172 Shares 1887 views

Znaki na Spas Apple (19 sierpnia). Wróżby, tradycje, obrzędy

Drugi Zbawiciel, który jest nazywany jabłko, obchodzone 19 sierpnia. To wydarzenie nie pozostają niezauważone wśród ludzi. Jabłko Spa, wróżby i przesądy, które są istotne dla tego dnia, znanego faktu, że wszystkie czary, wydają się być zgodne z prawdą na ten dzień.


Trochę o festiwalu

Święto – to znak, że ciepłe lub gorące lata stopniowo zastąpione przez chłodną jesienią. W tym dniu, należy do zbioru. Spostrzegawczy ludzie zauważają, że w dniu 19 sierpnia, staje się chłodny, a ptaki i zwierzęta, wyczuwając nadejście mrozów, zaczynają zachowywać się ostrożnie i nerwowo.

Spa jest uważany za Iisus Hristos, że jest zbawcą ludzkości. To dzięki nim, że święto ma swoją nazwę. Tradycje, zwyczaje, obrzędy i znaki na Spas Apple (19 sierpnia) są bardzo zróżnicowane. Aby być dość uważny i wierzyć w magię, możemy zobaczyć, jak poprzez przestrzeganie wszystkich zasad twoje życie zmieni się na lepsze.

Znaki na Święto szczęścia

Istnieje wiele znaków, które mówią, że szczęście wkrótce odwiedzić swoje życie. Oto najpopularniejsze z nich:

 • Jeśli 19 sierpnia w ręku dwa razy siedział muchę, to szczęście będzie prześladować cię przez rok. Zauważyłem, że nawet jeśli nie jak muchy, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż owad nie odlecieć.
 • Jeśli ugostite słabe lub cierpiał na ten dzień, to w przyszłym roku można spodziewać się dobrych zbiorów.

Wiele bierze, że istnieje na Spas firmy Apple są przeznaczone dla kobiet.

Znaki dla kobiet

Wiele nowych, a nawet mistyczne dzieje z płci pięknej na Spas Apple. Znaki dla kobiet, których przestrzeganie pomoże nie popełniać grzechy, są następujące:

 • Jak wszyscy wiemy, Adam i Ewa zostali wygnani z raju z powodu jednego zjedzonego jabłka. Po Wielkanocy do kobiety Jabłko Spa powinny jeść jabłka, nie narusza przykazanie Boże. Jeśli dziewczyna złamie tę tradycję, to zakładamy, grzech ciężki.
 • Kobieta nie powinna przyjść do kościoła w spódnicy powyżej kolan lub odkryte. Oznacza to nieposłuszeństwo wobec prawa Bożego.

Takie tradycje z czasów starożytnych tam w Spas Apple. Znaki kobiet zajmuje szczególne miejsce w prowadzeniu tego święta, ponieważ jest to sprawiedliwe seks są gospodynie domowe i zapewnić komfort rodziny.

Istnieje również wiele wierzeń ludowych, które pomagają przewidzieć bieg wydarzeń.

Jabłko Spa: wróżby, amulety

Popularne wierzenia nie są ograniczone oznaki kobiet. Na przykład, istnieje tradycja, która wiąże się zjeść jabłko z miodem w tym dniu. To pomoże Ci poprawić swoje zdrowie i daje siłę na cały rok. Ponadto:

 • W tym dniu ludzie zbierają plon grochu i jabłek.
 • Do szczęścia realizować ty, gotować posiłki na święta, które obejmowały jedzenia jabłek.
 • Jeśli masz czas do 19 sierpnia nie zbierać plony ziarna, po tym dniu wszystkie warunki pogodowe będą mu szkodzić.
 • Po 19 sierpnia pogoda będzie znacznie zimniej.
 • Jeśli Apple Spa gorące, zima nie jest bardzo śnieżna, a jeśli jest zimno – zimno i śnieżyce spodziewać.

Ponadto, istnieje kilka działek i czary, które często korzystają młode dziewczyny do tej pory:

 • Przeciąć czerwony dojrzałe jabłko na równe połówki, umieścić notatkę z nazwą wśród nich męża, który współczuć. Umieścić jabłko na parapecie i upewnić się co pierwsza połowa zacznie się pogarszać i ciemne. Jeśli dobrze, to jesteś zainteresowana osoba nie ciepłe uczucia dla ciebie, a jeśli w lewo, potem najprawdopodobniej ulubione wkrótce podjąć inicjatywę do podejścia.
 • Jeśli chcesz zorganizować ceremonię, która pokaże, czy twoje marzenie się spełni, wziąć 3 jabłka różnych kolorach. Załóżmy, że jeden jest na czerwono, drugi – żółty, a trzecia – zielony. Umieść owoce w jednym pojemniku. Wyobraź sobie, że twoje życzenie się spełniło. Czy to w farbie. Następnie wyjąć z pudełka jednego jabłka. Jeśli złapany na gorącym, wówczas życzenie się spełni, a ta wydajność nie jest długo czekać. Jeśli żółty jabłko, to trzeba wprowadzić pewne wysiłki w celu realizacji swoich marzeń. Jeśli przeciągnięty zielony owoc, to nie twoja chęć bycia.

Nie tylko można spekulować na temat Apple OSO. Wróżby, amulety i rytuały, zbyt, są popularne wśród ludzi wiary.

Rytuały i zaklęcia Apple Spas

Znaki na święto 19 sierpnia zmniejszona do faktu, że sukces w życiu osobistym, kariera, i innych ważnych obszarach mogą przynieść własne. Powinno to być zrobione za pomocą takich obrzędów:

 • Tear 3 gałązki lipy, umieścić je w wazonie obok łóżka. Po tym okresie 9 dni każdego ranka usunąć gałązki wazony, traktować je cały dom, tnąc na rogach. Więc przyciągnąć bogactwo do swojego życia.
 • Oczarować ukochaną osobą, wziąć jabłko, pokroić na równe połówki, włożyć pomiędzy liści pokrzywy, podłącz części w całość. Następnie przynieść jabłko na ustach i odczytać wykres: „Leć ze mną, mój los jak pokrzywa. Niech to będzie z korzyścią dla ciebie, mnie i wszystkich wokół niego. " Następnie ukryć jabłko w miejscu, gdzie nikt nie znajdzie. Poczekaj, aż owoce są suche, a następnie pochować go w ziemi w pobliżu bliskiej osoby w domu.
 • Aby pozbyć się złej energii, dom, 19 sierpnia, podejmują duże jabłko i pokroić na 2 równe części, jedna wyciąć rdzeń. Następnie wziąć świecę i umieścić ją na spodek, światła i chodzić z nią do każdego zakątka domu. Wosk ze świec popłynie, trzeba spuścić go w pół jabłka bez rdzenia. Pokrycie go z drugiej części owoców i pewnie zamocować go wątku. Następnie wyjąć jabłko na ulicy i zakopać głęboko w ziemi.

Znaki na Święto 19 sierpnia nie ogranicza się do tego. Istnieje kilka przekonań, które zdawały się tajemniczo pojawiać.

Ciekawe znaki

Oto, co jeszcze tam są znaki w święto 19 sierpnia:

 • Jeżeli rodzice dziecka, którzy zmarli w ostatnim czasie, nie będzie jeść jabłka Apple Zbawiciela, potem w następnym świecie dziecko dostanie gadżety w postaci jabłek Raju.
 • W tym dniu, trzeba poświęcić kościół w jabłkach, miodu i grochu. Luck będzie prześladować osoba, która podzieli się owocami są uświęceni z biednych ludzi.

Jabłko Spa Orthodox święto jest uważany zatem ludzie, którzy wierzą w Boga i przestrzegać wszystkich tradycji tego święta.