782 Shares 1893 views

Jak zrobić głośnik z rąk?

Niech nam w tym papier ten czy inny sposób związane z dynamiką: jak zrobić urządzenie domowe (w tym kolumny oraz z głośnika ..) Ponieważ wzrost wolumenu na komputerze lub w słuchawkach, jak je zrobić za podium.

Głośnik z rąk: pierwsza droga

Przed dokonaniem dynamikę własnymi rękami, przygotować niezbędne materiały:

 • papier;
 • magnes trwały;
 • taśmy aluminiowej lub z drutu;
 • zszywacz;
 • nożyczki.

Sporządzono taki prosty głośnik jest bardzo proste:

 1. Cięcia cienkich pasków taśmy aluminiowej.
 2. Na kwadratowej kartki papieru skleić te kawałki „węża”, nigdy nie dotykając lub ich przekraczania. W ten sam sposób możliwe jest klej i przewód spiralny. To może dołączyć kawałki konwencjonalnej taśmy klejącej.
 3. Zszywacz podłączyć urządzenie audio z taśm lub drutów aluminiowych. Cóż, jeśli to drut zostaną obnażone.
 4. Doprowadzić do trwałego magnesu papier i włączyć dźwięk w urządzeniu. Gotowe!

Domowe Głośnik: druga metoda

Jak zrobić głośnik w tym przypadku? Przygotuj:

 • papier;
 • miedzi;
 • parafina lub kalafonii;
 • Magnes cylindryczny kształt.

Instrukcje mówienie jak zrobić głośnik:

 1. Klej niski papierowy stożek.
 2. Kształtowany papierowa rurka – powinna być nieco mniejsza i większa niż magnesu cylindra. Przyklej ten kawałek do dołu stożka.
 3. Włóż magnes rury.
 4. Rura z magnesem owinąć cienkiego drutu – im więcej zakrętów, tym lepszy dźwięk będzie.
 5. Wlać wosk lub drut kalafonii tak, że przyklejone do papieru z magnesem.
 6. Bezpieczne położenie stożka w stosunku do powierzchni, trzymając go z jej założonymi akordeon paskach papieru.
 7. Na tym etapie, końce drutu przymocować wzmacniacza audio i cieszyć się muzyką.

Jak zrobić kolumnę z głośnikiem?

Jeśli chcesz otrzymać w wyniku głośników wysokiej jakości, trzeba trzy głośniki: wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Obudowa dla niej zrobić ściśle prostokątny. Rozważmy etapy jego produkcji:

 1. Po pierwsze, przygotować korpusu – może stać się podstawą płyty wiórowe, sklejka, płyty o grubości 10-12 mm.
 2. Narzędzie Piła do ścian stolarka / Piła / układanki przednie, tylne i boczne. Nie zapomnij, aby odpowiednie głośniki są trzy otwory z przodu – górna będzie wysoka w połowie – w połowie, na dole – niskie częstotliwości.
 3. Dla lepszego dźwięku, należy zainstalować między ścianą a głośniki karcie gumy i ciała wewnątrz okleyte odczuwalne.
 4. Zabezpieczyć zmontowany superglue korpusu i śruby, pozostawiając swobodną tylny koniec.
 5. Na tym etapie, przenieść wszystkie trzy głośniki przewody i zaciski wyjściowe na zewnętrznej ściance tylnej. Sposób równoległy między A Połącz głośników.
 6. Kiedy już załatwione okablowanie, zamknij tylną ściankę obudowy i zabezpieczyć go za pomocą tych samych śrub i kleju.
 7. Jeśli kolumna okazało dużej wielkości, konieczne jest, aby dbać o wstawienie żeber – pomogą one uniknąć nieprzyjemnych odgłosów grzechotanie. Dodatkowo można dołączyć do ciała nóg gumowych.

Jak zrobić podium dla głośników?

W podręczniku, przyjrzymy się, jak zrobić własną podium dla absolutnie żadnej dynamiki i pojazdów:

 1. Decyduje o kształcie przyszłości podium – projekt nie powinien kolidować z uchwytem okna i zamykania drzwi samochodu. Narysować projekt na kartonie i wyciąć wzór na jego konturu.
 2. Teraz będzie się przydać sklejki o grubości 6-8 mm. Wyciąć dwa kawałki wzoru.
 3. Na tym etapie trzeba iść pod głośnikiem platformy – podstawa w postaci pierścieni. Średnica wewnętrznej wkładki obwodowym musi pasować do wewnętrznej średnicy gniazda, a średnica jego zewnętrzny obwód – średnica dynamiki siatki ochronnej. Aby uzyskać estetyczny wygląd przyszłości podium, dodać do zewnętrznego pierścienia 5-7 mm, – konieczne jest zainstalowanie dekoracyjny pierścień.
 4. Rysować i tektury szablon na bazie i dekorkoltsa. Przenieść kontury sklejki i zobaczył na części.
 5. Promazhte klejącą dekoracyjny pierścień i zabezpieczyć go na ring na bazie.
 6. Na tym etapie pierścień do zamocowania podstawy. Łatwiej tylko za pomocą przekładek w celu zapewnienia sztywności mocowania, ponieważ głośnik zostanie przechylona i będą wydawane z wyprzedzeniem. Dystansowe wykonane z konwencjonalnych szyn.
 7. Teraz trzeba określić formę podium – najlepszy asystent tutaj uczyni pianki poliuretanowej, ponieważ z tego materiału będzie w stanie dać swojej konstrukcji jakiejkolwiek formie. Aby nie wydatkowania otwór pierścieniowy pianki (z których to jeszcze trzeba wyciąć), ustawiony w odpowiedniej wielkości, butelki, rury, itp .. Należy uważać, – suszona warstwa pianki nie powinien być poniżej pierścienia.
 8. Za pomocą ostrego noża papiernicze Daj wysuszonej powierzchni pianki o pożądanym kształcie. Po tym, jak szlifować swoje duże „skórek”.
 9. Powierzchnia jest idealnie płaska, przygotować mieszankę kleju PVA i kit, stosuje się cienką warstwę i pozostaw do wyschnięcia. Następnie potraktować produktów „papier ścierny”.
 10. W tym etapie impregnowania produktu z warstwą ochronną z żywicy epoksydowej. Następnie – warstwą szkła, a następnie – przez tę samą żywicę. Zbędne cząstek po wysuszeniu są usuwane z papieru ściernego.
 11. Ostatni etap – przetwarzanie przez podium sztucznej skóry. Ciągnąć materiał z pierścienia do krawędzi, równocześnie odcinając niepotrzebne i mocowania zszywek skóry.

Zwiększanie głośności głośnika na komputerze

Więc jak zrobić głośnik głośniej w systemie Windows:

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę głośności na pasku zadań.
 2. W wyświetlonym oknie wybierz „urządzeń odtwarzających”.
 3. Następnie wybierz żądane dynamikę, ponownie kliknie na nich PKM, kliknąć na „Właściwości”.
 4. W menu, które się pojawi, trzeba będzie kartę „ulepszeń”.
 5. Zaznacz „EQ”.
 6. Następnie odnajdź „Właściwości dźwięku Effect” sekcji. Naprzeciw wiersz „Ustawienia”, kliknij na przycisk z trzema kropkami „…”
 7. W menu podręcznym, podnieść wszystkie suwaki i zapisać wynik.

Jeśli rozpoczął wyniku tej operacji dynamiki „wydaje dziwne dźwięki”, a następnie ponownie powrócić do suwaków i upuść do poprzednich poziomów w ciągu pierwszych 2-3.

Zwiększanie głośności głośnika w telefonie

Jak zrobić głośniej głośnika gadżetu? Czytaj lifehack poniżej:

 1. Zadzwoń do swojego menu Inteligentne inżynierii. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, w większości przypadków, mówi pełnymi instrukcjami na oficjalnej stronie internetowej producenta urządzenia. Najczęstszym polecenie: * # 9646633 #.
 2. Następnie trzeba zatrzymać się w „Audio” – wybierz rodzaj dźwięku, który Ci się nie podoba – „głośnika”, „Marszałek rozmawiać”, „słuchawki”.
 3. Wybierając jeden z trzech powyższych elementów, będzie można zobaczyć następujące pozycje: „dźwięk”, „Melodia”, „my”, „Mikrofon”, „ton klawiatury.”
 4. Kliknięcie na którykolwiek z elementów można zauważyć siedem wartości głośności – od 0 do 6. W celu dokonania głośniejszy głośnik, trzeba wybrać „6”.
 5. Wartość maksymalna – 255. Jednak należy uważać, wybierając postać ponad 236 – może to prowadzić do uszkodzenia głośnika pogotowia.
 6. Zgadzam się ze zmianami, przejdź do menu i kliknij „Update”.
 7. Zrestartuj urządzenie – po tym zmiana powinna obowiązywać.

Teraz wiem, jak zrobić własny głośnik lub zwiększyć głośność. Powodzenia i być ostrożny w swoich eksperymentach!