669 Shares 8378 views

La Roche-Posay (wody termalne): funkcje aplikacji, skład i komentarze

Negatywny wpływ na środowisko, w palącym słońcu i zimny wiatr, suche powietrze w pomieszczeniach – to wszystko ma negatywny wpływ na skórę. Twarz – jest to obszar, który najbardziej cierpi z powodu skutków czynników zewnętrznych. Skóra wysycha, staje się cieńsza, istnieje pierwsze zmarszczki i plamy starcze. Jesteśmy w stanie jej pomóc. Jedna metoda regeneracji skóry jest użycie życiodajną wodę – woda termiczny. Natryskiwanie drobnych cząstek substancji mineralnych natychmiast odświeżyć i odżywić skórę.

Pochodzenie i przeznaczenie wody termalnej

Od niepamiętnych czasów źródła termicznych święte miejsca, a sam płynny wyposażony gojenie i własności regenerujących. W miarę upływu czasu, nie był nawet Sposób obróbki cieplnej woda – terapii hydrotermalnej. Ciecz ta cudowna użycie zupełnie różne sposoby. To wykąpać, zrobić okłady i kompresy, okłady, jest on dodawany do kosmetyków. źródła ciepła woda zwiększa przemianę, rozluźnia i zmniejsza stres, przeciwzapalne i przeciwutleniające działanie oraz normalizuje stan psychiczny i zwiększa odporność.

Co to jest woda gorące źródła?

Wody termalne uważa się być bogaty w skład mineralny i ma wiele użytecznych właściwości. Jego temperatura osiągnie czterdzieści stopni lub więcej, a powierzchnią ziemi jest podnoszony przez gejzerow. Wody termalne podzielony w swym składzie mineralną:

 • hipertoniczne (o wysokiej zawartości soli);
 • hipotoniczne (o niskiej zawartości soli);
 • izotoniczny (zawartość soli mineralnych i blisko ludzkiego osocza).

Wody termalne i zmienia się pod względem składu chemicznego. W różnych dziedzinach są bogatym źródłem tych lub innych elementów.

Francuskie kosmetyki

Cała linia kosmetyków La Roche Posay jest oparte na wodzie termalnej. Źródło, które korzysta z producentem, znajduje się w małej miejscowości we Francji. Tutaj na początku XX wieku otwarto pierwsze centrum dermatologiczne gdzie leczenie opiera się na wykorzystaniu wody termalnej. Kilka lat później (w 1913) jest francuskim źródło otrzymał oficjalne uznanie Akademii Nauk Medycznych jako centrum La Roche Posay hydroterapii. Wody termalne to miejsce od innych źródeł, w swoim składzie, a jest bogata w selen. On jest doskonałym przeciwutleniaczem i pomaga skórze zwalczać pierwsze zmarszczki, suchość i oznaki starzenia.

Woda Hot Springs znajduje zastosowanie nie tylko w produktach kosmetycznych, jest często przepisywany w leczeniu chorób skóry, oprócz jego stosowanie jest doskonałym zapobieganie ich wystąpieniu.

Woda termalna La Roche Posay: sposób korzystania

Ze względu na właściwości kompozycji oraz unikalny, woda termalna może być wykorzystywane w różnych sytuacjach. Pomaga przy oparzeniach, podrażnienia, łagodzi swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk.

Podstawowe metody stosowania:

 1. La Roche Posay (wody termalne) oraz odświeżyć twarz i ciało na plaży, aby chronić skórę przed palącym słońcem, ale pomoże również odżywiają ją z wilgocią.
 2. Nanieść na skórę po depilacji lub goleniu, można złagodzić podrażnienia i zmniejszyć ból.
 3. La Roche Posay (wody termalne) – jest nieodzownym pomocnikiem mieszkańców rosyjskiej zimno, jak zima niesie ze sobą wiele testów na twarzy. Centralne ogrzewanie mieszkania, zmiany temperatury – wszystko to z pewnością wpływa na suchą skórę.
 4. Woda termalna z La Roche Posay twarzy może być doskonałym asystentem w hali sportowej.
 5. Ze względu na swój skład, życiodajna woda z podziemnych źródeł jest często stosowany w pracach kosmetyczek. La Roche Posay (wody termalne) jest doskonałym nośnikiem substancji odżywczych, dlatego jest często stosowany przed użyciem maski, okłady lub śmietany. Ze względu na swoją wszechstronność i łatwość użytkowania oznacza łatwe do zastosowania w domu. Mineralna woda będzie doskonałym alternatywą wzmacniający. Pomoże nawilżyć i odżywić skórę przed nałożeniem kremu.
 6. Obiekt jest bardzo dobrze sprayu, która pozwala umieścić go nawet na makijaż. La Roche Posay (wody termalne), nie tylko nie psuje, ale również pomoże skonsolidować tonu, tak że twarz będzie wyglądać świeżo przez długi czas.

Pyły są potrzebne lekkie naciśnięcie na dozowniku, a to zrobić stojący w odległości 10-15 cm. Pomoże to stworzyć chmurę termiczną powietrza, który łatwo mieści się na skórze. Po częściowej absorpcji w ciągu kilku minut, jest zalecany w celu usunięcia pozostałości cieczy z tkaniną.

Zastosuj produkt może być nieograniczona ilość razy, koncentrując się na potrebnostiti skóry.

Skład i dobroczynne właściwości źródła termalnego wody będzie miało pozytywny wpływ nie tylko na skórę rozpieszczać kobiety, mężczyźni mogą również czuć działanie substancji mineralnych. Produkt jest odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry dziecka, ponieważ nie powoduje reakcji alergicznych.

Z powodu najmniejszej napylania, wody termalne (wody termalne) La Roche Posay jest bardzo ekonomicznym środkiem długości i służy konsumentowi.

Zalecenia producenta

Ponieważ ma właściwości lecznicze, cieplne woda źródlana jest idealna dla właścicieli wszystkich rodzajów skóry, ale dla dziewcząt i kobiet o wrażliwej, suchej i odwodnionej skóry oznacza to – po prostu niezastąpiony asystent.

Ciekła kompozycja jest bardzo wyrównany i idealnie pasują nawet alergii. Woda może pomóc złagodzić swędzenie i podrażnienie skóry i zmniejszyć reakcję zapalną. Efektem wszystkich kosmetyków francuskiej marki Udowodniono klinicznie, że minęło wiele badań przed wprowadzeniem na rynek.

Korzyści wynikające z zastosowania sprężyny termalnych

 1. Ochrona przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
 2. Zdejmowanie swędzenie i zaczerwienienie.
 3. Zmniejszyć obrzęk.
 4. Zwężająca pory.
 5. Nawilżają skórę.
 6. Pierwsze zmarszczki profilaktyka i leczenie już istniejących.
 7. Doskonały tonik micelarny i wymiana wody.
 8. Łagodzi skórę po zabiegach opalania i estetycznych.
 9. Idealny dla wszystkich członków rodziny.
 10. Zapewnia on widok na zadbaną i zdrową skórę.

Formularz uwolnienie

Płyn jest pod ciśnieniem do kapsułki. Rozpylanie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku, który jest chroniony przez zdejmowaną nakładkę.

W dostępnych w handlu trzy rodzaje objętości wody termiczny: 50 ml, 150 ml i 300 ml. Woda termalna La Roche Posay 300 ml może być doskonałym asystent domu. Nawet ta kwota jest często preferowane przez profesjonalistów. Oznacza w małym opakowaniu (50 ml) idealnie pasują nawet w małej torebce i będzie zawsze towarzyszyć ich właściciela, w dowolnym momencie, aby zapewnić niezbędną pomoc. Objętość ta jest przeznaczona dla tych, którzy lubią podróżować, ponieważ jest wystarczająco dla podróży.

Woda termalna La Roche Posay: cena

Oznacza francuskiej marki sprzedawane w aptekach i sklepach internetowych. Średnia ceny produktu 300 ml 815 ml – 150 rubli 490 rubli 50 ml – 380 rubli.

opinie klientów

Woda termalna La Roche Posay feedback otrzymał w większości pozytywne. Kobiety świętować swój efekt odświeżający i mienia porosuzhivayuschee. Dziewczyny często używać narzędzia jako podstawa do nakładania kosmetyków, maski i kremy. Woda dobrze się wchłania, usuwa lepką warstwę i połysk, a także substytutu toner twarzy. Dziewczyny mówią, wydajność i długi Żywotność jedną butelkę wody termalnej. Podróżnicy zauważyć, że wody termalne francuskiej marki jest nieodzownym towarzyszem na wakacjach lub w podróży.

niezadowolenie konsumentów jest głównym cena produktu, która w niektórych kobiet wydają się drogie w porównaniu z innymi podobnymi produktami.

Tak więc, wody termalne słynnej francuskiej marki będzie niezbędna w osobistej pielęgnacji każdej kobiety. Jego bogaty skład i właściwości użytkowe nie można pozostać obojętnym.