419 Shares 1771 views

Motobloków z rozmazem: najlepsze modele i opinie o nich

Te chałupników, którzy poważnie zaangażowani w ogrodzie kuchni i ogrodzie, to wiadomo, że przy wykonywaniu niektórych prac bez specjalnego sprzętu nie może zrobić, bo ręka nie jest w stanie przetwarzać wysokiej jakości ziemi. W przeciwnym razie, można spędzić dużo czasu i wysiłku, zdrowia od tego nie wzrośnie.

Dlatego ludzie często myślą wiele o tym, jak możemy ułatwić sobie pracę, jakie techniki mogą być wykorzystywane do tego celu, jakie cechy powinien posiadać, które kosztują. W tych kwestiach warto zastanowić się przed wyjazdem do sklepu, bo w przeciwnym razie można kupić sprzęt, który nie spełniał oczekiwań.

adresowanie

Pierwszy asystent może być ciągnik jednoosiowy, które choć drogie, ale ma dużą liczbę funkcji, za pomocą którego można wykonać obróbkę gleby, aby uzasadnić zakup z nawiązką. Ale najpierw trzeba zrozumieć, co naprawdę trzeba funkcjonalność, a od tego, co jest do odmowy że zmniejszy koszty.

Dlaczego różnica Rozłogi

Motobloków z rozmazem dość często staje się przedmiotem polowania nowoczesne ogrodników. Różnice są również nazywane blokowanie rozszerzeń wychylenie, które są potrzebne, aby zmniejszyć promień skrętu, może to zwiększyć rozstaw osi, a dokładniej, szerokość toru i opony. Zatem jednoosiowy staje wykluczyć bardziej zwrotny, na zakrętach przy przewróceniu.

Differential zdolna do zablokowania jednego z kół, jako rezultat można osiągnąć niezależny ruch kół w celu zapewnienia łatwego skręcania. Ciągnik z różnicą mogą być stosowane bez stosowania fizycznego wysiłku i zdolność ta nie ma wpływu obecność lub nieobecność przyłączenia. Jeżeli uporządkowane z rowka tulei w otworze cylindrycznym mocującej śruby, różnica może być stosowany jako zwykły przedłużenia, które jest wymagane w celu zwiększenia rozstawu osi.

Mechanizmy różnicowe są zamontowane na wałach wyjściowych maszyny i nadają się do maszyn o okrągłym wał wyjściowy, którego średnica wynosi 30 mm. Teraz, gdy stało się jasne, co ciągnik z mechanizmem różnicowym, można rozważyć niektóre z najbardziej popularnych modeli, ich właściwości i cechy zostaną omówione poniżej. Po przeczytaniu opinii, będzie można wybrać.

Opinie na temat głównych cech motobloków marka Crosser CR-M8E

Model ten, według opinii klientów, jest dość drogie – cena wynosi 80 300 rubli, ale koszt jest uzasadniony, ponieważ sprzęt jest profesjonalny jednostka .. Stosowany jest do leczenia gleby 3 ha. Kupujący pamiętać, że jako jedna z zalet urządzeń wyposażenia wykonuje jednocylindrowy czterosuwowy silnik, moc jest imponująca i wynosi 5,2 kW.

Przedni WOM pozwala na podłączenie wszystkich możliwych załączniki kosiarki typu. Jest blokada mechanizmu różnicowego. Silnik Diesla jest wyposażony w rozrusznik elektryczny oraz reduktor biegów znacznie zwiększa żywotność urządzenia. Kupujący podkreślić, że ciągnik z mechanizmem różnicowym tego modelu pochodzi pakowane płasko, dzięki czemu jest łatwy do transportu na długich dystansach. Można jednak skorzystać z okazji, aby zbudować urządzenie.

Opinie o cechach technicznych modelu CR-Crosser M8E

Jeśli jesteś zainteresowany jednoosiowe WOM i różnica, wtedy można rozważyć model opisany powyżej. Działa poprzez zapewnienie szerokość orki 75 cm. Klienci jak fakt, że jednostka posiada rozpoczęcia elektryczną, jak również uchwyt do paska. Niewielkie wymiary urządzenia i są 2170h845h1150 mm.

Działa jednoosiowy należytej silnik, który wynosi 573 cm 3. Moc jest 8, natomiast głębokość orki jest równoważne 18 cm. Klienci szczególnie podkreślić, że ciągnik ma 6-biegową, na jednym z nich będzie można przenieść do przejścia z powrotem do przodu i dwie prędkości. Urządzenie waży 255 kg, a pojemność zbiornika paliwa wynosi 5,5 litra.

Opinie o głównych zalet modelu

Powyższy ciężki ciągnik z mechanizmem różnicowym, zgodnie z nabywców, ma wiele pozytywnych cech, wśród nich:

  • wygodna obsługa;
  • niezawodny napędowego;
  • doskonałą przepuszczalność;
  • efektywność.

Komfort jest przez uchwyt, który można regulować. Ale niezawodność gwarantowana jest przez silnik wysokoprężny, który można łatwo poradzić sobie z przetwarzaniem wszelkich cech gleby. Według pracy silnika bloku można nawet na dziewiczym gruncie.

Dobrą drożność w jednostce, która jest wyposażona w duże koła i opony z agresywnym bieżnikiem. Obecność pozwala pług do cięcia i przekręcić górną warstwę gęstej gleby. Te pędy z WOM i dyferencjału są dziś dość powszechne. Konsumenci są wybrane ze względu na ich pług chłodzenia wody w standardzie, oraz niski poziom hałasu.

Motoresurs jak wspomniano kupujących, wystarczająco duży i sięga 3100 godzin. Uruchamianie silnika jest ułatwione przez dekompresor. Godzinę uprawy można przezwyciężyć szerokość 105 cm. Dla stabilna pozycja producenta jednostka zapewniła szczególny nacisk, więc maszyna czuje się pewnie w stanie stacjonarnym.

Recenzje charakterystyki technicznej znaku motor-block „OKA-MB 1D2M9”

Motobloków „Oka” z mechanizmem różnicowym, marki, który został wymieniony w podtytule, jest, według opinii klientów, wartości demokratycznych, czyli 38500 rubli. Zespół napędowy 6,5 litra. s., a liczba prędkości wszystkich czterech. Dwa dla ruchu do przodu i dwa – temu.

Orki szerokość może wynosić od 72 do 113 cm, głębokość 30 cm orki. Ten znaczeń wymienionych odbiorców może być osiągnięte tylko w wielu przejściach. Urządzenie posiada łańcuch dwukrotnie prędkość mechaniczna skrzynia biegów, a ilość oleju zmienia się od 1,5 do 2 litrów. Pakiet obejmuje:

  • ciągnik jednoosiowy;
  • pnevmokolesa;
  • 4 frez do rozluźniania gruntu;
  • otwieracz.

Recenzje jednoosiowe marki „Ugra NMB-1N9”

Jednoosiowe z „Ugra” The różnicowego cieszył przez konsumentów bardzo popularne. Jest to spowodowane nie tak wysoki koszt, który wynosi 54 000 rubli. Zbiornik metalu zainstalowany sprzęt, koło zębate redukcji, a prześwit wynosi 170 cm.

Prędkość maksymalna, w opinii konsumentów jest wystarczająco duży. W pierwszym biegu można poruszać się z prędkością 3,61 km / h, w tym przypadku mówimy o pnevmokolesah, natomiast jeśli ustawione występy, wówczas stawka zostanie zmniejszona do 3,5 km / h. W WALCE trzecim biegu prędkość wzrasta do 8,52 km / h oraz pnevmokolesah do 8,25 km / h – w sprawie występu.

Moc urządzenia wynosi 6 litrów. s., a zbiornik paliwa posiada 3,6 litra. Transmisja przedstawiony manualną skrzynią biegów i reduktor biegów. Urządzenia wagowe nie jest tak dużo jak klientów, waga urządzenia to zaledwie 85 kg.

Opinie o cechach marki motobloków Fermer FM-1309MD

To urządzenie jest wielofunkcyjny i przeznaczony jest do obsługi wszystkich rodzajów gleby. Urządzenie posiada dźwignie sterujące na kierownicy i mechanizmu różnicowego wbudowanego w skrzyni biegów. Motobloków z silnikiem benzynowym ma ciężar 175 kg, a objętość silnika jest 389 cm3. Zbiornik paliwa według kupujących zdaniem jest dość imponująca i 6,5 litra. uprawy szerokość osiąga 1350 cm. System ten pozwala na odwrócenie różnicowych i obrotów z użyciem tylko jednej ręki, w której znajduje się koło kultywatora silnika.

Jako dalsze zalety można odróżnić średnicy koła nakładania, które pozwalają na zwiększenie przepuszczalności. Konsumenci szczególnie zauważyć obecność uniwersalnej sprzęgła i odległość między kołami 60 cm. W opakowaniu znajduje się z tyłu ciągnika, koła gumowe, nóż i instrukcją w języku rosyjskim, który zajmie się funkcjonalnością. Moc silnika jest wystarczająco wysoka i wynosi 13 litrów. a. lub 9, 6 kW. Urządzenie ze względu na silniku czterosuwowym, oraz maksymalną głębokość w zakresie leczenia od 150 do 300 mm.

wniosek

Mechanizmy różnicowe motobloków „Neva” lub marki w „Oka”, „Kaskada”, „Ugra” można kupić za 2500 rubli. Cena jest za komplet. Dzięki niemu będziesz w stanie dostarczyć sprzęt blokuje obroty. Urządzenie to dodatek zapewnia obrót o 240 °, jest możliwe wykonanie narzędzia z lub bez.