221 Shares 1207 views

Swimsuit skondensowany – model dla wszystkich

Niech sezon letni dobiega końca. To nie jest powód, by sobie odmówić przyjemności, aby wybrać nowy strój kąpielowy. Szczególnie strój kąpielowy fuzji. Z jakiegoś powodu, w ostatnich latach, na ogół myśli, że taki model – dziedziczenie tylko otyły panie, którzy mają coś do ukrycia, pojawiając się na plaży.

Nie będziemy argumentować, duża skondensowany stroje kąpielowe wyglądają lepiej niż ich odpowiedniki bliźniaczych szacunku wielkości. Obejmują one dużą powierzchnię ciała, ale ze względu na elastyczne tkaniny i sukces na figurach może zapewnić konieczną postać dowolnej figury, wygładzenia nierówności, zmarszczek, cellulitu. Ale funkcja jednoczęściowych strojach kąpielowych nie mogą być zmniejszone jedynie do faktu, aby ukryć wady postać jego właściciela. Między innymi, kąpielówki fuzji – jest doskonałym rozwiązaniem na wycieczki na basen, zajęcia aerobiku wodnego, sauny lub łaźni parowej. Gwarantują one nie do odpiąć i nie spadnie w najbardziej odpowiednim momencie, nie otwierać zbyt dużo i są na ogół bardziej wygodne do kąpieli i pływania. Ale nawet jeśli wybierzesz strój kąpielowy razem, należy pamiętać, że nie powinno być czysto sportowy styl. Nowoczesne stroje kąpielowe skondensowane rasy są podzielone na następujące kategorie: Monokini (stały jednoczęściowy kostium kąpielowy z otwartym tyłem) Bando (rodzaj kąpielowym-gorset bez pasków) Tankini (topiony strój kąpielowy z jednoczęściowym szerokich taśm) FACS strój (kąpielowy z małym przepony) i inne , W wielu z tych wzorów, które zapewnia, że opinia publiczna nie będzie mniejszy odsetek niż ciało w bikini.

modelka w tym sezonie

Co one skondensowane mody strojów kąpielowych 2013? Przede wszystkim – uwodzicielski. Projektanci kąpielówki oferują modele, które mogą konkurować o seksualności przekazał pani z bielizną. Korzystanie z koronki, oryginalne shnurovok, sploty pasków tkaniny, które tworzą strój kąpielowy oryginalnych wykrojów i akcesoria sprawiają, że atrakcyjne i przyciągające wzrok samca.

Drugą cechą strojów kąpielowych w tym sezonie jest ich kolorystyka. Moda dyktuje wzory graficzne, paski, połączenie kilku kolorów – czerni i bieli lakoniczne i miętową-zielony, kolor fuksja, żółty lub fioletowy w kostiumie kąpielowym. Ale nie „papuga” kolory! Tylko ostre, geometryczne kształty i linie wykorzystywane w strukturze, jest nadal w modzie i taśmy kwadratów, diamentów, abstrakcyjnych wzorów. Także w modzie są jasne stroje kąpielowe ciemne kolory i nadruki zwierzęce – zebra, lampart, tygrys paskiem.

Tak, mamy nadzieję, że rozumiesz, że skondensowany strój kąpielowy – to nie znaczy, że jest on Sportowy, szczelnie zamknąć i niemodne. Chociaż te opcje można znaleźć kostium kąpielowy. W celu maksymalizacji tan na plaży, modele te są odpowiednie kostium kąpielowy trochę, ale do rekreacji, kąpieli w basenie lub morzu, rzece, oni są po prostu niezastąpione.

Konkludując

Oczywiście, to nie ma znaczenia, jaki jest twój strój kąpielowy – skondensowane lub oddzielne. Najważniejsze, że lubił cię osobiście, a także garnitury swój rozmiar, kolor i nastrój.