378 Shares 7116 views

Najbardziej opłacalne kredytowej „Renaissance” bank

„Renaissance” Bank jako instytucja finansowa została założona w 2000 roku, ale tak się nazywa tylko w roku 2003. Początkowo właściciele były zorientowane w celu zaspokojenia potrzeb swoich kredytów konsumpcyjnych, ale w ciągu kilku lat jego usług Rozszerzyliśmy i nie są obecnie ograniczone do możliwości zaciągnięcia kredytu. „Renaissance” Bank oferuje szeroki zakres usług dla wszystkich swoich pięciu milionów klientów. Produkty oferowane przez instytucję finansową dla swoich klientów, są non-target i cel konsumpcyjne kredyty, kredyty samochodowe i karty kredytowe.

61 Region rosyjski ma biura lub biur instytucji finansowej, gdzie można uzyskać kredyt. „Renaissance” Bank współpracuje z największych i najpopularniejszych sieci handlowych w Rosji, gdzie ma około 20.000 biur. Szeroka sieć biur przedstawicielskich i prostoty jakichkolwiek usług sprawiają, że bardzo atrakcyjne dla mieszkańców naszego kraju.

"Renaissance" Bank – Depozyty

Jedną z usług oferowanych przez tę instytucję finansową, – przyjmowanie depozytów od osób fizycznych. Sposobów, aby zdeponować dużo, a każdy może znaleźć najbardziej wygodne. Ponadto, należy pamiętać, że wszystkie depozyty są ubezpieczone przez państwo, co oznacza, że inwestor otrzyma pieniądze w każdym przypadku. Bank oferuje bardzo korzystne oprocentowanie swoich programów depozytowych:

  • "Renaissance zyskowne" – 6% w walucie obcej, 12% w rublach. Minimalna kwota lokaty wynosi 5000. Rub. lub $ 200 .. Bank dokonuje wypłaty odsetek na koniec okresu umownego.
  • „Renaissance oszczędności” – 5% w walucie obcej, 11,5% w rublach. Klient może otrzymać narosłych odsetek w okresach miesięcznych lub wysłać je wykorzystać. Tak więc, może gromadzić się zapisać na koncie kwoty wymaganej do uzyskania wyższej stopy depozytu. Minimalna kwota depozytu i uzupełnianie jest 5.000. RUB. lub $ 200 ..
  • „Renaissance Comfortable” – 4,5% w walucie obcej, 10,5% w rublach. płatność dochodów odbywa się bezpośrednio po zakończeniu terminu, który może wynosić od jednego miesiąca do 731 dni. Minimalna kwota depozytu wynosi 50 tys. RUB. lub $ 1,5 tysięcy złotych. dolarów ..

Aby dokonać wpłaty, instytucja finansowa ustala łagodniejsze warunki niż w przypadku, gdy jest to konieczne, aby uzyskać kredyt. Renaissance Bank oferuje prowizję eksploatacji wkładu obywateli Federacji Rosyjskiej w wieku 14 lat i tylko z paszportami. Obywatele innych krajów mogą złożyć depozyt w świadczeniu dokumentu potwierdzającego legalność ich obecności na terytorium Federacji Rosyjskiej: wizy, dokument zamieszkania i tak dalej.

"Renaissance" Bank – karta kredytowa

Jedną z głównych usług jest instytucja finansowa jest projektowanie kart. Większość z tych kart zapewniają możliwość korzystania z zasobów bankowych za darmo przez 55 dni. Po tym okresie, kredytobiorca będzie musiał zapłacić do 40% prowizji do spłaty kredytu. „Renaissance” bank oferuje możliwość uzyskania kwoty do 300 tys. RUB. dla każdej ze swoich kart kredytowych. Dla ich rejestracji klient musi być w wieku między 20 a 70 lat i być obywatelem Federacji Rosyjskiej.