188 Shares 3852 views

Relacje zostały już zakończone, a „były” sen. Dlaczego?

Zostałeś oddzielony, nawet nie pamiętają o przeszłości. Czy masz nowego przyjaciela, „dawny” sen. Dlaczego? Co może oznaczać jego przybycie w nocnych widzeniach. Może tęsknisz? Nie! Potem – on tęskni. Więc babcia powiedziała sen „dawny” – z myślą o Tobie, znudzony. Ale nie jest tak jednoznaczna. Czy to ważne, jaka jest sytuacja, że przychodzi do ciebie, co dzieje się w snach. Pozwól nam zrozumieć, że możemy powiedzieć książkę wymarzony.

Dlaczego sen o byłym chłopaku

Jeśli piękna, ma nowy szczęśliwy związek, w nocnych widzeniach widzi dawno zaginionego przyjaciela, potem podświadomie szuka nowych funkcji starej cavalier wentylatora. Coś nie pasuje do nowego faceta, niby drobiazg, który był bardzo zbliżony do drugiej. Dlatego „dawny” sen. Doprowadzi to gdzie? Tak, lepiej nie przynieść swoje uczucia negatywne. Im jest możliwe do opanowania. Dziewczyna sen popycha do analizy. Wyjaśnienia dla siebie, co to było, że to, czego brakuje? Będzie cię zaskoczyć! Ale przede wszystkim, to drobiazg – tylko twoje subiektywne odczucie. Wiedząc dokładnie, co to jest, sam pan rozumie.

Zdarza się, że podświadomość rzuci obraz, w którym miejscu obecnego podejmuje inne „były”. Dlaczego taka wizja zakłóca spokój? Jeden z drugiej strony, od dawna zapomniane, ale wciąż jest! Mówi, że jesteś zmęczony i istniejące relacje. Oni przepracowania cię! Warunek ten będzie przechodzić jeśli pobudet dala od swojego chłopaka. Nie zaczynaj tego problemu, choć często były marzeniem. Co dodatkowo doświadczenie?

Walczyć z byłym chłopakiem – niespodziewane spotkanie z nim. Kiedy to nastąpi nagle to tylko dla ciebie. On specjalnie spróbuje dostać się do oczu. On chce rozmawiać. O czym? Wkrótce dowiedzieć!

Dlaczego sen byłego małżonka

Zdarza się, że zamężne damy „dawny” marzyć! Jaka jest wizja nocy wybucha na zdjęciu? Tak, właśnie o tym myślisz. Pamiętasz dobre rzeczy, które od dawna było ponad. Nie ma nic złego, jeśli teraz dobrze. Ale ostrzegamy, prąd o śnie nie mówić. Może stać się zazdrosny. Sen Interpretacja uważa, że ex-męża śnie dla tych, którzy nie są zadowoleni z obecnego małżeństwa. Wiesz lepiej! Kiedy jej mąż opuścił, i nie byli w stanie zbudować nowy związek, co oznacza, że jeśli śni „dawny”? Jest to bardzo obiecujące „movie”. Jego celem jest przygotowanie się do nowego zgromadzenia. Będziesz zapoznania się z człowiekiem, który zastąpi dawny cię!

Gdy mąż zmarłej marzy chory lub nieszczęśliwy, oznacza to, że jest bardzo przykro z powodu przerwy. To może zadowolić duszę zatrutego z żalu! Ale nie powinno napawać. To niegodne kobiety! Wskazówka: współczucie dla biedaka, przebacz mu. Uwierz mi, marzyłem, to nie jest słodkie!

„Stara”, zmarł we śnie?

Ten koszmar nie będzie chciał nikogo! Ale zdarza się. Jeśli marzysz, że twój „dawny” zmarł, oznacza to, że jesteś całkowicie uwolniony od niego! Ta osoba nie będzie już powodować masz żadnych emocji ani gniewu, ani nudy. To właśnie dla ciebie nic więcej. Wskazówka: życzymy mu powodzenia! Jeśli osobiście nie chce, przynajmniej psychicznie! Niech też wszystko pójdzie dobrze!

Tak więc, „dawny” sen, więc nudzić! Więc myślimy o bardziej przyjemne. Ale wszystko inne – uchwala się!