573 Shares 8035 views

Najlepsze zagraniczne detektywy: lista i ocena

Detektyw od niepamiętnych czasów uważany był za jeden z najbardziej interesujących gatunków kina. Tu są morderstwa i dochodzenia, zdrada i zdrada, intrygi i miłość. Oglądanie takich arcydzieł jest przyjemnością. Jeśli jesteś zwolennikiem tego gatunku, nasz artykuł jest tym, czego potrzebujesz. Tu są najlepsze zagranicznych detektywów serii. Lista została sporządzona zgodnie z ocenami, które zostały oparte na głosach zwykłych widzów.

1. Hannibal

Czy Graham jest jednym z najwybitniejszych detektywów FBI.

On jest jedyną osobą, która potrafi łatwo rozpoznać wszelkie przestępstwa seryjne. Jedną z najrzadszych cech, jakie daje Will, jest umiejętność odczuwania myśli i przewidywania dalszych działań niebezpiecznego przestępcy.

Ale gdy umysł mordercy jest zbyt skomplikowany, detektyw prosi o pomoc od dr Lectera. Ten tandem rozwiązze działania maniaka i złapie go, zanim popełni kolejną zbrodnię.

To zdjęcie jest trafnie umieszczone na liście "Najlepsza seria detektywów (obcych)". Widzowie, którzy obejrzeli ten film, twierdzą, że lepiej niż znaleźć w tym gatunku.

2. Sherlock

Detektyw Sherlock Holmes szuka nowego współlokatora.

Los konfrontuje go z lekarzem wojskowym, który właśnie wrócił z Afganistanu, dr Watson. W procesie komunikacji mężczyźni rozumieją, że mają wiele wspólnego zainteresowania. Holmes, bez wahania, sugeruje, aby Watson stał się jego sąsiadem. Osiedlają się w domu starszej Gospodyni Hudson wzdłuż ulicy Baker.

John i Sherlock badają przestępstwa przy użyciu różnych metod, w tym nowoczesnej technologii.

Specyfika "Sherlocka" polega na tym, że działanie serii, w przeciwieństwie do innych wersji, zostało przeniesione do XXI wieku, stąd detektywi mają możliwość rozwiązywania złożonych problemów za pomocą Internetu, komunikacji mobilnej i innych nowoczesnych metod.

Warto zauważyć, że po premierze pierwszego sezonu "Sheloka" publiczność i krytycy zauważyli, że obraz zasługuje na zaliczenie do "Najlepszej Serii Detektywów Zagranicznych".

Lista będzie nadal nie mniej interesującymi reprezentantami tego gatunku.

3. "Teoria kłamstw"

Doktor Cal Lightman próbuje zidentyfikować kłamstwa, obserwując wyraz twarzy i pozycję ciała podejrzanych.

Jego zespół może obejmować osoby, które nie mają specjalnego wykształcenia i szkolenia. Główną cechą każdego pracownika jest myślenie, które może rozwiązać nawet najtrudniejsze zadanie.

Niestety, dla samego dr. Lightmana zdolność do definiowania kłamstw to nie tylko prezent, ale i kara. W końcu Cal regularnie złapuje kłamstwa i najbliższych mu osób.

"Teoria kłamstw" trafia do listy "Najlepszych serii detektywowych (obcych)" w opinii milionów widzów.

4. "X-Files"

Agenci Scully i Mulder są przydzieleni do czynienia z nieujawnionymi sprawami FBI, które często są związane z wydarzeniami paranormalnymi. W swoich kompetencjach wszystko, co dotyczy wampirów, wilkołaków, cudzoziemców, mutantów itp.

Scully jest prawdziwym sceptykiem, który wierzy, że wszystko w naszym świecie nadaje się do naukowego wyjaśnienia. W przeciwnym kierunku uważa agent Mulder, który wierzy w kosmiczki i inne tajemnicze istoty.

Stopniowo wrogość detektywów zamienia się w przyjaźń, a Scully od czasu do czasu obejmuje obsesję z jego pomysłami Mulder przed jego przełożonymi.

Zdaniem widzów, film "The X-Files" powinien zajmować honorowe miejsce na liście "Najlepszych seriali detektywistycznych (obcych)".

5. "Dexter"

Opowieść o seryjnym mordercę, który jako dziecko oglądał, jak brutalnie ukarał matkę. Potem chłopiec został przyjęty przez rodzinę, na czele z Harrym Morganem – znanym policjantem w Miami.

Naucząc się o problemie Dextera, jego ojciec nauczył go kierować swoim pragnieniem morderstwa tym, którzy naprawdę na to zasługują.

Jak prawdziwy morderca spotka się ze zwykłymi ludźmi, uczymy się od serialu telewizyjnego "Dexter".

6. "Twarz"

Najlepsze zagraniczne detektywy, których lista jest dołączona do naszego artykułu, kontynuuje obrazek o nazwie "Face".

Historia opowiada o agentce FBI Olivii Dunham, naukowcu – Walter Bishop i jego synowi – Peterowi Bishopowi. Wszystkie trzy są zaangażowane w badania nauk, które są dalekie od rzeczywistości. W ich kompetencjach, reinkarnacji, telepatii, lewitacji itp.

Pod ich specjalizacją mamy do czynienia z kilkoma dziwnymi i strasznymi zdarzeniami, które miały miejsce przedtem: mały chłopiec wyrasta za kilka minut i umiera, aw autobusie nieznany twardniejący materiał paraliżuje wszystkich pasażerów. Podczas śledztwa Olivia, Peter i Walter dowiadują się o powiązaniu tych tajemniczych mordów z firmą "Massive Dynamic", która zajmuje się badaniami w dziedzinie nowych technologii.

7. "Dalzil i Pascoe"

Na posterunku policji, który zajmuje się morderstwami, powstaje młody i obiecujący Peter Pascoe.

Jego stałym partnerem jest Andrew Dalzil. Mężczyźni są dokładnie przeciwstawieni sobie nawzajem, ale to nie przeszkadza im zjednoczyć się w celu zbadania morderstw.

8. "Bez przestępstwa"

Historia opowiada o codziennym życiu policji w Manchesterze, prowadzonym przez inspektora o nazwisku Vivien Deering. Razem z nią wykorzenił detektyw Joy Friirs i Dina Kowalski.

Dziewczyny pracują ciężko w polu dochodzeniowym, angażując się w rozbieranie różnych przestępstw. Jednak głównym zadaniem detektywów jest znalezienie niebezpiecznego maniaka, który zachwyca całym miastem. Zabójca zabija bezbronne dziewczyny z zespołem Downa.

To zdjęcie kontynuuje listę "Detective comedy series (foreign)". Najlepsze, których lista jest proponowana w naszym artykule, zostanie zaprezentowana poniżej.

9. "Myśl jak przestępca"

Specjalna jednostka FBI może znaleźć i ochronić każdego przestępcę. Przecież ich główną cechą jest analiza behawioralna. Agenci są traktowani, gdy policjanci śledczy sprawę staną w martwym punkcie.

Jednostka nie szuka i nie zbada dowodów, a także sceny zbrodni, zanurzają się w motywach, badając je od środka. Ci specjaliści są w stanie przenikać podświadomość mordercy iz tą pomocą do przewidywania dalszych działań nawet najbardziej niebezpiecznego maniaka.

10. "Detektyw Rush"

Najlepsze najlepsze zagraniczne detektywy, których lista jest proponowana w naszym artykule, kontynuuje wielostronne zdjęcie o nazwie "Detektyw Rush". Historia opowiada o kobiecie Lily Rush, która przez długi czas pracowała na posterunku policji zajmującej się mordercami.

Ona jest prawdziwym profesjonalistą. Lily ma do czynienia z najbardziej wyrafinowanymi i gwałtownymi przestępstwami, które człowiek potrafi. Detektyw Will Jeffries i Scottie Velez również będą śledzić morderstwa. Ponieważ specjaliści ujawniają najbardziej skomplikowane przestępstwa, uczymy się z filmu "Detektyw Rush".

11. Luther

Najlepsza seria detektywów (zagranicznych), której lista gładko się skończyła, kontynuuje wielostronne zdjęcie o nazwie "Luther". Opowieść opowiada starszy inspektor, John Luther, który przez wiele lat pracował na rzecz policji w Londynie. Luther jest prawdziwym profesjonalistą, który w tej chwili jest zaangażowany w sprawę mordu.

W trakcie śledztwa zapoznał się z córką ofiar – Alice. Dziewczyna jest bardzo inteligentna iw żaden sposób nie gorsza od Johna w myśleniu logicznym i intelekcie. Dlatego detektyw, pewny siebie, że dziewczyna zabija rodziców własnymi rękami, nie może ukryć jej za kratkami. Czy John będzie mógł pokonać Alicję w bitwie intelektualnej, dowiadujemy się z obrazu "Luther", który znajduje się na liście "Najlepszych seriali detektywistycznych (obcych)". Przy okazji, i od widowni, a od krytyków pozytywnie.

12. "Z podejrzenia"

Opowieść o detektywie Anna Travis, która niedawno dostała pracę na posterunku policji. Dziewczyna będzie musiała pracować pod auspicjami prostego szefa Jamesa Langtona. Anna długo marzyła o zostaniu sławnym detektywem. Pierwsza rzecz, którą dziewczyna szuka seryjnego mordercę. Anna jest tak zanurzona w dochodzeniu, że jest gotowa stać się przynętą dla maniaka.

Film "Beyond suspicion" jest na szczycie TOP najlepszych serii detektywistycznych (obcych).

Przyjemne przeglądanie!