568 Shares 4458 views

wpisując głos: jaki program trzeba użyć?

Tak, dzisiaj jesteśmy z wami, aby dowiedzieć się, co tekst wprowadzania głosowego. Szczerze mówiąc, to cecha wielu użytkowników są zainteresowani w różnych gadżetów. Jest to bardzo wygodne. Zwłaszcza, jeśli nie masz czasu, aby wpisać, czy jesteś w niewygodnej pozycji. W tym przypadku konieczne jest jakoś wydostać. A to pomoże Ci głosowania. Przyjrzyjmy się, jak zaimplementować tekst wprowadzania głosowego.

Jaką szansę?

Na początek będzie musiał zrozumieć, co mamy do czynienia. To bardzo ważne. Może być długo dręczyły z ustawieniem, a następnie uświadomić sobie, że ta okazja była całkowicie bezużyteczna. Na szczęście, z wejściem głos nie jest tak źle.

Głównym problemem jest tu naprawdę ustawić na różnych gadżetów. W szczególności, na komputerze. Który daje głos, aby wprowadzić tekst? Nie będzie w stanie drukować swoje wiadomości i wymówienia. Dla wszystkich z Was napisać program. Opublikuje tylko słupek. Jak widać, bardzo przydatna funkcja. I to może być realizowane nie tylko na komputerach.

Gdzie znaleźć?

Gdzie indziej mają tekstu wejściowego głos? Szczerze mówiąc, to jest obecny we wszystkich nowoczesnych gadżetów. Niektórzy z klientów nie zdaje sobie sprawy, że na przykład, wybieranie głosowe jest obecny w swoim smartfonie. A więc trzeba dokładnie sporządzić listę gadżetów, które teraz trzeba wprowadzać tekst za pomocą głosu:

  • komputery;
  • Głos wpisując „Android” (tj smartfonów z tym systemem);
  • telefony;
  • tabletki;
  • e-książek;
  • produkty Apple.

Najważniejsze jest, aby przed zakupem zapytać obecności tej funkcji. W niektórych ostatnich modeli jest nadal brakuje. Jednakże, w celu, można bardzo szybko i łatwo poprawić tę sytuację. Tutaj, aby pomóc aplikacji niestandardowych. Ale o nich później. Tak daleko, staramy się zrozumieć, w jaki sposób można dokonać wprowadzania tekstu na głos różne gadżety. Zacznijmy od najbardziej prostych scenariuszy.

deska

W każdym nowoczesnym tabletka ma specjalne wbudowane aplikacje do wejścia test głosową. Mogą być nazwany cokolwiek. Jednak najbardziej popularne – przemówienie.

Jak wpisać tekst mówi? Wystarczy uruchomić aplikację, a następnie kliknij na przycisk „Start”. Teraz wystarczy zacząć mówić do miejsca, gdzie mikrofon. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Szczerze mówiąc, ta metoda działa tylko jako notatnik. Ale za zamieszczenie specjalnego „drobiazg” można pobrać – to program do wpisywania tekstu głos. Na przykład, SMS Voice. Wraz z nim, nie będzie w stanie szybko i łatwo drukować raporty, a nawet wysłać je tylko.

Jak widać, nie ma problemu. Ponadto, w każdej tabletce przeglądarki mają wbudowane funkcje dla wybierania głosowego, tekstu. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza przy szukaniu tych lub innych danych. Nie trzeba dużo czasu, aby zdobyć dochodzenie – maszyna zrobi wszystko za Ciebie.

Smartfony

Na telefonach również tekst wprowadzania głosowego. „Android” w tym – naturalny lider. Chodzi o to, że smartfony z tym systemem operacyjnym ma już kilka programów wbudowanych. Jednak oni nie różnią się oryginalne nazwy. Co do zasady, dla łatwiejszej obsługi i użytkowania, są one nazywane po prostu – „Wybieranie głosowe”.

W ogóle, domyślnie każdy użytkownik może skonfigurować smartfon zbiór tekstów, a także niektórych funkcji za pomocą głosu. Wszystkie ustawienia dostępne w specjalnym menu są. Co do zasady, oddział „Wybieranie głosowe”. Po zapisaniu wszystkich informacji można ponownie uruchomić smartphone, a następnie spróbuj po prostu mówić do mikrofonu tekstu. On lub drukowane na podkładce (w kolumnie „Uwagi”) lub uruchomienie danej funkcji na telefon komórkowy. Bardzo wygodne, proste i łatwe. Nie ma potrzeby, aby myśleć, jaki program użyć, aby głos do wprowadzania tekstu w telefonie.

jabłko

Wszystkie produkty Apple początkowo wyposażony wspomnianego programu. To pomaga użytkownikowi wpisywać bez użycia palców i klawiaturę. Tylko tutaj tekst wejściowy głos na iPadzie – bardzo trudny proces. Dlaczego? Wszystko ze względu na trudność ustawienia.

Początkowo trzeba odwiedzić to miejsce w telefonie. Teraz przejdź do zakładki „Basic”. Tam poszukaj „klawiatura”, a następnie zaznacz pole wyboru „Włącz dyktando”. Pozostaje, aby zapisać zmiany. Byłoby lepiej, aby ponownie uruchomić iPada lub Apple smartphone, a następnie spróbuj ustawić w działaniu. Aby to zrobić, należy otworzyć przeglądarkę lub komunikacja następnie zaczynają mówić tekst. System powinien rozpocząć drukowanie zgodnie z pisownią. Bardzo miła i pomocna recepcja. Funkcja jest wyłączona na iPada w taki sam sposób, jak włączone.

komputery

Nie tak dawno temu, a wydaje się na głos tekstu wejściowego. Windows 7 jest prawdopodobnie przodkiem tej funkcji. Następnie użytkownicy mają do czynienia z ogromnymi wyzwaniami. To wydaje się być okazją do numeru głosem tekst jest, ale jest to początkowo wyłączona. Oznacza to, że bez względu na to, jak się starał, to nadal nie dostać znaczy wyrażenie, a następnie rozważać je na komputerze. Musisz skonfigurować tekst wejściowy głosową. Windows 7 pozwala aktywować kilka bardzo dobrych aplikacji. Ale dzisiejsi użytkownicy nie lubią cierpieć z nimi. Musimy szukać uniwersalnego remedium na tego powodu. I to jest – nazywa Speechpad.

To jest pomysłem „Google”, która podobała wielu użytkowników. Teraz wejście głos na PC jest już dostępna dla wszystkich. I jest to zważywszy, że nie będzie musiał długo, aby ustawienie. Wystarczy spojrzeć na tej aplikacji w internecie (jest za darmo i jest swobodnie dostępny), a następnie pobrać je do komputera. Następnie należy zainstalować program. Proces ten nie potrzeba wiele czasu.

Po zakończeniu instalacji, to będzie na tyle, aby uruchomić aplikację. okno otworzy się przed tobą w której mają być wyświetlane pole wprowadzania tekstu. Mówisz do mikrofonu, a program wyświetla słowa, które powiedział. I z tego wszystkiego, że przestrzega zasad interpunkcji i ortografii. Speechpad – doskonały asystent dla pisarzy i copywriterów i rewriter. Choć nie jest to jedyny sposób, aby uświadomić sobie wprowadzanie głosowe tekstu na komputerze. Jest jeden prosty podejście. Ale nadaje się tylko dla przeglądarek.

Wyszukiwanie informacji

Bardzo przydatny podczas przeszukiwania danych Internet dzieje się przy użyciu wybierania głosowego. Ta funkcja jest już zintegrowana z wielu wyszukiwarek. Ale coraz częściej stwierdza się przez Google.

Czego potrzebujesz? Przejdź do strony głównej wyszukiwarki, a następnie kliknij ikonę mikrofonu po prawej stronie napisu wyszukiwania. Teraz można mówić tekst, który należy zwracać uwagę. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Jak widać, nic trudne lub nadzwyczajne. Po prostu nie jak wielu użytkowników tej funkcji – po rozmowie w języku obcym muszą skonfigurować wybierania głosowego. Tak więc, to lepiej korzystać z programu w tym samym języku. To pozwala uniknąć kłopotów w procesie.

Jak widać, możliwości jest wiele. Oraz programy dla każdego gadżetu, too. Każdy ma prawo do decydowania, które aplikacje z niego korzystać. Ale tak naprawdę należy zwrócić uwagę na wbudowanych funkcji, a także Speechpad.