138 Shares 5473 views

W jaki sposób mogę zmienić login Skype, jeśli stary zmęczony?

W jaki sposób mogę zmienić logowanie do Skype, jeśli masz stary nie jest zadowolony i chcesz inny, bardziej dźwięczny i piękne? Wielu nawet nie wiem, jak to jest możliwe. Można to łatwo wyjaśnić: zarejestruj jeden raz, aby zmienić nazwę albo jest zajęty, albo leniwi, lub po prostu nie potrzebują. Ale jeśli nadal znajduje się w tej chwili, i pytanie – jak zmienić nazwę użytkownika Skype – wstał przed sobą, mogę cię rozczarować: jest to po prostu niemożliwe.

Jeśli idziemy do swojego profilu, zauważymy, że wszystkie dane, z wyjątkiem logowania, można zmienić, ale w odniesieniu do nazwy Skype – niestety, takie działanie jest możliwe. Jeśli jednak utrzymują odmawiając istnieje w Internecie pod starą nazwą użytkownika, będzie musiał uciekać się do procesu rejestracji w programie Skype ponownie, a dopiero potem może nowy login proszę Cię.

Więc jak można zmienić nazwę użytkownika na Skype? Otwórz samego programu, zamiast wprowadzić stary login i hasło dostarczone w oknie, kliknij wiersz „Nie masz loginu?” Lub „rejestracja nowego użytkownika”. Otwiera się okno do rejestracji.

W polach „Pełna nazwa” oznacza wszystkie swoje imię i nazwisko w dowolnym języku może być rosyjski, a może być zapisana w transkrypcji łacińskiej. Być może, to pole zostanie podzielony na dwie części, oddzielnie dla imię i nazwisko oddzielnie.

Uwaga: wypełnić pola formularza rejestracji można zmieniać nieznacznie w zależności od wersji programu. Zasadniczo są one podobne, niektóre różnice nie odgrywają znaczącą rolę.

Podczas rejestracji, dowiedzieć się, jak zmienić login Skype. Ostrożnie postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami.

Docieramy etapie wyboru nowego logowania dla Skype. W specjalnym pudełku można napisać dowolną nazwę, która przychodzi do głowy, ale należy pamiętać, aby zmienić go w przyszłości będzie to niemożliwe, o ile oczywiście nie będzie trudno ponownie się zarejestrować. Login (nazwa) na Skype – to wyłączny i nigdy nie powtórzył nazwę w danym systemie. Inni użytkownicy nie będą mogli przypisać sobie imię, które wybrać.

To nie jest tak trudne, jak się okazuje, aby odpowiedzieć na pytanie, jak zmienić nazwę na Skype. Tylko sprawdzam ponownie, a problem jest rozwiązany.

Wybierz login – to jedno, ale do systemu pozwala z niego korzystać – jest to coraz trudniejsze. Jeśli nagle wprowadzona nazwa ma już swojego właściciela, komunikat: „Taka nazwa użytkownika Skype nie może być używany” i będą oferowane opcje podobny do Twojego określono, że nie jest już w systemie. Będziesz mógł wybierać między nimi, ale jeśli nie lubisz czegoś, wymyślać nowe. Widzisz, jak się okazuje, nie jest łatwo zmienić swoje nazwisko na Skype. Może nie powinienem zostały podjęte i lepiej jest pozostać ze starym?

Wreszcie, nazwa zostanie wybrana, program jest spełniony. Nadal rejestracji, w którym dowiadujemy się, jak zmienić login Skype.

Następnie możemy wypełnić formularz wprowadzania hasła dla nowego konta. Nie ma ograniczeń co do twojej wyobraźni. Jest możliwe, aby napisać zbiór liczb i liter zmieszanych przypadku, nawet całe słowo lub frazę. Na przykład coś takiego – «otgadaite moi Parol». Ale, oczywiście, to jest rozwiązane czysto indywidualny. W kolejnym polu, powtarzając nowe hasło.

Następna w ciągu najbliższych dwóch oknach pisać wiadomości e-mail (jeśli masz więcej niż jeden, należy wybrać najczęściej używane).

Następnie trzeba powitać CAPTCHA – malowany zestaw liter i cyfr, które należy odpowiednio rozważyć i pisać w polu poniżej. Jeśli próba się powiedzie po raz pierwszy, należy kliknąć na przycisk, który mówi ostatecznej kontroli „Wyrażam zgodę / do / – Next». Następnie kliknij przycisk „Utwórz konto”.

Skype starannie przez jakiś czas sprawdzić swoje dane i kończy proces rejestracji. Teraz można bezpiecznie wejść do programu w ramach nowego loginu i hasła do komunikowania się z bliskimi i współpracownikami.

Po raz kolejny nie zalecają oszukiwanie sprawę, jak zmienić nazwę użytkownika na Skype i wykorzystać istniejący login i hasło. Nowa rejestracja (i nowy login) – jest to konieczne, dawno i skomplikowana procedura.