885 Shares 3318 views

Shoko dieta – Schudnąć z przyjemnością! Recenzje dietetyków i użytkownicy czekolady diety

Choco-food dieta jest specjalny system, który pozwala na pozbycie się nadwagi w niewielkiej ilości przez krótki okres czasu. Jest idealny dla współczesnego tempa życia. Taka dieta ma pozytywne i negatywne momenty. Musi on spełniać co najmniej jeden dzień. W zależności od stanu zdrowia i pożądanego rezultatu może być przedłużony czekoladowego diety przez 3 dni lub tydzień.

Jeśli chcesz się szybko dostosować do kształtu ciała, a do najbliższego wypoczynku ponownie dopasować do swojego ulubionego stroju, zasilanie systemu – co trzeba. Wyświetl: oprócz tego, że taka dieta jest dość skuteczny, „siedzieć” na nim bardzo miłe. Ale przed rozpoczęciem tej diety, trzeba rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Ten artykuł omówi kilka opcji menu systemu żywnościowe na bazie czekolady i wszystkie jego niuanse.

Jaki rodzaj czekolady chcesz użyć

Czekolada, która zawiera największą liczbę kalorii jest mleko: 550 kcal na 100 g produktu. Ciemna czekolada, która nie zawiera żadnych dodatków, liczba ta jest znacznie mniej – 539 kalorii. Układ zasilania na celu zmniejszenie wagi, zapewnia zastosowanie produktu, który składa się z co najmniej 70% kakao. Choco-dieta nie pozwala na zastosowanie w celu utraty masy cukierniczych obecności rodzynek, orzechy i różnych wypełniaczy, gdyż zawierają one znacznie większej liczby kalorii.

Cechy żywności w diecie

Podczas diety czekolady są wykluczone z diety cukru i soli. Zaleca się, aby zrezygnować z soku (i wykonane z koncentratów i naturalne) lub ograniczenia ich stosowania do minimum. Wymagane, aby całkowicie usunąć menu z gazowanej wody i napojów, które powodują apetyt. Ponadto wykluczone z diety wszystkich warzyw i owoców w diecie czekolady. Zabronione jest alkohol i napoje, w ramach której jest obecny.

Jak często wykorzystywane do odchudzania Choco-diecie? Liczba dietetycy i terapeuci sugerują, że należy powtórzyć przebieg system zasilania może być nie wcześniej niż miesiąc po poprzedniej. Powodem jest to, że najczęściej używane czekolada dieta może spowodować znaczny wpływ na stan zdrowia organizmu. Jednocześnie pozwala wybrać moc i liczbę posiłków do swojego gustu.

Picie napojów

Należy zauważyć, że stosowanie zatwierdzonych płynów (w tym zwykłą wodę i herbatę różnych odmian bez dodatku cukru) ma także limitu. Ale to nie odnosi się do liczby i czasu ich przyjęcia. Zaleca się pić co najmniej pół litra płynów w ciągu dnia. Ale użycie powinien nie wcześniej niż 3 godziny po posiłku być.

Pozytywny wpływ diety

Jakie są zalety diety czekolady? Liczba dietetycy potwierdzić, że jego niewątpliwą dodatni wynik w pierwszej kolejności, zmniejszenie masy ciała w jak najkrótszym czasie. Także proszę słodki ząb może być, że dieta oparta jest na jednym z ich ulubionych słodyczy.

Innym pozytywnym aspektem systemu zaopatrzenia – czekolada pobudza aktywność mózgu i układu odpornościowego. Ten produkt jest zalecany do stosowania dla ludzi cierpiących na anemię i przeziębienia. Ponadto czekolada zawiera duże ilości przeciwutleniaczy, które zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się organizmu ludzkiego.

Wady czekolada dieta

Głównym negatywnym jakości, który ma Choco-diety – liczne przeciwwskazania. Z tego powodu, nie rób swoją własną decyzję o wykorzystaniu systemu elektroenergetycznego. Wymaga wcześniejszej konsultacji z dietetykiem.

Inną wadą czekolady diety – nie prowadzi do normalnego metabolizmu i nie odpowiadają karma. Ponadto, po upływie systemu żywnościowego i powrócić do normalnego menu istnieje prawdopodobieństwo nadwagi. Po diecie czekolady organizm stara się uzupełnić deficyt kalorii i waga wraca do pierwotnej postaci.

Ponadto czekolada dieta diety nie jest zrównoważony stosunek węglowodanów, tłuszczów i białek. Organizm nie otrzyma w tym czasie i witamin. Dlatego taka dieta może być tylko krótkotrwałe – i jest to potwierdzone przez recenzji dietetyków zaznajomionych z jego diety.

Przeciwwskazania

Naturalnie, Choco-diet jest zabronione do użytku dla osób z cukrzycą dowolnego typu. Nie ma znaczenia, czy jest to choroba wrodzona lub nabyta. Również niebezpieczne jest to system zasilania dla tych, z wyraźną reakcją alergiczną na kakao.

Czekolada przeciwwskazane diety na dolegliwości wątroby, w przypadku kamicy żółciowej, w nadciśnieniu tętniczym. I ostatni człowiek patologia nie można nawet zgadywać, ponieważ jego początkowe objawy są podobne do zwykłego zmęczenia. W przypadku nadciśnienia zabronione decydującym czynnikiem nie jest ciemna czekolada, a wysoka zawartość kofeiny w nim.

Jeden czczo dni z czekoladą

Jak zastosować jednodniową Chocolate diecie? Menu jest dość prosty. W ciągu dnia mogą jeść tylko 100 g czekolady, dzieląc na trzy porcje. W tym przypadku, oprócz słodkich pokarmów musi być kawę bez cukru.

Wynikiem tego sposobu jedzenia przez jeden dzień będzie pozbyć 200-300 gramów nadwagi. Warunkiem dla większego efektu jest aktywność fizyczna oraz spożywanie dużych ilości cieczy.

Siedmiodniowy dieta czekolada

Jakie jedzenie jest w tym przypadku w Choco-menu? Potrawy, a także w jednym z przykładów wykonania systemu wyszczuplającym składa się z pojedynczego produktu. Jedynym czekolada jest używany przez cały dzień. Jeść powinno być 100 gramów w ciągu dnia. Ilość ta może być zarówno podzielony na kilka etapów, a także użyć w danym momencie. Dodatek do czekolady powinny być kawa z bez dodatku cukru. Przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu można schudnąć szybciej.

Czas trwania diety – 7 dni. Recenzje obserwować jego kobiety twierdzą, że w tym czasie masa ciała może być zmniejszona o 5-7 kg.

Włoski dieta na bazie czekolady

Jest to jedyna dieta, która wiąże się jedzenie, oprócz czekolady i innych produktów. Dlatego jest najbezpieczniejszym i najbardziej użyteczny wszystkich takich systemów zasilania dla ludzkiego organizmu. W tym przypadku jest nie mniej skuteczny niż monodiet. Informacje zwrotne od tych, którzy go używają twierdzą, że jego zgodność z ludzkiej masy ciała jest w stanie zmniejszyć o około 3 kilogramów. Podczas procesu, ciało utraty wagi nie traci elastyczność, zwłaszcza jeśli tego ćwiczenia. Ponowne dieta ta może być tydzień po poprzednim trakcie odchudzania.

Jeść w diecie włoskiej czekolady w dowolnym momencie. Żywność powinna być podjęta w niewielkich ilościach 4-5 razy w ciągu dnia. Następujące produkty i dania są dozwolone w menu:

  • warzywa i świeże sałatki z ich treścią, przyprawione oleju roślinnego;
  • sosy diety;
  • makaron gotowany, wykonany z grubej pszenicy;
  • popcorn bez dodawania dodatkowych składników;
  • kwaśne jagody i owoce.

Oczywiście, głównym składnikiem tej diety jest czekolada. Konieczne jest, aby jeść 30 gramów pomiędzy posiłkami. Nie powinniśmy zapominać o cieczy stosowanych w dużych ilościach. Spełniać taka dieta może być przez 5-7 dni.