323 Shares 9894 views

Jak wybrać broń powietrza?

Bezpieczeństwo naszych ulicach od dawna inspirują uzasadnioną obawę, więc nosić przy sobie gaz pieprzowy lub pistoletu pneumatycznego – decyzja jest nie tylko zmuszać, ale także rozsądne. Że chce stworzyć sytuację, w życiu.

Jak wybrać broń powietrza?

Dokonanie takiego zakupu, dobra do słuchania rad ludzi, którzy już zakupionego taką samą broń.

Wiatrówki od dawna popularne wśród obywateli rosyjskich. Szczególnie atrakcyjny sprawiają, że dwa punkty:
• Aby nabyć nie wymaga żadnego specjalnego pozwolenia.
• Dzisiejsze producenci starają się nadać mu wrażenie, że jest mało prawdopodobne, aby natychmiast móc odróżnić od prawdziwej broni palnej.

Ale oprócz tych atrakcyjnych rzeczy, istnieją różnego rodzaju pułapek, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chce mieć broń mogłaby pomóc we właściwym czasie.

O jakiego rodzaju broni pneumatycznej do wyboru, to najlepiej skonsultować się z ludźmi, którzy już ją mają. Przy wyborze tego rodzaju broni nabywcy zwykle zainteresowani jego wytrzymałości, dokładności, podobieństwa z jego walce braćmi. Oczywiście, kolejnym ważnym czynnikiem jest cena. To może powiedzieć, który z nich wybrać pistoletu pneumatycznego. To, że można go kupić za 3000-3500 rubli.

Dobra jakość inny model krajowych producentów „Aniks”. Ponadto, jest również najsilniejszym ze wszystkich pistoletów powietrznych. I wygląd to może być trudno odróżnić od walki „Browning”.

Aby zrozumieć, jak wybrać broń powietrza, konieczne jest zbadanie właściwości techniczne każdego gatunku przyciągnąć.
To samo „Aniks” znajduje się sklep, który zawiera 15 kulek. Dodatkowe udogodnienie daje mechanizm samo napinacza, może być pobierana z gazu ze zbiornika. Odróżnia ją i stosunkowo niska waga – około kilograma.

Chcę mówić o takich właściwościach jak jego niezawodność. Złożenie kulki zawsze działa, bez względu na to, w jakiej pozycji jest broń. Z tworzywa sztucznego została wybrana do wytwarzania sklepu butelka dwutlenek węgla umieszczony w uchwycie od dołu przez śruby mocujące jest zamocowane. Bezpiecznik ma bardzo dogodne położenie nad kabłąkiem spustowym i blokują ruch tułowia.

firma broni „Aniks” jest uniwersalna i nadaje się do wszelkich okazjach. Może być stosowany w czasie rekreacji i rozrywki. Ponadto, jest to doskonale nadaje się dla miłośników strzelania sportowego. Doświadczeni ludzie mówią, że to może być przekształcony w jeszcze bardziej zaawansowanej wersji, ale to ich tajemnicą.
Ludzie, którzy są zaangażowani w kryminologii, badano tę wiatrówkę. Urządzenia zostały umieszczone manekina i strzela z pneumatyki z odległości około ośmiu metrów. Wyniki oszołomiony wszyscy.

Jak wybrać broń powietrza tak, że nie było niebezpieczne?

Zwyczajne kulki z pistoletu pneumatycznego przebił glass i był manekin w odległości maksymalnie do czterech centymetrów. Jeśli weźmiemy pod uwagę ludzkie życie, to już spotyka się średnio i poważne obrażenia, w zależności, które są dotknięte narządy.
Dlatego, jeśli myślisz jak wybrać pistoletu pneumatycznego, to faktem jest również warto zwrócić uwagę, bo przede wszystkim trzeba pistolet na odpowiedni moment, aby ocalić swoje życie.