795 Shares 1351 views

Kombinezony narciarskie dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Pierwsze ubiory narciarskie pojawiły się na początku lat pięćdziesiątych 20. wieku i od tego czasu, zarówno profesjonalnych i amatorskich narciarzy żywe zainteresowanie w kwestii wyboru tego konkretnego ubioru. Początkujący narciarze, dostania się do sklepu sportowego, zagubiony wśród różnych wiszące na wieszakach i leżące na półkach wielu urządzeń: tu i kurtki i kombinezony narciarskie i rękawice. Można też zobaczyć szczegóły subtelnie szafą narciarskich, takich jak gogle, maski, kapelusze, a nawet bieliznę termiczną.

Jak nie dać się mylić i poza zakresem prezentowanych wybrać te rzeczy, które są wysokiej jakości i będzie trwać dłużej niż jeden rok? Profesjonalne narciarzy, narciarzy w górach na lata, dać kilka rad na wybór odzieży na wakacje w górach.

Pierwszym krokiem jest, aby przypomnieć sobie warunki, w jakich będą eksploatowane przez kombinezonu. Mówimy o tym marynarka i inne akcesoria dla Bootha do noszenia przez Ciebie w temperaturze poniżej zera, z silnymi podmuchami wiatru, w śniegu, burzy, i, być może, w śniegu lub deszczu. Ponadto, duża ilość czasu odbędzie się w stanie unieruchomionym, mianowicie podczas wynurzania do górnej części drogi w otwartych kabinach. Należy więc zwrócić uwagę na takie materiały, z których odzież będzie pasował do sezonu, ciepły w mrozie i nie zostaną zużyte podczas aktywnego ruchu zboczu góry. Dlatego, wszystkie urządzenia muszą być tak zaprojektowane, aby drobiazgi i kupowania ubiory narciarskie, nie należy zapominać o takich rzeczach jak bieliznę termiczną i nawet specjalne skarpety ocieplenia.

W procesie montażu zauważyć, że te szczegóły, takie jak kostium mankietów, gratisy spodni, kołnierz winny być dopasowane do ciała, albo po pierwszym zejście z góry oni nabotsya śniegu i Twoje wakacje będą zepsute. Ponadto, pożądane jest, aby ubranie co najmniej kilka dobrze szyte i chroniona przed wilgocią kieszeni. Konieczne jest, aby umieścić je w różnych małych rzeczy, jak chusteczką.

Wybór kombinezonów narciarskich, najlepiej jest rozważyć jasnych kolorach. Noszenia tego stroju, będziesz mieć pewność, że w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej ratowników będzie łatwiejsze do wykrycia w śniegu jasnym miejscu. Pożądane jest również, że na swojej kurtce były reflektory.

Jest istotne, aby pasować ma co najmniej trzy warstwy materiału, z których pierwszy powinien zapewnić maksymalne wentylacyjnych korpusu, drugi – zabezpieczenie przed niskimi temperaturami, a trzecia – z czynników zewnętrznych, takich jak deszcz i śnieg. W tym samym czasie w drogich właściwościach barierowych kombinezony wilgoci w warstwie zewnętrznej można osiągnąć przez zastosowanie materiału membranowego, który doskonale oddychania, ale ze względu na swoją strukturę, jest wilgoć. Tkaniny tańsze garnitury lub oddychaniu w porządku, ale w tym samym czasie, niech wodę, albo organizm pozostanie suchy, ale również oddychać normalnie i nie będzie.

Oddzielnie trzeba mówić i tak ważnych rzeczy jak bieliznę termiczną. Ze względu na szczególny rany włókna z wielu włókien, to uzyskuje się luźne dotyk, dzięki czemu zachowuje się powietrze, które jest doskonałym warstwa izolacji cieplnej. Należy pamiętać, że w przypadku termobelom to jest w porządku, aby pasek postać – tylko w tym przypadku będzie najlepszym termoregulacji.

Ponieważ cena ubiorów narciarskich, zaczynają na 150-200 $ za osobę – koszt dość duży, ale to nie jest warte oszczędności, w przeciwnym razie w przyszłym roku będzie zmuszony do ponownego odwiedzenia sklepu sportowego.

Niektórzy uważają, że kobiece ubiory narciarskie w wyglądzie są znacząco różne od tych ludzi. Tak, a ten sprzęt jest moda, ale to nie jest tak kategoryczny, jak w przypadku zwykłych ubraniach.