148 Shares 7947 views

Lykov Aleksandr Anatoljewicz: na początku roku, biografia i filmografia słynnego aktora Petersburgu

Lykov Aleksandr Anatoljewicz pierwszy naprawdę stało się znane do rosyjskiej opinii publicznej za pośrednictwem popularnej serii detektywistycznej „Ulice rozbitych lamp”. Jak rozpocząć karierę utalentowanego artysty Petersburgu i co wystaje on jest zajęty dzisiaj?

Lykov Aleksandr Anatoljewicz: rodzina, wczesne lata

Alexander urodził się w 1961 roku w rejonie Leningradu. Jego ojciec, niewiele wiadomo – opuścił rodzinę, gdy chłopiec nie poszedł do szkoły. Matka w Lykov całe życie pracował w zakładzie optycznym-mechaniczne.

Lykov Aleksandr Anatoljewicz w młodym wieku przeszedł trudną Test: chłopiec bezskutecznie spadł z huśtawki i jego lekarze przewidział niepełnosprawności dla życia. Jednak w ciągu kilku lat młody człowiek wykonywane ćwiczenia wzmacniające na plecach i jeszcze udało się dostać z powrotem na nogi. Jednocześnie Alexander nie poprzestał: on nadal intensywnie angażują się w sport, a nawet zdobył czarny pas karate.

Lykov następnie wyjechał na studia do budynku szkoły, ale zawsze czułem, że oferty nie w branży. Sam Alexander szukał przez kilka lat, aż wpadł w szkole teatralnej i nie rozumie, że znalazł swoje powołanie.

Lykov Aleksandr Anatoljewicz: Filmografia. Pierwsza praca w kinie

Działając na przyszłość Trening aktor był w LGITMiK. Następnie Lykov Aleksandr Anatolevich, jako godnego obywatela, służył swoją kadencję w Armii Radzieckiej, a w 1985 roku został przyjęty do trupy teatralnej. Rada Miejska Leningrad.

W filmie, Alexander pojawił się po raz pierwszy w 1981 roku został przydzielony. Bully rolę w krótkim filmie Mihaila Nikitina „Przyjaciel wesołości i zabawy.” Jednak po tym jak aktor zaproponował wojsku chyba epizodycznych bohaterów: zagrał w baśni „Mała Baba Jaga”, dramat „Cold marca” i „One w niedzielę.”

W 1989 Lykov pojawił się w filmowej adaptacji "Sirano De Berzherak", również z udziałem Olga Kabo i Grigoriy Glady. I aktor odegrał komedię gangster Yuri Mamin „wąsy”.

90 filmy

Lykov Aleksandr Anatolevich ma tak zwany „negatywny” uroku, więc producenci często opierają się na niego jako „złego faceta”. To 90. były naznaczone aktora na cały ciąg znaków złodziei i karnych: «pod przykrywką» Black Cat «» «Cyrk spłonął i klaunów uciekł». Lykov grał geja pacjenta szpitala psychiatrycznego – słowem, aktor ma coś do zapamiętania.

Bardziej zaskakujące było zobaczyć jak matka Lykov ment Vladimir Kazantsev, któremu ukazał się w legendarnym serialu „The Streets of Broken Lights”. W tym projekcie, Alexander miał główną rolę, a to przyciąga jeszcze większą uwagę niż jego koledzy z drużyny w projekcie Alexey Nilov i Siergiej Selin.

Lykov w „Streets of Broken Lights” dostał rolę Casanovy, człowiek zdesperowany damskiej i kobieciarza. Dzieje się tak pomimo faktu, że aktor był żonaty tylko raz w życiu i mieszka ze swoją żoną legalnego aż do teraz. Seria Petersburg agentów cieszył się niezwykłą popularnością, ale Lykov udział tylko w dwóch sezonach filmu.

Ostatnie projekty z aktorem

2000s profesjonalnie wybitny dla Lykov bardziej udane. XXI wiek rozpoczął się dla aktora epizodycznych ról w serii „National Security Agent” i „Gangster Petersburg”. W pierwszym projekcie, Alexander zagrał psychopatycznego zabójcę, a drugi – ment ponownie.

Ale już w 2001 roku artystka została zaproszona do głównej roli w serialu komediowym „Lekarze”, który również zagrał Daniil Belyh. Wówczas główną rolę idzie Lykov w serii „wesołej kompanii” i „Dancer”. On również odgrywa Deana w filmie telewizyjnym „działki” z Siergiejem Bezrukov. Ale najciekawsze projekty oczekuje aktor przyjść.

W filmie działań wojennych „Saboteur” Lykov grał rolę radzieckiego szpiega o pseudonimie Cech, którego tożsamość była tak tajne, że nikt nawet nie znał prawdziwej tożsamości człowieka. W „9 Rota” Bondarczuk aktor grał shooter, ale w „Upadku Empire” Hotinenko – reżyser.

W 2005 roku zagrał główną Lykov antybohatera w spektakularnym obrazie „Gambit turecki”, gdzie oprócz niego, nawet z udziałem Aleksandr Baluev, Egor Beroev i Wiktor Verzhbitsky. W 2007 roku aktor powrócił do roli w sequelu Cech „sabotażysta”.

Główną rolę udał się do aktora w filmie „Polonez Krechinsky”, „Trudno być macho”, „Wersja” i „Nie ma trzeciej.” W 2016 roku na ekrany wejdzie tylko dwa zdjęcia z Lykov: film kryminalny „Kuba” i melodramacie „O miłości” Władimir Bortko.

życie osobiste

Jeśli próbka i spojrzeć na lojalności i spójności między aktorami, to będzie Lykov Aleksandr Anatoljewicz. żona Aleksandra nosi imię Boga iw tym charakterze ma już ponad 30 lat. Para podniesiony dwoje dzieci.

Młodszy syn Lykova Matvey, najpierw próbował odciągnąć od zawodu aktorskiego. Ukończył Wydział Języków Obcych w jednym z Petersburg University i zdobył model równolegle. Nagle to wszystko zamieniło się w poważnej karierze, a młody człowiek stał się twarzą marki Gucci.

Od losu aktora, widocznie, nie może uciec, ponieważ niedawno Lykov Jr. wystąpił w fantazji Indar Dzhendubaeva „On. – smok”