863 Shares 2839 views

Ocet jabłkowy cellulitu, blizn i żylaków.

Jest dobrze znane, korzystne właściwości oczyszczające z jabłek. Ale nie wiele osób wie, że taki prosty produkt jak ocet jabłkowy cydr jest powszechnie wykorzystywane do celów leczniczych. Jest tak dlatego, że zawiera wiele zdrowych substancji: fosforu, sodu, wapnia, miedzi, żelaza, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas szczawiowy, kwas jabłkowy i inne wartościowe przedmioty. Ocet znalazł swoje zastosowanie w kosmetologii medycznej jako remedium na cellulit, blizny, anty- żylaki, i innych problemów.

Każda kobieta, znaleziona na ciele następuje po „skórka pomarańczowa”, zaczyna odczuwać własną niedoskonałość, a wszystkie siły, które chcą pozbyć się kłopotów powstał, szukając różnego rodzaju sposoby zwalczania cellulitu. Rozwiązanie tego problemu, należy zwrócić uwagę na właściwą organizację i zdrowej diety, a także wybrać do zaakceptowania dla siebie metody zewnętrzne oddziaływania na cellulit. Dziś, coraz więcej kobiet, w konfrontacji z tym problemem, pomyśl o ocet jabłkowy cellulitu najskuteczniejszych środków. Jest on stosowany jako kompres olejów, okłady, masaże. Ponadto ocet jabłkowy z cellulitis odpowiednim dla tarcie obszarów problemowych na ciele.

Przepisy na leczenie cellulitu

  • Do przeprowadzenia opakowania należy rozcieńczyć w tych samych proporcjach, ocet i wodę. Otrzymaną ciecz dodać kilka kropli „chłodzenie” (olejku eukaliptusowego, bergamotki, mięta pieprzowa).
  • Korzystanie ocet jabłkowy cydr z cellulitem, można przygotować olejek do masażu. W tym ocet należy rozcieńczyć olejem do masażu, w proporcji od 1 do 3. Otrzymaną mieszaninę dodać niewielką ilość oleju eter cytrusowych (grejpfrut, pomarańcza, mandarynka). Masować dwa razy w tygodniu zaleca się przeprowadzić.
  • Do szlifowania cellulitu dotyczy obszarów skóry zaleca się użycie następującej receptury: 2 łyżek octu jabłkowego, rozcieńczono 200 g wody. Pozyskanie środków ruchy masujące pocierać obszarów problemowych ciała.
  • Ocet jabłkowy z cellulitem i stosować jako kompres. Do tego roztworu został zaimpregnowany ocet gazy jabłkowy rozcieńczony wodą w stosunku 1 do 1 z dodatkiem olejek bergamotowy, eukaliptus, lub mięty. Gaza jest stosowany do obszarów dotkniętych cellulitem i owinięte folią. Kompres pokryte ciepłym kocem przez 1 godzinę. Po usunięciu tabletek z mieszaniny do płukania, po czym smarowania skóry odżywczy krem.

Od dawna zauważyłem, że ocet jabłkowy z żylaków są nie tylko w stanie wyleczyć chorobę postępującą, ale także, aby zapobiec występowaniu tej choroby.

Do leczenia żylaków, stosując następujące metody octu.

  • Raz dziennie, zrobić sobie stóp kąpiel. Kąpiel należy napełnić letnią wodą z dodatkiem 0,5 litra octu jabłkowego, do punktu na nogach, gdzie pojawiły się żylaki. Pięć minut trzymać nogi w wodzie, a następnie, bez ich wycierania, położyć na płaskiej powierzchni i podnieś nogi do góry. Leżał aż płyn nie będzie obsohnet.
  • Użyj metody pakowania, do tego octu jabłkowego namoczyć szmatkę. Zamocuj tkaninę do ból miejscu, top, otoczyć ceratą i owinąć ręcznikiem. Nogi unieś i przytrzymać w tej pozycji przez 20-30 minut. Procedura jest zalecane 2 razy dziennie, najlepiej wieczorem i rano.

Bardzo przydatna ocet jabłkowy na blizny, które stały się przyczyną czyraki, trądzik, pryszcze. Do leczenia blizn należy wycierającego środki powierzchnię składającą octu jabłkowego i wody w stosunku od 1 do 3. Narzędzie można zamrozić w specjalnych form do lodu i okresowe przecieranie obszarach. Ze względu na zimno zwiększa krążenie krwi, a tym samym proces gojenia jest znacznie szybsze.