197 Shares 7223 views

Dlaczego spalić uszy, i dlaczego potrzebujemy?

Interesującą cechą ludzkiego ciała – „polyhanie uszy” – od dawna przyciąga uwagę ludzi. Jednak dlaczego palą uszy? Brak jasnych odpowiedzi na to pytanie, wiele z nich. A niektóre z nich mogą być kwestionowane. Tak więc konieczne jest, aby poradzić sobie z tym problemem w sposób bardziej szczegółowy.


To jest pierwsza odpowiedź na pytanie dlaczego palą uszy osoby. Uszy osoba umieszczona na głowie – fakt ten jest absolutnie niepodważalne. Mózg jest bogato ukrwiona, więc ta część ciała ma dobrze rozwinięty system krążenia. Naukowcy uważają, że wysilanie mózgu rozwiązać każdy złożony problem, jeden sposób pobudza krążenie. I jak człowiek z uszu zaczynają „spalić”.

To wyjaśnienie jest skonstruowany logiczne połączenia pomiędzy krążenia mózgowego i uszy jest zdecydowanie obecny. Nie bez powodu w celu obudzić pijany, był aktywnie tarcie uszy – w celu zwiększenia przepływu krwi do mózgu. Ale zakład tutaj jest coś.

Wszakże jeśli bezwarunkowo zaakceptować to odpowiedź na pytanie, dlaczego palą uszy osoby, a następnie w trakcie egzaminu, nawet na piśmie, cała struktura egzaminowanych by usiadł z krwi czerwone uszy. Jednak niektóre z publiczności, nawet w kontaktach z bardzo złożonych problemów są uszy normalnego koloru. Może ci ludzie po prostu nie chcą pracować z ich mózgów lub zadań określonych dla nich nie ma absolutnie żadnych trudności? Ostatnie pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

Opcja druga odpowiedź na pytanie, dlaczego palą uszy, oferują również badaczy i naukowców ponownie. Twierdzą oni, że „płonący ogień” start do uszu większości ludzi, gdy doświadczają silnych emocji podczas odpowiedzi ustnej na egzamin, mowy przed dużą publicznością w czasie spotkania z ukochaną osobą, z którymi relacje są jeszcze wątpliwości w sekundę najwyższa strachu lub wstydu. Może czerwienić uszy i przyjemne z pożytecznym, na przykład, gdy człowiek słyszy słowa długo oczekiwany deklaracją miłości …

W tym momencie, niektóre mamusie muszą wyrazić swoje oburzenie, że oświadczenie. Po tym wszystkim, ich syn nastoletnie uszy są całkowicie normalny kolor, bez względu na to, jak poważnie nadużywane lub rodzice lub jakikolwiek nadmiar byłby wstyd niegrzeczne dziecko. A może to po prostu nie mają wstydu?

Cóż, to pytanie jest nie na uszy, ale z wykształcenia. Czasami zdarza się, że to, co dorośli uważają, wstydliwe, dla dziecka – jest to dość powszechne zjawisko. Ale zdarza się czasami, że uparty człowiek dorasta w ciszy „ustawia” pomiędzy dorosłymi i znudzony z jego świadomości bariera psychologiczna. I dlatego wyrzuty rodzicielskiej albo nudni nauczyciele notacji nie osiągnął celu, po prostu nie dostać się do świadomości dziecka.

Kolejna odpowiedź na pytanie o to, co uszy płoną, można znaleźć wśród mieszkańców, którzy wierzą we wróżby. Pozornie czerwone uszy wskazują, że ta osoba ktoś „Sight Unseen” plotka czy znowu „Sight Unseen”, ktoś mocno strofuje. Nawiasem mówiąc, ten konwencjonalnej mądrości, naukowcy potwierdzają również, opiera się na fakcie, że człowiek ma zdolność do odczuwania – przy impulsów odległość i reagować na nie.

A jeśli to jest powiązanie ze sobą popularne przekonanie, wyjaśniając, co uszy płoną, a sposób na zwiększenie krążenia krwi w mózgu, staje się jasne innego znak studenta. Wszakże niemal każdy student opuszcza egzamin, ostrzega krewnych i przyjaciół: „No, poszedł! Nie zapominajmy, żeby skarcić mnie dobrze! "

I prawdą jest, że połączenie jest oczywiste: student dom „porysowana do wszystkich ostrzy”, z tym, że zaczynają palić uszy, krew wpada do mózgu obficie, a on zaczyna myśleć, myśleć i myśleć. A niektóre są nawet pomaga zdać egzamin. Zwłaszcza, jeśli nikt nie brakowało wykład w semestrze. Lub przynajmniej był obecny w większości z nich.