375 Shares 6968 views

Kilka sposobów, aby pozbyć się kredytów

Gdy opóźnienie płatności na pożyczki, start konfliktów z wierzycielami i ciągłego stresu. Dlatego lepiej jest zrobić wszystko na czas. Ale co jeśli się katastrofa?

Nie spiesz się przeklinać. Zawsze lepiej jest próbować negocjować spokojnie. Dać pożyczkodawcy plan finansowy, który precyzuje konkretnych terminów płatności. Twarda prawda jest lepsza niż życie w iluzji.

Kiedy nie można zrobić to spokojnie negocjować z bankiem, aby przedłużyć umowę pożyczki, a następnie zapłacić to nie ma sposobu, nadszedł czas, aby przygotować się za wszelką cenę chronić swoją własność. Zwłaszcza kupiony w obudowie hipotecznych.

Oto kilka sprytnych sztuczek, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji „jak pozbyć się kredytu”, a także rozciągnąć sporów z bankami i pozbawia je możliwości, aby zaznaczyć swoją nieruchomość.

opcja 1

Pomoże to nie tylko w kwestii „jak pozbyć się kredytu”, aby zyskać na czasie, aż do momentu, kiedy nie będzie pieniędzy.

Tak więc, jeśli pożyczkodawca dał wam do sądu, starają się opóźnić proces tak długo, jak to możliwe. Nie przychodź do rozpraw sądowych, a zostaną one przesunięte z miesiąca na miesiąc. Spowolnić ten proces może być, i za pomocą różnych aplikacji i petycji. Na przykład, na wyłączenia sędziego, wzajemnej oceny sprawy i innych. Jest to możliwe do zaskarżenia orzeczeń i decyzji sądu.

Jednak wadą tej metody jest to, że dzień rozrachunku przyjdzie i tak. I wkrótce będzie trzeba albo zapłacić pożyczkodawcy lub stracić swoją własność.

opcja 2

Jak szybko pozbyć się kredytu? Opłaca się dokonać napraw. Gdyby mogli zmienić obudowę nie do poznania, nie będzie spełniać warunki określone w umowie podpisanej z bankiem. Będzie to doskonała podstawa do uznania null dokumentów i nieważne. Dzięki tej metodzie można opóźnić odzyskanie zabezpieczenia dla wszystkich.

Niektórzy nawet uda się zmienić adres nieruchomości obciążonej hipoteką. W tym przypadku, bank traci prawo do niego.

opcja 3

I jak pozbyć się kredytu? Aby rozpoznać, że masz umowę z nieprawidłową bankowego. Jest to dość powszechny sposób. Co więcej, to opóźnienia płatności przez trzy lub cztery miesiące. Więc nawet jeśli się powiedzie, będzie można się targować dobre zniżki, a także uzyskać prawo płacić bankowi jedynie kwoty głównej bez spłaty odsetek.

Aby zainicjować taki spór w sądzie, potrzebujemy dobrych argumentów. Na przykład, aby udowodnić, że osoba, która podpisała umowę z bankiem, nie miał do tego prawo, lub naruszył obecnej procedury (nie było zgody na wypożyczenie jednego z małżonków lub agencji opiekuńczych, i tak dalej. D.). Można próbować podważyć ważność podpisu na umowie.

Jeśli nadal dręczony pytanie, jak pozbyć się kredytu, myśleć o tym, dlaczego masz do nich i nie można płacić? Może żyją poza swój sposób? Czy wydatki więcej niż można zarobić. Wszystko tutaj jest bardzo prosta. Kilka miesięcy przyjemności i luksusu, a następnie ziemi wymyka się spod jego stóp: wstydzi się spojrzeć w oczy przyjaciół spędzających zaległych pożyczek. Dlatego dostać się razem i przemyśleć swoje życie. Zatrzymaj wydatków, zacząć zarabiać i trzeźwy zaplanować budżet.