612 Shares 7516 views

Aula Ermitażu: adres, opinie

Hermitage – jest nie tylko wielkim muzeum. W szczególności w celu wykrycia świat pięknych ludzi, pracował jako wykładowca Ermitażu. Ma dwa adresy: pierwszy wykład jest w jednym nowym budynku depozytowego, a druga – w budynku dawnego Sztabu Generalnego na Placu Pałacowego. Jeden dzień jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, aby odwiedzić dwa z sali, więc należy przygotować się na spotkanie z góry ze sztuką.

Aula Ermitażu Sztabu Generalnego

Na Placu Pałacowego od wielu lat znajduje się wykład. Nazywa korytarzu, gdzie płótna ożywają. Tutaj można wysłuchać kilku wykładów cykli. Tematy są różne, objąć całość ludzkiej historii w dziełach artystów z prymitywnych dni do czasów współczesnych.

Tutaj praca opiekuńczy pracowników, którzy są zadowoleni są historie z przeszłości. Pod ich niespiesznym monologiem wszystkie slajdy zademonstrowane na ekranie wydają się być po prostu piękne obrazy, a okna w ostatnim stuleciu już nie.

Mały pokój z czerwonymi fotelami są bardzo wygodne, notatki, każdy fotel jest wyposażony w składany stolik. Duży ekran do pokazu slajdów wszystkich miejsc jest wyraźnie widoczne. Slajdy pozwalają szczegółowo dzieła sztuki z jak najlepszej strony. W trakcie przewodnika wykład zwraca uwagę na różne części.

Tradycyjnie, po każdej sesji – narratora oklasków.

Program zajęć w Sztabie Generalnym

Składa się z wydajności pracowników, tak że staje się ciekawy i sztuką, a pierwszy, który przyszedł do muzeum. Akademicy prezentowane są ciekawe i niedrogie.

Teraz ten wykład Hermitage prowadzi kilka programów:

 1. Uniwersytet Historia Sztuki Zagranicznej – Oczywiście G.
 2. Orientalne zajęcia: starożytny Egipt, Indie, Chiny.
 3. Starożytnego świata: Grecja, Włochy, Scytowie.
 4. Wschód: islamski świat, Khorezm, zapomniane imperium.
 5. Europa Zachodnia: Wenecja, niemieckie Ciekawostki księga natury, postacie literackie, malowanie z 17 wieku francuski tkacze, jubilerów, zielona żaba, angielski akwarela, Paryż z początku XX wieku, niemieckich ekspresjonistów, rzeźba 20-21 wieku, trzy artystki 21 wieku.
 6. Rosja: na eksponaty muzealne.

Wizyta może być w tygodniu, praca gotówka od 10.30 do 19.20. W weekendy, praca zredukowana do dwóch godzin o godzinie 17.30 drzwi swoich zamknięty dla zwiedzających. Poniedziałek – dzień wolny.

Aula Ermitażu w Starej Wsi

Zabytkowej części miasta, gdzie magazynu, nazywany „Stara Wieś”. Odnosi się to także do najbliższej stacji metra. Kompleks zbudowany jest stosunkowo nowe – przede wszystkim wprowadzony w 2003 roku. Tam też jest otwarte drzwi do nowego wykładu.

Jeśli sala wykładowa z Ermitażu na Placu Pałacowego jak teatr kameralny, nowy – przy dużym audytorium uniwersytetu. Light-światło zielone schody krzesło wspinać, mają te same stoły składane, jak w starym audytorium.

To gospodarze wieczorne koncerty. Przestronny, przytulny pokój zbiera odwiedzających w niedzielę o godzinie 17.30. Pod blaknięcie kolorów dzień, obserwując śpiącego ogród za oknem, zwiedzający mogą usłyszeć dźwięki muzyki epoki historycznej, która jest sztuka narracyjna.

Program zajęć w Starej Wsi

Tutaj można słuchać tych tematów:

 1. Od najdawniejszych czasów.
 2. Mistrzowie 19. wieku.
 3. O starożytnej Grecji.
 4. F. Goya.
 5. Londyn. Muzeów.
 6. Gobelin tkania w Europie.
 7. Sztuka 20-21 wieków.

Specjalnie dla studentów przygotowano następujące tematy:

 1. Europejski Trybunał ubrać 15-17 wieków.
 2. Historie z życia arcydzieł Ermitażu jest.
 3. Podróży na Wschód.
 4. Mity i legendy w sztukach wizualnych.
 5. W dni powszednie i święta starożytnego świata.
 6. Art wokół nas.
 7. Tajemnice place (2 części).

W dni powszednie wykład oczekuje gości od 10.30 do 19.00. Czas wyświetlania krótszy przez 1 godzinę. Poniedziałek, wtorek – dzień off.

Opinie użytkowników

Ci, którzy zaczynają uczestniczyć w serii wykładów, nie może odmówić. Szkoda przegapić następny wątek. Dlatego rady doświadczonych zwiedzających: kupić subskrypcję. Jednak wszystkie mają znaczny bronić go – dużo chcąc. Niektóre z nich w ciągu 6 godzin. Ale warto.

Historia sztuki obcej badane przez trzy lata akademickie, zajęcia są podzielone na 87 wykładów. Odwiedź im wygodne – początek o godzinie 19.00 we wtorki, środy i czwartki w Sztabie Generalnym.

W wielu opiniach cytowane fragmenty wykładów. Okazuje się, że ludzie faktycznie się podobało. Zaskakująco, to było zobaczyć starszego pracownika muzeum, znakomicie zarządzany z komputerem. Piękne głośniki języku rosyjskim, entuzjazm kochasz i doskonałe poczucie humoru spełniła swoje zadanie – pokój 2 godziny, oczarowany słuchać opowieści.

Bardzo różni ludzie wykłady Hermitage. Recenzje tego samego pstrokacizna tłum młodych i starych są zgodni: mieli dobry czas, nauczyłem się wiele ciekawych i poczuła chęć zwiedzenia ekspozycji muzeum, aby zobaczyć na własne oczy, co wykazano za pomocą suwaka.

Adresy wykłady, jak dojechać

Zarówno wykłady łatwo znaleźć nawet obcy człowiek miasta. Jeśli planujesz odwiedzić muzeum można odwiedzić w tym samym czasie, w pobliżu sali wykładowej Sztabu Generalnego znajduje.

Newski Prospekt można dojechać metrem. Stacje „Neva Prospekt” i „część stoczni” kanałowe wyjście Griboyedov. Następnie skupić się na wieży Admiralicji, po jego prawej stronie, i znajduje się w Pałacu Zimowym.

Od stacji „Admiralicji” najpierw idziemy do Newskiego, a następnie zgłosić się do Admiralicji. Wykład Hermitage którego adres – Plac Pałacowy, 6/8, posiada wejście od placu.

Aula w Starej Wsi znajduje się pod adresem: ul Zausadebnaya, 37 A. Aby dostać się tam najlepiej dojechać metrem do stacji „Stare Village” …

FYI Muzeum

Muzeum – dobro kultury. To nie wchodzi w koszulkach i spodenkach, frywolnych sundresses plażowych i podobnych odzieży. Dress code nie jest ustawiona, ale zakłada się podstawowy szacunek dla zwiedzających do dziedzictwa wieków.

Wysokie cienkie obcasy zaszkodzi cenne parkietem, są też lepiej zostawić w domu. Duże przedmioty, torby będzie szatnia. Jedzenie i napoje są zabronione na terenie muzeum.

Gdzie można zrobić zdjęcia z eksponatów jest bezpłatne. Zabronione jest, aby to zrobić tylko w magazynach muzealnych. Przez całe życie, osoba nie będzie w stanie zobaczyć wszystkie trzy miliony eksponatów z Ermitażu, więc skorzystać z okazji, aby dowiedzieć się o najbardziej interesujących, zwiedzanie wykładowców.