794 Shares 6655 views

Jak nie płacić pożyczki do banku?

Żadna z osób, niestety, nie jest już wolny od czarnego pasa w swoim życiu, kiedy wszystkie te koszmary, które wcześniej były tylko sny teraz staje się brutalna rzeczywistość.

Nagle zmniejszony w miejscu pracy poważnie zachorował ktoś z najbliższej rodziny, samochód miał wypadek na tyle poważny – takie przypadki są nieograniczone, ale znając ich, my nadal nie być w stanie się przed nimi bronić.

Takie sytuacje są poważne na tyle, wydawałoby się, same w sobie, ale dla większości obywateli naszego z wami położenie kraju jest jeszcze bardziej straszne, jak wielu z nich już udało się wyciągnąć na wszelkiego rodzaju zobowiązań kredytowych, które są niezbędne do wykonania, a do zrobienia regularnie i w zakresie niezbędnym.

Dlatego wielu Rosjanie dzisiaj, nasuwa się pytanie, jak nie muszą płacić kredyt bankowy lub przynajmniej wyjść z minimalnymi stratami z tej sytuacji?

Jak nie płacić pożyczki na dobrych warunkach?

Jeśli zastanawiasz się, jak nie płacić pożyczki, to nie jest takie samo jak pytanie: „Jak oszukać bank o pożyczkę?”. Niekoniecznie do rezygnacji ze swoich zobowiązań, ponieważ w ten sposób jest najbardziej ekstremalnych i niezwykle ciężki.

Istnieje wiele opcji w celu negocjowania z bankiem na dobrych warunkach, przy użyciu pokojowych środków. Na przykład, można zadać sobie trochę wytchnienia. W rzeczywistości większość rozsądnych ludzi, dostając w takich sytuacjach, to początkowo uciekają się do tej metody.

Jak nie płacić pożyczki w ostateczności?

Istnieją oczywiście skrajne przypadki, gdy sytuacja staje się tak straszne, że pożyczka płacić masz absolutnie żadnego sposobu, ale pytanie, jak nie płacić pożyczki, przejmuje bezpośrednie znaczenie.

Natychmiast należy powiedzieć, że nadzieja, po prostu nie mają pełnego odpuszczenia kredytu przez bank – o tym pamiętać. Nawet jeśli w trakcie tej próby sędzia jest w całości na swojej stronie, pewna ilość banku zapłacić nadal masz. Najlepsze, co można liczyć kredytobiorcy – to zmiękczenie wcześniej ustalonych warunków jego spłaty.

Jeśli zdecydujesz się poddać, to istnieje kilka technik i praktyk prawnych, które mogą pomóc dzisiaj.

Pierwszy – kiedy bank zaczyna rozprzestrzeniać o swoim długu od kredytu do swoich bliskich. Na przykład, bank może trzymać szereg ulotek przy wejściu, albo powiadomić swoich sąsiadów o tym, co są „złe” przez płatnika. Jeśli twoi krewni lub przyjaciele nie byli członkami swojej umowy z bankiem (nie znaczy grać kredytobiorców lub poręczycieli), ujawnienie ich niuanse swojej umowy – jest to najbardziej, że nie jest to naruszenie artykułu 23 konstytucji. Zwracamy się do prokuratora.

Po drugie – szybko ukryć wszystkie rzeczy osobiste, i wszystkie informacje dostępne na natychmiastowe zastąpienie własności do ludzi bliskich wam któremu można zaufać. W tym przypadku, po prostu będzie odebrać część wynagrodzenia, które zostaną wykorzystane do spłaty długu. Warto również zauważyć, że jeśli różne pracownicy banku lub pracowników przez agencje inkasa zaczynają powiedzieć, że „przyjdzie i zabierze wszystkie swoje aktywa na niepłacenie długu”, nie krępuj się rozłączyć lub zamknąć drzwi na to, że nie mają prawa do sąd podejmie decyzję.

Po trzecie – należy skontaktować się z prawnikiem lub antydepresyjne, a następnie wystąpić do sądu bank. Nawet pomimo faktu, że nie wolno usuwać na dług obowiązku, tym bardziej prawdopodobne jest to znacznie zmniejszyć ilość odsetek od długu, jak również w celu złagodzenia warunków jego spłaty.

Jaki sposób wybrać – decyduje o aktualnej sytuacji finansowej i oceny sytuacji. Jest możliwe, że skuteczność będzie musiał użyć kombinacji kilku technik w tym samym czasie lub nawet wszystkie naraz.