449 Shares 3863 views

Ogórek balsam w domu

Korzystny skutek zabiegów kosmetycznych na powierzchni ze względu na to, że przyczyniają się one do dobrego uwodnienia, odżywiania, oczyszczania i aktywacji procesów metabolicznych. Czyste skóry na twarzy gwarantuje zachowanie młodości i urody. Jednym z podstawowych nowoczesnych urządzeń, które są używane do mycia twarzy, to balsam. Wcześniej w starożytności używane do mycia twarzy naturalny wino wytrawne, pomaga wąskie pory skóry. Ponieważ przygotowanie technologii kosmetycznej zmianie i poprawie. Potem przyszedł płyny, które są przygotowywane na wodzie lub alkoholu. Najczęstszym natychmiast stał balsam ogórek.


Płyny przepisy są bardzo proste i pozwala gotować je w domu. Konieczne jest jedynie, aby wiedzieć, że sucha skóra jest przygotowana mleczka, wody i balsam do alkoholu (od alkoholu lub wódki) są przygotowane do skóry tłustej. Balsam do twarzy służy do dezynfekcji i nawilża skórę, a także do usuwania makijażu. To pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń i nadmiaru tłuszczu Kompozycja alergenu. Domowe preparaty muszą być przechowywane w lodówce, ponieważ ich okres przydatności do spożycia jest niewielka, zwykle do dwóch dni.

Gotowane balsam ogórek w domu od dawna najbardziej popularny w kategorii kosmetyków. Ogórki są obecne w dużych ilościach, witaminy B, C, A, kwas – pantotenowy, tartronowy, magnezu, sodu, wapnia, żelaza i krzemu. Zawierają one również włókien, fosfor, siarkę i jod. Można przetrzeć skórę nawet tylko plasterek ogórka, a staje się miękka i promienna. Dlatego płyny, które zawierają ogórek, kosmetyczka za najbardziej skuteczne. Na przykład, jeśli używasz do zwalczania trądziku na twarzy i balsam Zenera Setafil, następnie konkurować z nich może zrobić balsam ogórek przygotowywane w domu. Ponadto, aby oczyścić i odżywić skórę ogórek ma działanie wybielające, pomaga pozbyć się piegów i plam starczych.

Receptą Ten bardzo prosty sposób. Zetrzeć ogórek na grubej tarce, aż ich liczba sięga pół szklanki, a następnie dodać tę samą ilość alkoholu lub wódki. Trzeba nalegać w chłodnym pomieszczeniu (może być przechowywane w lodówce) przez dwa tygodnie. Po infuzji powinien być gotowy do pokonania i wlać do innego pojemnika do użytkowania. Otrzymany napar doskonale nadaje się do użytku i pielęgnacji skóry tłustej.

Dbać o suchą skórę, balsam ogórek przygotowuje się do innego przepisu. Startej w tej samej ilości ogórka należy rozcieńczyć w równych częściach wrzącej wody. Do każdych 100 ml uzyskanej kompozycji należy dodać jedną łyżeczkę gliceryny. Powstały narzędzie pomoże Ci zadbać o suchą skórę.

Są bardziej wyrafinowane środki receptur do pielęgnacji skóry z wykorzystaniem ogórków. Musimy wziąć cztery łyżki startego ogórka, dodać łyżkę drobno posiekanej skórki z cytryny i dodać do niego dwie łyżki świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Wszyscy Otrzymaną masę, aby wypełnić szklankę wódki. Naczynia powinny być szczelnie zamknięte i zaparzać przez dwa lub trzy tygodnie. Następnie trzeba filtrować napar rozcieńczyć trochę przegotowanej wody i dodać łyżkę miodu i jeden biały jaj. Więc balsam ogórek może być stosowany codziennie do tłustej skóry.

W przypadku suchej skóry mają dość ciekawy przepis. Po pierwsze, małe kostkę ogórek, wypełnić go z jednej szklanki mleka wrzenia, gotować przez około pięć minut. Szczep na wadze po ochłodzeniu. Może być również stosowany do skóry suchej soku z ogórka. To musi wlać do foremek na lód i zamrozić przetrzyj Te kostki każdego ranka twarz.