289 Shares 3072 views

Jak zrobić piękne kości policzkowe. Jak uczynić bardziej wyraziste kości policzkowe

Z każdej reklamy pokrycie modelu z nas wyglądają zadziwiająco piękne kości policzkowe. Wyraziste kości policzkowe są w stanie dać nasza partia specjalnej finezji, kompletności wygląd. Więc jak zrobić kości policzkowe są takie same, jak modele na okładce? Cel ten można osiągnąć na różne sposoby: za pomocą makijażu, przesyłając żel w kości policzkowych, czyli specjalne ćwiczenia. Ta ostatnia opcja jest najbardziej wiarygodny, ponieważ nie wymaga kosztów funduszy dla eksploatacji i wszelkiego rodzaju poprawek kosmetycznych.


Jak przydatne ćwiczenia dla szczęki

Tak więc, zanim nauczysz się jak tworzyć pojawiają kości policzkowe ze względu na siłowni, to warto powiedzieć, co jest jego wpływ. Pod wpływem ćwiczeń, obszar ten staje się mocniej, powodując się niezbędne do nas wyrazistość. Wzmocnienie skóry przy pomocy ćwiczeń korzystny wpływ na wygląd całości. Procesy, które sprawiają, że nasza skóra luźna i sflaczałe, spowolnić i zapisać młodzieży przez długi czas. Cóż, jeśli będziesz nie tylko myśleć o tym, jak zrobić kości policzkowe, ale także połączyć gimnastyka z ujędrniające maski.

W celu przygotowania osoby do ćwiczeń, to musi być oczyszczone z makijażu i trochę zacieru lekko wzdłuż linii masażu.

Wykonując schudnąć osobę

Niektórzy obawiają się nie tylko kwestia, jak zrobić kości policzkowe. Ale pytanie brzmi „jak schudnąć w twarz.” Dla nich będzie przydatna realizacja ćwiczeń, co prowadzi do odcienia skóry i pomaga mu schudnąć. Tak, lekko rozchylone usta, zakasać wargi do zębów. Szczep wszystkie mięśnie twarzy, aż do uczucia zmęczenia i pieczenia. Może odbywać się w rękach twarz, ale bez rozciągania skóry i delikatnie, jakby głaszcząc go i wyobrażając sobie, jak staje się bardziej pasuje i piękne.

Ćwiczenia do tonu konturów twarzy

Ważne jest, aby wiedzieć nie tylko jak zrobić kości policzkowe, ale także w jaki sposób dać człowiek wypoczęty wygląd. Aby to zrobić, jest niezwykły i bardzo skuteczne ćwiczenie: konieczne jest, aby napompować policzkach, dystrybucję powietrza na całej ich powierzchni. Ręce w tym samym czasie, konieczne jest, aby umieścić w policzek, tak aby palcami dotknąć uszu. Teraz naciśnij dłonie na policzkach, czując ich odporność. Sprawował tę funkcję przez około sześć sekund.

Jak uczynić bardziej wyraziste kości policzkowe

Studiować mięśnie policzkowe, jest jeden bardzo ciekawe i zabawne ćwiczenia. Tak, okrągłe usta w formie litery „O” i nacisnąć język wewnątrz policzka i wsuń go do języka. Należy zauważyć, że to ćwiczenie poprawnie jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces w pierwszej próbie. Potem zacznie się języka w poprzek policzka, aby lepiej pracować przez jej mięśni.

Trzeba wykonać około dwudziestu ruchów dla każdej strony twarzy, a następnie będą pracować wszystkie mięśnie policzków. Jeśli podczas tego ćwiczenia, uczucie napięcia w dolnej części języka, oznacza to, że wybór nie tylko problem, jak zrobić kości policzkowe, ale jednocześnie zmaga się z ugięcia szczękę.

Jak dźwięk dolną część policzków

To ćwiczenie pomoże rozwiązać problem, jak zrobić piękny kości policzkowe, jeśli dolny obszar twarzy utraciła młodość i świeżość, a w jego realizację zaangażowanych jest to obszar, który łączy w policzek i dolną gumę. Tak, trzeba mieć między dziąsłem a policzkiem i palcem, jakby chciał opóźnić ją w dół. Na tych samych mięśni twarzy trzeba oprzeć ten ruch, wyciągając ją z powrotem do zębów.

Wystarczy podać to ćwiczenie 15 minut każdego dnia i będzie uzyskać pożądany efekt w krótkim czasie.

Jak zrobić wyraziste kości policzkowe i dać im wyraźny zarys

Aby wykonać to ćwiczenie trzeba siedzieć na krześle i wrzucić z powrotem do tyłu głowę, zaciskając zęby mocno. Teraz wyciągnij ramiona w dół, ale należy uważać, aby nie męczy mięśnie policzków lub pożądanego efektu można dostać.

Aby skorzystać z mięśni twarzy jest również przydatny do wykonywania następujących wykonywania – szczep mięśni twarzy, że wolno „O”, „U”, „I”. Staraj się kontrolować mięśnie, tak aby były one w stanie stresu.

Wyobraźmy sobie, że w ustach na jednym policzku jest piłka tenisowa. Ten wyimaginowany toczyć piłkę obok drugiego policzka przez jego górną wargę, a potem z powrotem, ale teraz przez dolną wargę. I tak koło przejść przez dziesięć do piętnastu minut.

zalecenia ogólne

Ćwiczenia, aby rozwiązać problem, jak zrobić piękne kości policzkowe i wyraziste, można wykonać dowolną ilość czasu, według własnego uznania, ale nie mniej niż 5-10 razy, w przeciwnym razie pożądany efekt można uzyskać, ale to też nie jest konieczne overextend siebie. Średnio zestaw ćwiczeń trzeba przeznaczyć 15 minut dziennie, aby wykonać jak najlepiej rano po praniu.

I wierzcie mi, to jest prosta na pierwszy rzut oka ćwiczeń może zdziałać cuda na twojej twarzy. Z jego pomocą usunąć fałd na czole, powiekach dokręcone, wygładzenia fałdów nosowo-wargowych oraz, oczywiście, jasno wyrazić swoje kości policzkowe. Oczywiście, radykalnie zmienić sytuacja nie jest tak proste, ale ważne jest, aby poprawić wygląd jest całkiem realne. Zresztą gimnastyka jest dużo bardziej skuteczne i użyteczne procedury, takie jak Botox lub windą chirurgicznej. Najważniejsze – znaleźć czas każdego dnia, aby wykonywać te ćwiczenia.

Jak przydzielić kości policzkowe za pomocą makijażu

Wyraziste policzki są zawsze w modzie. Aktorki i modele są różnego rodzaju sztuczek, starając się, aby jego szeroką twarz i niemal nie wyrażone kości policzkowe bardziej delikatne i precyzyjne. Patrząc na nich, trudno jest sobie wyobrazić, że takie rezultaty osiągnęli, tylko umiejętnie stosując specjalną technikę stosowania makijażu. Więc jak zrobić kości policzkowe bardziej wyraziste z makijażem.

Usuń torby na policzkach

Przed zastosowaniem makijażu, trzeba odpowiednio przygotować osoby do tego wszystkie niedociągnięcia i wady usunąć. Oznacza to, że trzeba usunąć torby w policzkach i ukryć cienie pod oczami. Oczywiście, problemy te muszą walczyć i zapobiegać ich wystąpieniu. Aby to zrobić, istnieje wiele receptur tradycyjnej medycyny, kosmetyki i masażu. Ale co, jeśli wynik jest pilnie potrzebne, właśnie teraz? Aby to zrobić, najlepsze produkty kosmetyczne niż podstawie tonalnej, jeszcze nie wynaleziono. Dlatego też ze powinien on rozpocząć żadnego makijażu.

Przy wyborze tonalny ramową kobieta powinna dać pierwszeństwo odcieniu, który jest tak blisko swojej naturalnej karnacji. Ponadto krem powinien być dobrze i spokojnie iść do łóżka i zamaskować wszelkie niedoskonałości skóry: drobne zmarszczki, zaczerwienienia i torby na policzkach. Warto zauważyć, że to dobry fundament nie może być tani, wybierz krem drogie i sprawdzone marki i uzyskać pożądany rezultat.

Gdy twarz jest przygotowany do stosowania makijażu, Twoje zadanie – aby ukryć obrzęk policzków, aby były jaśniejsze i bardziej wyraziste. To sprawi, że się technik, które pomogą rozwiązać problem, jak zrobić zatopionego kości policzkowe, polega na dodaniu korektory twarzy ciemny odcień. Dla podkreślenia kości policzkowych bardziej wyraziste, można użyć tonalny węgielnego ciemniejsze. Kilka odcienie ciemniejsze niż naturalnej karnacji.

Zastosować to narzędzie potrzebne do uprzedzeń, skupiając się na linii tuż poniżej kości policzkowych. Staraj się, aby Twoje ruchy były płynne i mierzone. Styliści zaleca w tym przypadku użyć do stosowania róg makijaż gąbki w kształcie klina. Tonalny podstawą ciemnych barwach, stosowanych od linii kości policzkowych do skroni, pomoże ukryć opuchliznę w policzkach i wizualnie podniesie je do góry, dzięki czemu kontury twarzy bardziej surowe i eleganckie.

I pamiętaj, że wyraźna granica pomiędzy podstawą naturalnych kolorach i ciemniejszych środków nie powinno być. Dlatego starannie zacienione kosmetyków. Że nie było jawne konwersje. Wszystkie powyższe wskazówki są istotne i po nałożeniu na policzkach rumieniec, oczywiście, jeśli używasz ich w makijażu. Od prawidłowego wykorzystania tonalnej fundacji i rumieniec zależy doskonałość obrazu. Wysokie kości policzkowe i trochę jasnych kolorów na twarzy stworzy niesamowity efekt, a będziesz wyglądać lepiej niż popularnych aktorek lub modeli z wybiegów światowych.

Jeśli jesteś na codzień będzie poświęcić trochę czasu, aby wykonać ten prosty zestaw ćwiczeń i nauki proste tajemnice i subtelności właściwego makijażu, upewnij się, że będziesz wyglądać jak prawdziwa królowa. Z ekspresyjną twarz z dobrze zaokrąglone policzki będzie bardzo trudno odwrócić wzrok.