426 Shares 2305 views

Jakie rodzaje przedłużania rzęs są tam?

Każdy przedstawiciel seksu seksualnego marzy o podbiciu serc ludzi jednym ruchem rzęs. Dlatego ważne jest, aby były grube i aksamitne. Ale nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się tym. Jest to trudny problem i jest rozwiązany przez zwiększenie rzęs, które stają się coraz bardziej przystępne dla wielu.

Krótka wycieczka do historii

Pierwszym z nich jest budowanie makijażu rzęs Max Factor: na początku XX wieku postanowił zwiększyć objętość rzęs przez klejenie nici nad głową. To naprawdę prawdziwy sens w świecie mody.

Pierwszy, który musiał sam sobie wypróbować – aktorów kina. Od tego czasu fałszywe rzęsy stały się nie modne. Wyglądają nienaturalnie i krótkotrwale.

Teraz profesjonalni artyści make-up używają innych metod. Więc jakie rodzaje przedłużania rzęs są tam?

Istnieją różne metody: wiązki i kawałek. Każdy z nich ma swoje zalety i wady.

Przedłużanie rzęs

Jest to najprostszy sposób, choć nie wymaga wiele czasu. Procedura budowy nie pociąga za sobą żadnych trudności.

Najpierw musisz określić długość. To pomoże zrozumieć profesjonalnego. Powie Ci, jaka długość jest najbardziej optymalna dla naturalnego obrazu. Materiały budowlane związane są dość ciężkie. Jeśli długość jest podniesiona nieprawidłowo, rzęsy szybko wypadną, aw niektórych przypadkach będą szkodliwe dla naturalnych włosów.

Początkowo mistrz odtłuszcza rzęsy, tak aby nie trzymały się razem. Następnie pod powiekami umieszcza się silikonową podkładkę, aby zapobiec dotarciu kleju do oczu. Przy użyciu pęset paczki sztucznej rzęs dołączane są do specjalnego miejsca.

Kiedy klej się wyschnie, możesz pokazać wszystkim swoim pięknym rzęsom. Procedura trwa do 2 godzin.

Typy przedłużaczy rzęs nie kończą się.

Pojedynczy przyrost

Ta metoda budowania zakłada przymocowanie każdego cilium do powieki oddzielnie. Procedura jest dłuższa niż poprzednia. Sztuczne włosy najpierw klejone są klejem, a następnie przymocowane do podstawy macierzystego cilium.

Technika jest dobra, ponieważ wygląda bardziej naturalnie. Efekt tego budowania trwa wystarczająco długo.

Nie zaleca się usuwania sztucznych rzęs w domu. W przeciwnym razie możesz trwale uszkodzić własne.

Jakie są sztuczne rzęsy

Istnieją różne typy przedłużania rzęs. Przede wszystkim zależy to od typu materiału. Wszystkie sztuczne rzęsy są mikrofibrami. Są norek, jedwab lub szare.

Zwierzęta te nie mają nic wspólnego z wymienionymi gatunkami. Rzęsy są tak nazwane wyłącznie ze względu na podobieństwo z powłoką.

  • Włosy z jedwabiu. Jest to bardzo popularny materiał. Wyglądają najbardziej naturalnie wśród innych gatunków. Ich długość wynosi 8-14 milimetrów. Aby zwiększyć rzęsk jedwabiu jest łatwe i niedrogie.
  • Rzęsy pod norek. Są w stanie dać okiem efekt specjalny. Jest to wystarczająco gruby czarny materiał, który dostarcza rodzaju namalowanych oczu. Jeśli naturalna rzęska są bardzo cienkie, mogą rozbić się pod ciężarem jedwabiu.
  • Vorsinki pod spodem . Są często używane na specjalne okazje. Noszenie takich rzęs przez długi czas jest niepożądane. Są bardzo obfite i mają dużo wagi, mogą dać duże obciążenie powiekom. Sześciowate rzęsy gromadzą się w ciągu 3 godzin.

Aby dywersyfikować rodzaje przedłużania rzęs, stylista oferuje wiele efektów, które dodają uroku.

Rozszerzenia rzęs: cechy

Gdy kreator wykona procedurę, zaleca się zamknięcie oczu. Pozwoli to czuć się bardziej komfortowo. Jeśli procedura zostanie wykonana poprawnie, sztuczne rzęsy pozostaną, dopóki naturalne nie odświeżą. Do czasu wynosi około 4 tygodni.

Pomimo bezpieczeństwa procedury nadal istnieją pewne niuanse, które należy rozważyć.

Tak, słabe rzęsy przed budową muszą zostać wzmocnione. A jeśli jest zainteresowanie chorobami oczu, procedura powinna być wstrzymana w całości. W przeciwnym razie może pogłębić chorobę.

U kobiet o tłustej skórze powiek nie będzie trwać długo.

Dla właścicieli soczewek kontaktowych, procedura ta jest nieszkodliwa. Ale za każdym razem, gdy są usuwane, podłoże klejące, które posiada sztuczne włosy, jest złamane.

Jeśli istnieje tendencja do alergii, konieczne jest zaliczenie testu przed zabiegiem. W ten sposób można zidentyfikować reakcję ciała na klej, który jest używany do budowy. Możesz poprosić o przyklejenie tylko kilku kawałków i obserwuj reakcję w ciągu dnia. Jeśli wszystkie odczucia są normalne – możesz bezpiecznie kontynuować.

Przedłużanie rzęs – efekt naturalny

To, podobnie jak inne rodzaje przedłużania rzęs, różni się od innych. Sztuczne włosy są klejone od zewnętrznego naroża oka do wewnętrznego naroża. Jak sama nazwa wskazuje, powstaje efekt naturalnych rzęs. Długość villiego nie przekracza 10 mm.

Efekt lalki

Typy technik rozszerzenia rzęs różnią się między sobą głównie efektem zewnętrznym. Oczy lalek są dobre na przyjęcie lub inne uroczystości. Użyj wystarczająco długich włosów, tworzą spodziewany efekt.

Oczy Foxy

Rodzaje rozszerzeń szachownicy mają różne formy zewnętrzne. Efekt oczu lisa może być tworzony przy pomocy włosków o różnych długościach. Od krótkiego do długiego. Z wewnętrznego rogu oka na zewnątrz. Dzięki efektowi "foxy" wygląd staje się wyjątkowy.

Wpływ białek

Istnieją bardzo oryginalne typy przedłużania rzęs. Fotografie pozwalają nam wyciągnąć taki wniosek. W przypadku wiewiórki efekt ma zastosowanie w mieszanej formie. Długie mocuje się głównie do zewnętrznego naroża, a reszta jest rozłożona na całej długości oka. Są one na przemian w pewnej kolejności. Przy prawidłowym przedłużeniu tej metody, rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i są nietypowe.

Korzystanie z wielu kolorów

Jakie są rodzaje przedłużania rzęs? Nawet dla kochanka najbardziej niezwykłych trendów istnieją różne opcje. Na przykład, przy użyciu sztucznych włosków o różnych kolorach, które są wybrane niezależnie. Niezwykłe rzęsy mogą być połączone z klasycznym. To da bardzo interesujące efekty.

W stylu tysiąclecia

Jest to najbardziej niezwykły rodzaj przedłużania rzęs. Stosowane są nie tylko włosy o różnych kolorach, ale również różne elementy (pióra, dżetów, itp.). Każda fantazja jest mile widziana.

Budowa 3D

Można utworzyć oczekiwany efekt za pomocą dwulitrowego rozszerzenia. To dobrze podkreśla objętość rzęs. Sztuczne włosy są klejone naturalnie, a następnie dodatkowa warstwa jest mocowana od góry. Ta opcja jest dobra dla tych, którzy mają bardzo słabe i cienkie rzęsy.

Pielęgnacja rzęs

To dość łatwe do obchodzenia się:

  • Można sobie wymyć zwykłymi środkami, ale nie trzeć oczu. W gładkich ruchach należy usuwać rzęsy.
  • W przypadku przedłużania rzęs zaleca się ograniczenie stosowania kremu oczu.
  • Można delikatnie nakładać olej rycynowy na powieki na noc, tworzy efekt maski. Produkt można pozostawić na 20 minut, a następnie spłukać wodą bez kosmetyków.

Eksperci zalecają korekcję rzęs w zależności od wyglądu. Okres, w którym będą trwać od wieków zależy od właściwej opieki, doświadczenia mistrza i jakości villiego.

Rzęsy są usuwane przy pomocy specjalnego preparatu, który jest w stanie delikatnie rozpuścić klej i nie niszczy naturalnych włosów.

To wszystkie rodzaje przedłużania rzęs. Zdjęcia są najbardziej trafne w tym temacie.

Każda dziewczyna marzy o dużych ilościach, jak w tuszu reklamowym. Ale nikt nie może tak robić.

W artykule rozważa się przedłużanie rzęs. Sposoby i typy są bardzo różne, pozostaje tylko do wyboru.