488 Shares 6117 views

Laptop HP Pavilion G6: charakterystyka, ocena i opinie właścicieli. Sterowniki dla notebooków HP Pavilion G6

Przedstawiciel klasy budżet laptopie HP Pavilion G6 został zaprojektowany, aby sprostać użytkownika, kierują się przede wszystkim przy zakupie na kryterium „Cena jakości”. zakup ze względu na dostępność niskich kosztach (30-35 rubli), a także niezrównaną jakość produktów Hewlett-Packard w historii światowego rynku nigdy nie została zakwestionowana. Opis, opis i opinie właścicieli urządzenia mobilnego zapoznanie czytelnika z opisami bliżej.

Pierwszy znajomy

W ciągu zaledwie kilku dziesięcioleci animatora komputer nie porzucili konserwatywny wygląd opakowań swoich produktów. Laptop HP Pavilion G6 jest dostarczany w pudełku na ekranie głównym, gdzie tylko logo firma jest obecna. można dowiedzieć się o zawartości opakowania dopiero po przeczytaniu streszczenia, który jest umieszczony na jednym końcu pudełka.

Standardowe wyposażenie też nie powoduje żadnych pozytywnych emocji: sam notebook, akumulator, ładowarka, instrukcja obsługi oraz płyta CD ze sterownikami. Warto zauważyć, że powitanie HP zainstalować tylko licencjonowanego oprogramowania, odpowiednio, można zapomnieć o dysk odzyskiwania do urządzenia HP Pavilion G6. Windows są już zainstalowane w systemie, czy kwestia instalacji spada na barki właściciela (czynnik do rozważenia przy zakupie laptopa bez systemu operacyjnego).

Wygląd i jakość wykonania

Niech laptopa HP Pavilion G6 i należy do klasy budżetowej, ale wymagania jakościowe dla zgromadzenia go w pierwszej kolejności. Użytkownik nie może znaleźć żadnych wad, wszystkie elementy są idealnie dostosowane do siebie, gdy pokrywa jest żadne obce dźwięki, ale próbą odkształcić obudowę z tworzywa sztucznego nie doprowadzi do pisków. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie.

Przegląd laptop korpus jest wykonany z błyszczącego plastiku, niewyraźnie przypominające metal. Zakłócenie wieczka puszki z urządzeniem mobilnym a ramki z tworzywa sztucznego wokół wyświetlacza – po jakichkolwiek odcisków na dotyk powierzchnię, co powoduje wymazanie rozwodu. Fani idealna czystość muszą być trzymane z dala od laptopa HP Pavilion ściereczki do wycierania G6 błyszczące powierzchnie. Nie zapominaj, że powierzchnie te są łatwo zarysować, więc na bezpieczny transport powinien pomyśleć o zakupie plecak lub torba na urządzeniu mobilnym.

ekran laptopa

W klasie budżetowej, więc nawet z tak ciekawą cenie (35 000), zwany ekran HP Pavilion G6 urządzenie mobilne najsłabszym ogniwem poprawnie. Proszę pamiętać, że urządzenie tanim jest całkowicie dopuszczalne wyświetlacz LCD 15-calowy, stworzona na podstawie matrycy TN + Film. Rozdzielczość ekranu 1366×768 dpi, a to wystarczy do pracy, oraz do oglądania treści multimedialnych.

Projektanci, kreatywnych ludzi i to modelowe laptop gracze są mało prawdopodobne, aby być zainteresowany, jako odwzorowanie kolorów wyświetlacza istnieją pewne problemy, jak również z kątów widzenia. W rezultacie, właściciel wszelkich testów wykrywa braku idealnej czerni, co jest bardzo ważne podczas pracy z edytorem wideo lub w dynamicznych grach. Jednak surfowanie po Internecie lub na potrzeby biurowe urządzenia mobilnego jest bardzo odpowiednia.

Multimedia w urządzeniu przenośnym HP Pavilion G6

Nie oczekuj od renomowanego producenta i zainstalować system audio marki w laptopie budżetu. Dwa niskiej jakości stereo zamontowane w obudowie w dolnych rogach urządzenia, a przy reprodukcji dźwięku mają duże problemy. Częściowo poprawia sytuację audio oprogramowanie HP Pavilion G6 urządzeniu mobilnym. Sterownik dostarczany na dysku na komputerze przenośnym, należy użyć narzędzia zastrzeżonych na wyrównanie że przez cięcie wysokich i niskich częstotliwości, można osiągnąć dobry i głośny dźwięk.

Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 1,3 megapiksela, ale wielu właścicieli twierdzą w swoich uwagach, że rzeczywisty producent ustalił urządzenie z 0,3 megapiksela, wszystko odbywa się za pomocą interpolacji oprogramowania. W każdym razie, aparat nie jest zadowalający, to jest wystarczająco dobry, aby poradzić sobie z możliwością nagrywania wideo i czat w „Skype”.

Interfejsy i złącza

Jak wspomniano przez właścicieli w swoich uwagach na temat celów laptop może być oceniana poprzez umieszczenie portów i interfejsów na jego twarzy. Urządzenie przenośne HP Pavilion G6 zatrudniony tylko lewy i prawy bok obudowy, a przednie i tylne powierzchnie darmo. Taki układ sprawia, że możliwe jest wykorzystanie stacjonarnego laptop, umieszczając ją na stole, bezpośrednio na ścianie.

Po lewej stronie urządzenia wykryje pracodawca: Analogowe wyjście wideo VGA, RJ-45 interfejsu sieciowego, wyjście HDMI, dwa porty USB 3.0, interfejs audio (wejście mikrofonowe i wyjście słuchawkowe) oraz czytnik kart. Na tej samej stronie producenta urządzenia udało się umieścić kratkę, aby usunąć ciepło z laptopa.

Po prawej stronie jest nie mniej interesujący: złącze do ładowarki, jeden port USB 2.0 i nagrywarka DVD, ponieważ właściciel musi być w jakiś sposób zainstalować na laptopie HP Pavilion G6 kierowcy. Windows 7, sądząc po opiniach właścicieli, samo nie chce urządzenie do wykrywania i zlokalizować je w ramach programu, więc dyski dostarczone z laptopem, zaleca się starannie przechowywać.

Łatwość obsługi

Należy zauważyć, że na światowym rynku istnieje wiele wersji laptopa HP Pavilion G6. Różnią się one nie tylko pod względem ceny i wydajności, ale również narzędzie do zarządzania – klawiatura (lub dokładniej, istnienie jednostki cyfrowej). Najciekawsze jest to, że (interfejsy chipsety, dźwiękowe, sieciowe i bezprzewodowe, narzędzia i sterowniki dla notebooków HP Pavilion G6) sprzętu i oprogramowania w całej linii są identyczne.

Wszystkie przyciski na klawiaturze są zainstalowane oddzielnie od siebie, co zapobiega przypadkowemu klawisza podczas wpisywania tekstu. Przyciski Stroke głębokie, ale mały powraca wciąż odczuwalne. Właściciele zauważyć w ich opinii, że spacji zachowuje się dość dziwnie: po lewej stronie jego łagodny udar mózgu, a po prawej stronie jest bardzo trudne. A problem we wszystkich urządzeniach HP Pavilion G6.

Touchpad jest duży, delikatny i lekko zagłębione w organizmie. W lewym górnym rogu touchpada ma swój przycisk wyciszania. Klawisze mechaniczne, więc wciśnięcie wyraźnie słyszalne. Czujnik nie obsługuje funkcję multi-touch, to jasno wynika, że optymalny system operacyjny dla komputera przenośnego HP Pavilion G6 – Windows 7.

parametry techniczne

Na rynku krajowym potencjalny nabywca może znaleźć się około stu wersjach laptopa HP Pavilion G6, wszystkie one są różne od siebie Pojemność:

  • wiele różnych procesorów podstawie Intel, AMD (z urządzeń jednordzeniowych do kryształów czterech rdzeni);
  • pamięć RAM wynosi 2-6 GB;
  • dysk zainstalowana moc 250-500 GB;
  • karta graficzna może być wybrany jako zintegrowana iz małym potencjale gier (na przykład ATI Radeon HD6470).

Interesującą cechą czeka na wszystkich przyszłych właścicieli: bez względu na to, które urządzenie jest wybrany przez kupującego z szerokiej gamy modyfikacje laptopa HP Pavilion G6, sterownika dostarczanego będzie taka sama dla wszystkich urządzeń. Jest to bardzo wygodne w eksploatacji, po ponownej instalacji systemu operacyjnego nie trzeba spędzać dużo czasu, aby szukać odpowiednich sterowników.

Konkludując

Każdy potencjalny nabywca po przeglądzie laptop HP Pavilion G6 dochodzi do wniosku, że poważna marka nadal wykonany prezent dla wszystkich fanów, prezentując rynkowi przyzwoite urządzenie mobilne w bardzo atrakcyjnej cenie. Oczywiście istnieją pewne problemy z producentem odnośnie jakości wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz nagłośnieniem, ale szczegółowe badania wykazały, że laptopa zalety jeszcze większe niż wad: Obudowa wysokiej jakości, dobra wydajność, łatwa obsługa i szeroki wybór interfejsów. Nie zapominaj, że nawet sterowniki do notebooków HP Pavilion G6, dostarczany wraz z urządzeniem odpowiednim do zastosowania z wszystkimi wersjami badanym linii. Jest godnym krokiem w kierunku producenta potencjalnych nabywców w każdym zakątku globu.