716 Shares 1255 views

Sen: zmarły marzył we śnie

Jeśli marzyłeś o martwej osoby, nie bój się ani nie martw się. Wybieramy w internecie "senną interpretację marzeń martwych", spróbujmy dowiedzieć się, co mówią o słynnych książkach snów.

Rosyjski sen ludowy: zmarły, marzyciel we śnie, symbolizuje obawy i pesymistyczne nastroje. Książka Noble Dream: zmarły we śnie – prowadzenie z przeszłości, stare tajemnice otworzy, z powodu zdrady wesele będą zdenerwowane. Książka o Velesovie: zmarłe sny – choroba, kłopoty, daj coś zmarłym – strata, porażka, ale żeby zobaczyć martwe żyjące – na długie życie. Chińska książka o zmysłach: zmarły, który wyszedł z trumny, przewiduje nieszczęście, zmarłych krzyków – to za kłótnie, aby zobaczyć we śnie swoich zmarłych przodków – na szczęście.

Istnieją również sprzeczne interpretacje: ta sama książka o życiu Velezova uważa, że widząc chorych we śnie, zakłada jego powrót do zdrowia. Książka marzeń cygańskich: zmarłych marzeń szczęścia, obfitości, zdrowia (szczególnie wielki sukces czeka na Ciebie, jeśli we śnie widzisz siebie jako trupa). Z romaniczną książką wymarzoną książkę snów Simon Kananit i współczesną książkę snów. Czego zmarł sen? Prawie wszystkie książki marzeń wierzą, że marzy także o zmianie pogody (śniegu lub deszczu) – co potwierdzają znaki osób.

Interesująca interpretacja tego snu w książce sennej Dmitrija i Nadezhdy Zima: zmarły we śnie oznacza, że w przeszłości stracili dla Ciebie wartość, "zmarli" – a dalsze zaczniesz kolejny okres życia … Być może trzeba pomyśleć o tym, czy nadszedł czas, abyś przestał żyć przeszłością I zacznij nowe życie? Być może konieczne jest przeszacowanie wartości? Książka sen Tsvetkova uważa, że jeśli zmarły marzy bez trumny – poczekaj na gościa.

Ale pamiętaj, że wszystko mówi się w książkach marzeń, choć prawda, ale nie potrafi precyzyjnie dokładnie opisać twojej sytuacji. Marzenia są wiadomościami z podświadomości, a może z twojej duszy. Dusza ludzka we śnie wchodzi w subtelne światy i może się z nim skontaktować z innymi duszami i różnymi esencjami. W przypadku zmarłych snów, może to jego dusza próbuje skontaktować się z tobą, coś powiedzieć lub ostrzec …

Wiele osób opowiada historie z ich życia, kiedy zmarli krewni ostrzegają przed niebezpieczeństwem lub udzielają niezbędnych wskazówek … Były też przypadki, gdy zmarły, który wpadł we śnie, poprosił o coś, co zostanie im wysłane (w tym przypadku to, co zmarły został poproszony o przeniesienie do grobu). Być może dusza zmarłego nie może znaleźć spokoju i wędrówek między światami niepokojącymi żyjących. Potem musisz pomóc jej odnaleźć spokój, jeśli zmarły był chrześcijaninem, a następnie chodzić do kościoła, założyć świecę, zamówić modlitwę pogrzebową i modlić się za zmarłego. Jeśli zmarły miał odmienną wiarę, to trzeba wykonać rytuał pamięci zgodnie ze zwyczajami jego religii, a jeśli nie był wierzący, należy postępować zgodnie z wiarą jego przodków. Nawet jeśli niewiele wiesz o marzycielce, chodzenie do kościoła jest jeszcze warte.

Musisz również działać, jeśli zmarły człowiek zagraża Ci lub wzywa, aby pójść z nim (nawet łaskawie). Jeśli tego marzysz, bardzo ważne jest, aby nie bać się. Być może nie jest to dusza osoby, którą znasz w życiu – we śnie, jego wygląd może przyjąć jakąś astralną istotę. W kościele umieść świecę za resztą marzycieli, a ciebie – na zdrowie. Jeśli poczujesz się winny przed zmarłym, poproś go o przebaczenie. Jeśli zmarły człowiek jest na ciebie zły, być może po prostu chce być zapamiętany, wejdź na cmentarz i pamiętaj zmarłego.

Czasem nie można spokojnie uspokoić duszy bliskiej osoby, jesteś bardzo smutny i tęsknoty. Jeśli w śnie zmarły prosi o zwolnienie go, postępuj zgodnie z tą prośbą, bo inaczej będziesz bolało go i siebie. Kiedy bardzo trudno przeżyć straty, przed pójściem spać, poproś osobę, którą jest Ci droga, aby dać Ci sen o sobie we śnie.