627 Shares 5960 views

Benedikt Magnusson. Biografia, osiągnięcia i ciekawostki

Od czasów starożytnych, ludzie uczestniczą w różnych konkursach. Mężczyźni są zawsze przed kobietami chwalił jego siły. Dlaczego to zrobił? Ponieważ im więcej dana osoba, tym zdrowszy jest, i że będzie lepiej potomstwo. W dawnych czasach, będzie stosować ten przepis. Teraz – nie zawsze, ze względu na szybki rozwój farmakologii. Dziś każdy może zrobić silny sztucznie zawyżone przez specjalnych przygotowań. Ale konsekwencje tego nie będzie najlepszy. Ale istnieją naturalne sportowców. Ich charakterystyczną cechą charakteru oni są mili i zawsze wesoły. Jak mówią, charyzmatyczną osobowość. Od niepamiętnych czasów poszło nawet o takim powiedzeniu: im więcej ludzi, Kinder.


Teraz ci ludzie nie będą konkurować w podnoszeniu kamieni lub konie (choć istnieją pewne konkursy) oraz podnoszenie ciężarów. Trzy podstawowe ćwiczenia, które są częścią współczesnych zawodach w trójboju (trójboju siłowym):

  • przysiady;
  • wyciskaniu z klatki piersiowej;
  • Martwy ciąg (lub jak nazywa się oficjalnie martwy – martwy ciąg).

Siebie gigantów powiedzieć, że jest to jedno ćwiczenie oddziela chłopców od mężczyzn – brzana martwy ponad 400 kilogramów.

Benedikt Magnusson: wzrost, waga, historia życia

Bohater naszego dzisiejszego historia ma niepowtarzalną charyzmę z jego wysokości 183 centymetrów i wadze około 175 kilogramów. Ten niezwykle silny człowiek zainstalowano trzy razy rekord świata martwego, przynosząc ją do 465 kg. Meet Benedikt Magnusson. W domu w Islandii jest nazywany w kręgach Benediht i trójboju siłowym, to tylko zabawa nick – Benny. Co mały chłopiec w zimnym kraju wyspie, gdzie tylko morze i na stos kamieni? Oczywiście, podnieść je i wyrzucić. I robi to w dzieciństwie Benedykta ze swoimi przyjaciółmi: kto rzuci więcej i najwyższą windy. Goni na nartach, chłopiec doznał kontuzji pleców. Zaskakująco, to od tego momentu i zaczął prawdziwe życie, które lubi przypomnieć Benedykta Magnusson. Biografia sportowca pełen osiągnięć.

Pierwszym osiągnięciem

W wieku 16 lat, po raz pierwszy wszedł do pokoju, aby uzdrowić jego plecy i trener powinni ciągnąć sztangę do wzmocnienia mięśni pleców i krążków międzykręgowych. O masie 140 kg, 120 kg Benedict Magnusson natychmiast przeciągana przez kilka dni – 180 kg. Na dwudziestu lat młody człowiek otrzymał tytuł najsilniejszy człowiek w domu w Islandii. Brat Benny – Magnus Magnusson, również zawodowo w podnoszeniu ciężarów.

rekord świata

W trójboju, mają swoje własne skojarzenia i kategorie wagowe. Benedict Magnussona (martwy 460 kg) działania HEAVYWEIGHT tylko 120 kg. Twój własny ciężar osobisty nie wahała się od 140 do 175 kg. W 2005 roku Benny wyciągnął zwycięskie 440 kg. W konkursach "Arnold Classic" Benedikt Magnusson był piąty dwukrotnie, w 2006 i 2008 roku. Uporczywie ćwiczeń kochał fanów wagi ciężkiej, pokonując nie tylko podnosi ich ładunków, ale również dla jego wyjątkowej energii i dziecięcym entuzjazmem do przemówień. W 2011 roku, Benedykt Magnusson zasłynął rekord świata martwy 460 kg (bez wyposażenia dodatkowego, bez ramiączek kombinezonie i podpór). Później złamał rekord biorąc ciężar 5 kg więcej.

Co Benedykt Magnusson dzisiaj?

Z powodu urazu mięśnia czworogłowego Benny zatrzymał szkolenia i występy. Ciężarów – to zawsze ogromne ryzyko wystąpienia kontuzji. Benny zaczął sprzedawać odżywiania i sprzęt sportowy. ostatecznie pokonać jego rekord (Eddie Hall Stanów Zjednoczonych osiągnął upragniony kamień milowy 500 kg). Ale Benny długo zapamiętany przez wszystkich jego rodzaju i pogodnym uśmiechem. Hummer opony o wadze 500 kg, wciąż wyciągnął, chociaż to nie jest wliczone w profnormativ. Najlepszym osiągnięciem Benedykt Magnusson w przysiadów – 380 kg, wyciskaniu – 220 kg bez wyposażenia. Benedykt jest teraz wyleczyć uraz i kontynuuje dalej pociągiem, który zamierza ponownie odzyskać tytuł rekord świata. Ten wesoły wielki człowiek znalazł sobie tę samą żonę, która podoba mu nawet wygląd i jest również zaangażowany w trójboju siłowym. W ojczyźnie Gemma zdobył tytuł „najbardziej wpływowe kobiety w Wielkiej Brytanii.” Na to rodzina w Islandii posiada własną siłownię „Super Bench”, gdzie małżonkowie spędzają w zawodach trójboju siłowym.

Słowianie również przez długi czas na terenach wypoczynkowych zajmował różne heroiczną konkurencji. Ta tradycja została zachowana i teraz. Nasi sportowcy ponownie zbliża światowe osiągnięcia już w nowoczesnych bohaterskich gier i trójboju siłowym. To bardzo spektakularny, gdy gigantyczne faceci są noszone z dziecięcą zapał podnoszenie, rzucanie i trwałe grawitację dzieci nie jest.