106 Shares 4928 views

Wakacje w Tajlandii: Phuket różnicy czasu moskiewskiego

Tajlandia – miejsce pielgrzymek dla Rosjan, którzy chcą zrelaksować się pod palącym słońcem gorąco i zanurzyć się w łagodnych turkusowych wód Morza Andamańskiego. Na szczególną popularność zyskał tropikalnej wyspie Phuket. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi poszukujących relaksujący wypoczynek, a dla surferów goni wysoką falę.

Wyspa Phuket przyciąga turystów?

Największa wyspa Tajlandii wita turystów z całego świata. Całkowita powierzchnia wyspy wynosi około pięćset czterdzieści trzy kilometrów kwadratowych. Białe plaże Phuket otaczać cały obwód, a najwyższym punktem jest szczyt z dwunastu trzciny, które mogą być widoczne z każdego punktu wyspy.

Reszta w Phuket mogą być przez cały rok. Podczas pobytu na wyspie, jak również w całej Tajlandii, istnieją tylko dwie pory roku – sucha i deszczowa pora, przepływ turystów nigdy nie ustaje. W najgorętszym okresie – od marca do października -nachinaetsya sezon wysokich fal i plaż pełnych surferów firm. W sezonie – od listopada do lutego – Phuket poszukują kochanków wygrzać się w słońcu.

Phuket jest w odległości dziewięć tysięcy pięćset kilometrów od Moskwy, lot trwa około dziewięciu godzin. Ani imponujący dystans, lub długi lot nie zmniejsza zainteresowanie turystów na wyspę. Według głównych agencji turystycznych Moskwy najbardziej popularny szlak turystyczny od listopada do marca – jest „Moskwa-Phuket”. Różnica czasu między tymi dwoma punktami jest nieznaczna i nie przeszkadza turystom. Wielu nawet nie zauważy zmiany strefy czasowej po locie. Zwykle o tej porze opieki matek z małymi dziećmi, które zawsze czują przejście do nowej strefy czasowej.

Phuket dadzą każdemu niezapomniane przeżycia. wycieczki statkiem odkryć piękno Morza Andamańskiego, historyczne pomniki turyści będą otaczać magii starożytnej kultury i licznych centrów handlowych zwiększy ciężar bagażu na kilku kilogramów.

Moskwa Phuket: różnica czasu

W całej Tajlandii ut. Gdziekolwiek jesteś – w Pattaya, Samui lub właśnie przybył w Bangkoku lot tranzytowy z Moskwy do Phuket – różnica czasu w stolicy naszego kraju będzie cztery godziny. Tajlandia, podobnie jak wielu krajach azjatyckich, znajduje się w strefie czasowej UTC + 7 godzin. Zmniejsza to okres korekty po locie i sprawia, że reszta wyspy wygodne.

Jeśli nigdy nie zostały do Tajlandii i są tylko będzie kupić bilet lotniczy na lot z Moskwy do Phuket, różnica czasu nie należy mylić. Uwierz mi, piękno tej uroczej wyspie bardzo szybko przyćmiony wszystkie małe trudności związanych z lotem.