630 Shares 2854 views

kredyty konsumpcyjne społeczne w Sbierbanku

Do tej pory, z powodu niskich cenach w porównaniu do innych kredytów, najbardziej popularnych kredytów konsumpcyjnych społecznej w PKO.

Wady uzyskaniu kredytu w PKO

Ale wraz z zaletami takich programów istnieją i minusy biorąc kredyt od Sbierbanku. Do najważniejszych z nich można uznać za długi proces decyzyjny i duża liczba certyfikatów potwierdzających dochody kredytobiorcy.
Prawie wszystkie programy kredytowe instytucji bankowych wymaga poręczycieli. Czyli produkcja kredytu konsumenckiego bez kogoś, kto może ręczyć za Ciebie, a jeśli jesteś w zwłoce zapłaty kredytu – jest to niemożliwe! Mimo tak zwane social niezabezpieczonych pożyczek konsumpcyjnych istnieją tylko na papierze. Typowo, ilość kredytów w zakresie od 15-16 do 40-45 tysięcy rubli. Kiedy masz jeden kwota poręczenia jest zwiększana od 45 tysięcy do 300 tysięcy rubli, w obecności dwóch poręczycieli może liczyć na kwotę 300 tysięcy do 750 tysięcy rubli.

Co rozumie się przez zabezpieczenie kredytu

Gwarancja osób fizycznych, które posiadają stabilny i oficjalnie potwierdzona dochodów lub gwarancję osób prawnych. Zabezpieczenie w postaci nieruchomości, samochodu, barów i papierów wartościowych.

Ponadto kredyty konsumpcyjne bez certyfikatów Oszczędności Bank nie problem, pozostawiając go na beznadziejną, z punktu widzenia zarządzania bankiem, firmą udziału banków komercyjnych.

Jak uzyskać kredyt

Jak każdy wie, kredyty konsumpcyjne społeczne wymagają kredytobiorcy jakieś dokumenty. W przypadku Sbierbank, pakiet dokumentów tradycyjnie standard, ale może zostać przedłużony (co jest bardzo często zdarza) w przypadku podejrzenia o zdolności do wynagrodzenia pracownika banku.
Paszport i aplikacja TIN forma – jest to minimalna dokumentacji, które mogą być wymagane.
Pomoc dla osób pracujących w NDFL2 formy, dla emerytów – zaświadczenie o wysokości emerytury, które otrzymują, dla przedsiębiorców – pakiet dokumentów potwierdzających wypłacalność bardzo szeroki (rachunków za okres, sprawozdanie z list podatkowych kont płatnych i należności, świadectwo SP i itd.). Należy także pamiętać, że wszystkie z tych samych dokumentów i informacji potrzebnych do zapewnienia i poręczycieli. Jeśli nie jest przedmiotem zastawu – musimy również przynieść certyfikat potwierdzający prawo do ich posiadania. Nieruchomości – jest właścicielem paszportu, a umowa, w odniesieniu do pojazdów silnikowych – paszport techniczny, etc.

Minimalna kwota kredytu do potrzeb konsumentów jest 40-45 tysięcy rubli dla Moskwy i 15.000 rubli dla mieszkańców innych regionów. Należy również pamiętać, że jeśli potrzebna jest suma mniejsza niż minimum, a następnie skontaktować się z Savings Bank ma takiej potrzeby. Kwota kredytu, na przykład, 30 tysięcy Moskali i 11000 dla reszty obywateli nie zostanie podana. W tym przypadku łatwiej jest stosować się do innego banku.

Pomimo wad Savings Bank, możemy stwierdzić, że kredyty konsumenckie społeczne z niższych stóp są trudne do znalezienia!