87 Shares 1188 views

Karma dla psów „Bosch”. Która karma jest lepsza?

Firma „Bosch Tiernarung” przez wiele lat pewnie zajmuje jedno z czołowych miejsc na rynku najlepszą paszę dla zwierząt w Europie i na świecie. Jakość tych produktów doceniane i rosyjskich właścicieli zwierząt domowych, psów i hodowców-specjalistów.

Najnowsze produkcji high-tech, który znajduje się w Niemczech, jest znany ścisłych wytycznych kontroli jakości. To zasłużenie zyskał zaufanie innych znanych producentów tych produktów na całym świecie. W rzeczywistości, wiele z nich są dość często używane linie produkcyjne zakładu do produkcji swoich wyrobów do nich.

Niemiecka jakość przez wiele lat nie spowoduje skarg od konsumentów. Odnosi się to do wszystkiego, co jest wykonany w Niemczech, od samochodów wykończeniowych karmy dla zwierząt domowych.

Popularna marka niemiecka zdobyła zaufanie i szacunek nawet hodowców (ludzi bardzo wybredna w odniesieniu do wszystkiego, co dotyczy ich zwierzęta) oraz wspólne hodowców w trzydziestu pięciu krajach na całym świecie.

Wszystkie składniki użyte do produkcji pasz, certyfikowane jako nadające się do spożycia przez ludzi!

Wszystkie składniki mięsne, które są stosowane w paszach dla zwierząt, starannie przetwarzane w specjalnych sklepach z surowych zasad, przyjętych w Europie. Sprzedaż produktów mięsnych otrzymywanych z surowców, które zostały wyprodukowane w Niemczech lub w krajach sąsiedzkich. Wyjątkiem może być traktowana jako baranek, który jest sprowadzone z Nowej Zelandii i Australii. suszone drożdże piwne z ziaren o wysokiej jakości, warzywa są nabywane od producentów niemieckich. Ryż, część karmy dla psów „Bosch”, kupione na północy Włoch.

Wiosną 2010 roku firma zmieniła słynny projekt opakowania i skład jakiegoś kanału premium. Preparat opracowany czołowych dietetyków. Głównym składnikiem prawie wszystkich paszy drobiu. Go od lat preferencją dla firmy „Bosch”. Skład żywności i jej jakości testowany w całym cyklu produkcyjnym

Obowiązkowa składnikiem jest ekstrakt zelenogubchatogo mięczak, który mieszka w Nowej Zelandii, a proszek wykonany z małżami. Potrzebne są te naturalne produkty, tworząc zdrowe chrząstki i stawów zwierzęcia.

Sucha karma „Bosch” dla psów

Do paszy dla zwierząt było zakończone, struktura została zaprojektowana dla zaawansowanych technologii, która eliminuje stosowanie pszenicy, środki konserwujące, przeciwutleniacze syntetyczne, białka sojowe, substancje aromatyzujące. Karma dla psów „Bosch” zawiera naturalne składniki vitaminized. Gwarantują one wysoką jakość wyważone karmienie zwierzaka.

Pies będzie zdrowe i szczęśliwe przez karmienie produkty firmy „Bosch”. Sucha karma jest zalecana uczniom różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Istnieją specjalne preparaty dla zwierząt z problemami zdrowotnymi. Wszystkie kanały są przeznaczone do różnych kategorii psów:

  • szczenięta;
  • Psy dorosłe;
  • suk ciężarnych i karmiących;
  • zwierzęta, z nadwagą;
  • Psy starsze niż 8 lat.

I nie jest to wyczerpująca lista – karma dla psów „Bosch” został sklasyfikowany przez poziom aktywności zwierząt. Kompozycje, które powinny karmić zwierzęta alergie, etc.

Często początkujący hodowcy zadać to pytanie: „Jaka jest najlepsza karma” W oparciu o powyższe, to będzie w stanie odpowiedzieć tylko lekarza weterynarii, który jest zaznajomiony z funkcji swojego zwierzęcia. W odniesieniu do paszy dla niemieckiej firmy, wszystkie są dobre – ważne jest tylko, aby wybrać odpowiednią opcję.

Dzisiaj przedstawiamy Państwu tylko niektóre kompozycje są popularne w naszym kraju.

„Wrażliwe” (jagnięcina ryżu)

Doskonałe jedzenie „Bosch” dla psów. Liczba właścicieli zwierząt domowych zachwycania się nim po prostu. Produkt nadaje się zwierzęta z tendencją do alergii. Jest on stosowany w białka jest wytwarzana tylko z małymi owce, drób, mięso małych ilościach selektywnego ryb i jaj.

"EDapt Maxi"

Jest to dobrze zbilansowana karma dla psów „Bosch”, eksperci radzą, aby wybrać dla zwierząt dużych i bardzo dużych ras z potężnych i mocnych kości. W swoim składzie zawiera glukozaminy, który zapobiega niszczeniu się chrząstki i siarczan chondroityny, znany ze swoich właściwości anty-zapalne.

"Junior" (z jagnięciny)

Dieta ta jest przeznaczona dla szczeniąt. Świeże mięso, zawarte w jego składzie, dzięki czemu produkt bardziej atrakcyjnym smaku. Mimo że zawiera wyciąg z zelenogubchatogo nowozelandzkiej skorupiaków. Ten składnik umożliwia tworzenie chrząstki i stawów.

Osob (starsze psy)

Ten unikalny preparat przeznaczony dla dojrzałych zwierząt. Ma niską wartość opałową. Jednocześnie wzrosła stężenia pewnych składników, zaopatrujących organ ze starzeniem się zwierząt, wszystkie elementy niezbędne śladowe i nie obciążać układu pokarmowego.

„Speshel lekki” (dla psów z chorobami wątroby i nerek)

Ta sucha pasza należący do grupy szczególnego rozwoju dla zwierząt z problemami zdrowotnymi, w tym przypadku problemy wątroby i nerek. Opiera się mąkę suszone mięso, jak również dodanie tłuszczu zwierzęcego, jęczmienia i ryżu.

„Junior” dla małych zwierząt ras

Specjalnie dla szczeniąt ras małych opracowała ten pokarm. Jest doskonale wyważona kompozycja dla szczeniąt i młodzieży (do 9 miesięcy.). Ponadto, produkt ten jest odpowiedni do karmienia średnich ras do jednego roku życia.

Zawartość siarczanu chondroityny i glukozaminy, tłuszczów, węglowodanów i białek, konieczne psiej rosnącego organizmu składników odżywczych zapewnić zdrowie i prawidłowy rozwój maluchów.

„Junior” dla szczeniąt ras dużych

Dieta ta jest przeznaczona dla małych „gigantów”. Zawiera niewielką ilość białek, węglowodanów i tłuszczów. Charakteryzuje się ona idealnym stosunkiem minerałów. Kanał przyczynia się do rozwoju i wzmocnienia układu mięśniowo-szkieletowego. Nie powoduje szybki przyrost masy ciała.

„Reprodakshen” (dla karmiących i ciężarnych suk)

Ten specjalny pokarm zapewnia mama i szczeniąt wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jest to dość wysokie stężenie kwasów i aminokwasy. Ta kombinacja ma pozytywny wpływ na harmonijny rozwój szczeniąt w macicy, zwiększa produkcję mleka u kobiet.

„Mini Señor” (dla małych psów w wieku powyżej 8 lat)

Ta żywność jest odpowiednia dla starszych zwierząt małych ras. Jest on wytwarzany na bazie mięsa drobiowego. Ponadto zawiera kukurydzy, ryżu i prosa.

„Junior Średni” (karma dla szczeniąt psów średnich ras)

Jest doskonale wyważony produkt dla rosnących zwierząt. Jest on oparty na mięso drobiu z dodatkiem kukurydzy, jęczmienia i ryżu.

„Bio eDapt” – jabłko karma dla psów dorosłych

Wspaniałe jedzenie z przyjaznym dla środowiska, wyprodukowany bez użycia nawozów sztucznych i innych surowców chemicznych. Przeznaczony jest dla psów powyżej pierwszego roku życia, mające problemy z układem trawiennym.

„EDapt” – dla psów o przeciętnej aktywności

Pokarm dla dorosłych o średnim poziomie aktywności. Różne optymalne tłuszczu i białka, pomaga utrzymać zdrową wagę zwierzęcia.

Pasza „Bosch” dla psów – opinie właścicieli

Jak już wspomniano, produkty tej firmy są dobrze znane w naszym kraju. Zdecydowana większość właścicieli psów są bardzo zadowoleni z paszą. Jedynymi wyjątkami są ci właściciele, którzy nie byli w stanie samodzielnie wybrać odpowiedni produkt. W rezultacie zwierzęta pojawiły się z problemami zdrowotnymi, które szybko zniknęły po zmianie diety. Dlatego też, jeśli właściciele psów zapytać o jaki rodzaj karmy dla psów lepiej, oni pewnie odpowiedział: „Oczywiście, Bosch”. właściciele psów są bardzo zadowoleni z doskonały stosunek jakości do ceny.