605 Shares 7227 views

Potrzebujesz kredytu samochodowego? Gazprombank chętnie pomoże

Dziś Gazprombank jest jednym z trzech największych instytucji bankowych Federacji Rosyjskiej o świadczenie usług inwestycyjnych i finansowych dla prywatnych i klientów korporacyjnych. W tej chwili jego baza klientów liczy ponad 3 miliony osób i 45 tysięcy osób prawnych. Jeśli kupujesz nowy samochód, trzeba było wziąć kredyt samochodowy, Gazprombank może dostarczać tę usługę na bardzo korzystnych warunkach. Pożyczka może być wydane w walucie rosyjskiej i zagranicznej. Kolejną zaletą jest to, że nie ma ograniczeń co do maksymalnej możliwej kwoty kredytu, ponieważ jego kalkulacja uwzględnia organizację całkowitych zarobków wszystkich członków rodziny.


W celu umówienia się na kredyt samochodowy, Gazprombank wymaga dostarczenia pewnych dokumentów, a mianowicie:

  1. Formularz zgłoszeniowy do otrzymania środków pieniężnych.
  2. paszport kredytobiorcy z dokumentu pobytowego obowiązkowego pobliżu jednego z oddziałów banku.
  3. Prawo jazdy.
  4. Zestawienie zarobków wszystkich członków rodziny w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

W celu umówienia się na kredyt samochodowy, Gazprombank może poprosić o dodatkowy papier potwierdzający powstawanie kredytobiorcy i dostępności obiektu, który może być używany jako przedmiot zabezpieczenia. Ponadto, jeden z obowiązkowych warunków uzyskania obowiązkowego ubezpieczenia zakupione samochody na pełnych kosztów dla firmy, powiedział, że organizacja bankowego.

Gazprombank. kredyty samochodowe: warunki projektowe

Za otwarcie i prowadzenie rachunku kredytowego instytucja finansowa nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Kredytobiorca zapłaci opłatę jednorazowo 3100 rubli do spłaty kredytu w równych ilościach każdego miesiąca kalendarzowego. Obliczyć wymaganą wielkość płatności mogą pomóc specjalnego kalkulatora kredytowego Gazprombank. Kredyt samochodowy jest częścią standardowych kredytów. Ponieważ jego kalkulacja nie będzie żadnych problemów.

„Standard”

Pożyczka jest udzielana na zakup nowego samochodu przez okres 3,5 do 5 lat w zależności od kraju producenta maszyny. Oprocentowanie na nim będzie od 10,5 do 12,5% przy składaniu kredytu rubla. Jeśli pożyczka jest podejmowana w dolarach, nadpłaty na nim będzie od 9 do 10,5% rocznie.

Program „Kredyt samochodowy Termin”

Wydawane na okres do siedmiu lat. W przypadku zgłoszenia takiego programu, klient zobowiązany jest nabyć samochód zagraniczny w wysokości nie mniejszej niż 25 000 $. Oprocentowanie tego programu to 12 i 9% w rublach i walucie obcej, odpowiednio.

W „solidny samochód '

Dostać kredyt samochodowy Gazprombank pozwala bez zaliczki. Kredyt udzielony jest na okres siedmiu lat przy oprocentowaniu długofalowego programu. Istotną różnicą jest obecność możliwością zakupu zupełnie nowych marek samochodów, takich jak Jeep, Mercedes-Benz, Dodge, Land Rover i innych.

Jeśli trzeba wziąć kredyt, że Gazprombank chętnie pomogą przy wyborze nowego samochodu. Korzystanie z usług banku, można szybko uzyskać pieniądze w rozsądnych stóp procentowych.