694 Shares 2762 views

Gotowanie wino z gruszek w domu

Domowej roboty alkohol jest zawsze dużo entuzjazmu wśród gości. Po tym wszystkim, te napoje z wykształceniem znacznie smaczniejsze zakupione analogów. Ponadto, kolor i smak w tym przypadku jest zupełnie naturalne. Ty zawsze wiesz dokładnie co używasz w podczas wytwarzania alkoholu. Wino z gruszek – to z pewnością zachwyci wszystkich członków rodziny i gości. Jest to wspaniały deser wypić szlachetny i delikatny smak słodki aromat. To wino jest idealnym miejscem dla niemal każdej potrawy. I to jest bardzo proste do przygotowania.

Wino z gruszek w domu, aby zrobić bardzo prosty. Wystarczy dysponować niezbędną ilość niektórych składników. Ponadto konieczne jest, aby mieć cierpliwość. Po tym wszystkim, każda alkohol musi przede wszystkim obecny. To właśnie on dostaje owocowy aromat i wspaniały smak.

Muszę powiedzieć, że nie jest zbyt gruszki przeznaczone do produkcji wina. Fakt, że owoce zawierają dużo kwasu garbnikowego. W rezultacie, można uzyskać błotnistą i zupełnie bez smaku napoju. Konieczne jest zatem kierując się zaleceniami, które w swoim czasie wniesionych prawdziwych profesjonalistów. Aby przygotować wino z gruszek w domu, trzeba używać tylko niedojrzałe owoce. Muszą być bardziej zielona, twarda i zawsze z kości. W przeciwnym razie wino okaże śluzowaty i nieprzyjemny smak.

Aby przygotować owocowy wino, konieczne jest podjęcie następujących komponentów. będzie trzeba sobie gruszki (5 kg), wody pitnej (około 5 litrów) i, oczywiście, cukry fermentujące (około 2,5 kg). To wystarczy, aby doprowadzić do wystarczającej liczby pachnący i niezwykle smacznego napoju alkoholowego. Wino z gruszek, przepis z których dowiesz się teraz, jest przygotowany w oparciu o bardzo czystej wodzie. Dlatego lepiej jest gotować.

Więc przystępujemy do procesu przygotowywania napoju. W zimnej wodzie rozpuszcza cukier. Gruszki powinny być dokładnie umyte, pozbyć się łodygi, ból punktów i zgnilizny. Po tym, pokroić owoce na małe kawałki. Są one wprowadzane do zbiornika zostały przygotowane dla kolejnej fermentacji gruszek. Powinna ona być zawsze czyste i suche. Dopiero wtedy można dostać smaczne wino z gruszek. W domu nie ma potrzeby stosowania żadnych skomplikowanych urządzeń technicznych. Można również zrobić z improwizowanych środków.

Kawałki owoców wlać syropu cukrowego i wody, na krawędziach zbiornika. Potrawy należy umieścić w ciepłym i słabo oświetlonym pomieszczeniu. Skąd mam wiedzieć, że proces fermentacji jest zakończony? Aby to zrobić, na szyjce naczynia można umieścić na rękawice gumowe z małym otworem. Tak szybko, jak to opada, oznacza to, że dwutlenek węgla przestał być przydzielone. Gratulacje! Jesteś prawie przygotowała wino z gruszek w domu. Otrzymaną brzeczkę ostrożnie przesączono przez gazę ściśle złożonej (trzeba złożyć materiału w 2 lub nawet 3 razy). Ciecz butelkuje. Muszą być szczelnie korka do wnętrza nie przenikać powietrze. Aby to zrobić, na szyję wtyczce można zamalować gliny lub wlać stopiony wosk ze zwykłymi świecami. Wino będzie gotowy po 1-2 miesiącach nalegał.