820 Shares 9634 views

Multiplikator pomóc rybaka

Wędkarstwo – to hobby wielu mężczyzn. W celu uzyskania maksymalnych korzyści z połowów, wielkiego rekreacji, rybacy użyć innego sprzętu.

Najbardziej znaczące urządzenie rybacka, która korzystnie pozwala, aby osiągnąć te cele – mnożnik dla rozruchu cewki systemu uchwyt odbywa się od 4 do 6 pełnych obrotów. żądać multiplikator dzisiaj zarówno wśród początkujących, jak i wśród zapalonych wędkarzy – Korzystanie z tych akcesoriów, odkrywają świat wysokiej jakości i przyjemnego wędkowania.

Obecnie rynek jest pełen takich urządzeń do połowu ryb, dostępnego od wielu producentów. Najbardziej wyróżnia nowoczesny kołowrotek Shimano Mnożnik, które posiadają cechy innowacyjnego rozwoju, zapewniając dobry, łatwy i wygodny korzystania z tego elementu. Wiele firm shimano kołowrotek – lekka konstrukcja z dość skuteczny system i ekran LCD, na którym można zobaczyć rybak głębokość zanurzenia przynęty i długość jego uwolnienia.

Mnożnik projekty mają kilka zalet w stosunku do konwencjonalnych:

– mogą być stosowane zarówno w wodzie słodkiej i morskiej;

– Cewki obudowy, w większości przypadków, monolityczne i dużej wytrzymałości;

– łagodny udar mózgu;

– Wysoka czułość (szczególnie potrzebne podczas połowów jig);

– możliwość dostosowania do prawej lub lewej strony użytkownika;

– doskonała jakość za pieniądze cewek i jakości.

Dzięki tym zaletom system przędzenie przy zwiększaniu obrotów bębna umożliwiają połowy z wymaganym refluksem na bardzo dużej odległości, na przykład, przy stosowaniu motoplavsredstva (trolling) z łodzi w pionu, a stosowanie tych wędkarskiego jak wobblerami przynęty jigowe, gramofony i więcej.

Zanim kupisz szpulę „mnożenie” systemu, trzeba znać pewne niuanse i osobliwości mechanizmu cewki. Typowo, wszystkie cewki Mnożnik – urządzenie o wysokiej wydajności trakcyjnego, z dużą czułością i zdolność długości odlewu przynęty.

  • Struktura wewnętrzna nie jest podobny do szpuli bezwładności, w których liczba podporządkowany jest 1: 1. Zatem układ z punktem mają mnożnik, wynoszącym 1: 6 (co najmniej 1: 4).
  • Magnetyczny odśrodkowy układ pozwalają ustalić dokładność pracy pod ciężarem cewki przynęty. Dzięki takiemu podejściu, „Broda” jest wyłączone podczas rzucania.
  • Pryamozubchataya mechanizm transmisji, który zwiększa moc, pozwala na korzystanie z wszelkiego rodzaju żyłki, z możliwością naruszenia kół napędowych jest zmniejszona.
  • Niezależnie od zastosowanej grubości żyłki i obciążeniem systemu, cewka mnożnik umożliwia wykonywanie odlewów o maksymalnych odległościach.

Zakres model dowolnego producenta jest tworzony dla konkretnego celu, na podstawie których cewki są wyposażone w tych lub innych możliwości. Większość markowych firm wziąć pod uwagę przy tworzeniu ogólnej specyfikę korzystania z urządzeń, więc wszystkie systemy mają być wykorzystane podczas połowów wymaga niezawodność i wysoką siłę pociągową.