134 Shares 4905 views

Prostota, które jest drogie, lub pożyczka bez dochodów

Kilka lat temu kredyt bez dochodów był zjawiskiem bardzo rzadkim. W celu uzyskania pożądanego kredytu, bank musiał nosić kilka wszelkiego rodzaju papierów wartościowych, świadectw i tak dalej. Ale dzisiaj wystarczy, aby pokazać tylko kilka dokumentów (paszport i jednego pożyczkodawcy do wyboru), a następnie uzyskanie wymaganych pieniędzy. Jest to szczególnie interesujące dla tych, którzy otrzymują część swojej pensji „w kopercie”. Jesteśmy jednak świadomi, że instytucje bankowe nie są organizacje charytatywne, a tym samym zapewnić ich potencjalnych strat poprzez włączenie domyślnego ryzyka stopy procentowej. To automatycznie prowadzi do silnego wzrostu kosztów pożyczonych środków.
Okazało się, że pożyczka bez dochodów i poręczycieli – to jeden ze sposobów, aby przyciągnąć klientów w bardzo konkurencyjnym środowisku. I tutaj wszystko jest dobre. W szczególności, niczego nie podejrzewających ludzi zwabiony ich sieci przez wydawania przyrzeczeń wysoką wydajność, prosta konstrukcja i niski procent. Najczęściej jest to typowe dla segmentu kredytów konsumpcyjnych.

Sami bankowcy twierdzą, że kredyt bez dochodów nie jest zbyt różni się od standardowego programu. Z wyjątkiem, że mniejsze ilości kredytów wydane, prostszej procedury podejmowania decyzji i wysokiego ryzyka. Nawiasem mówiąc, na temat ostatnich. Załóżmy, że obywatel N. nabyte kosztem funduszy bankowych dobry lodówki. Jednak pewnego dnia, zwrotu pieniędzy zatrzymany. Oczywiście, kredytodawca będzie napisać mu kilka gniewnych listów z opisami monstrualnych środków karnych, które czekają nieodpowiedzialnych obywateli N. Ale to był koniec, ponieważ wciąż jest wiele osób, które są również pożyczki bez dochodów, ale regularnie za to zapłacić. To tylko kwota płatności na pokrycie ryzyka i, w rzeczywistości, utraconych dochodów przez N. obywateli

Rzeczywistość jest taka, że sumienny kredytobiorców znacznie więcej niż niesprawiedliwe. Tak długo, jak pożyczka bez dochodów aktywnie oferowane ludności, odsetek przestępczości takich programów nawet nie zbliżył się do poziomu krytycznego. Dlatego wiele instytucji finansowych, widząc ją jako doskonałą okazję do dość dobre zarobki, aktywnie promując go na rynku usług finansowych. Statystyki, nawiasem mówiąc, pokazuje, że jego dynamika jest bardzo zabawny. Ponadto, nie zapominajmy, że każdy bank stara się zapewnić najlepszą obsługę oraz zmniejszenie czasu potrzebnego do projektowania, jest jednym z jego głównych składników.

Ale gdzie wziąć kredyt bez dochodu? Odpowiedź jest prosta: szukać sposobów do współpracy z bankami, które są liderami w dziedzinie konsumenta. I znaleźć – to nie jest najważniejsze. Spróbuj wszystko jedno dostarczyć dokumenty, które udowodnić swoją zdolność do płacenia. Pozwoli to znacznie zmniejszyć nadpłaty. Ale jeśli naprawdę naprawdę potrzebne zaświadczenie o dochodach – jest to problem, wybrać w zależności od swoich preferencji, ale nie zapomnij o takiej chwili, jako efektywnej stopy procentowej.