531 Shares 2441 views

Kolejny koreański nowość – "Sang Yong Aktion". Recenzje i opis modelu

Samochód z nietypowej konstrukcji – „Sang Yong Aktion” – jest to dość dokładny zapis ich modyfikacji, co tłumaczy się jako „młodzi i aktywni”. W tym artykule postaramy się dowiedzieć, dlaczego SUV jako „aktywny” i czym różni się od ich odpowiedników koreańskich.

"Sang Yong Aktion" – opinie o wyglądzie

Konstrukcja zwrotnicy – próbka wyrazistości odróżnić, który nie był nawet patrząc na logo może być producentów zlokalizowanych na trójkątnej kratki. I gdzie to nie jest konieczne, aby poruszać się modelom koreańskich zwrotnice, wystarczy spojrzeć na samochód, i można od razu zrozumieć, że jest to „Sang Yong Aktion”. Opinie właścicieli powiedzieć, że dzięki tej konstrukcji ekspresyjnej „koreański” na długo pozostaje w pamięci do kierowców i zwykłych przechodniów, więc w porównaniu z innymi maszynami „Aktion” na pewno nie pozostanie bez opieki.

wewnątrz

Salon ostatnia seria restyling zwrotnica (2011-tego zakresu) naprawdę zaskakuje przemyślane rozmieszczenie przycisków sterujących i zaktualizowanych materiałów wykończeniowych. Dzięki ciemnobrązowej skóry można powiedzieć, że wnętrze nowości wygląda bardzo prestiżowy i elegancki. Duży ekran LCD na przednim panelu – to kolejna zaleta nowego crossovera „Sang Yong Aktion”. Opinie mówią właściciele strategicznie umieszczony wyświetlacz (jest on umieszczony w środku) i dobrą czytelność danych wychodzących z monitora. Ale deweloperzy mają zwrócić uwagę na ten szczegół, tak bardzo, że zapomniał o ergonomicznym układzie instrumentów – świadectwo jednej ze strzałek słabo widoczny przez czwartego szprychy kierownicy.

Specyfikacja nowego „Sang Yong Aktion”

Opinie Eksperci twierdzą, że pomimo jego rewolucyjnym wyglądem, samochód ma wiele podobnych elementów ze starszym bratem soplatformennika – modelu Kyron, aw szczególności techniczne. Nowością może być wyposażony w ten sam silnik dwulitrowy diesel produkuje 141 KM Chociaż benzyny jednostkę objętości 2,3 litra i mocy 150 koni mechanicznych poprawia sytuację nieco.

Dynamiczne osiągi i zużycie paliwa, „Sang Yong Aktion” koreański zwrotnica

Właściciele opinie powiedzieć zbyt drogie jak na dzisiejszym rynku samochodów zużycia paliwa. Na autostradzie samochód spędza dokładnie 7 litrów paliwa na 100 kilometrów. W cyklu kombinowanym, liczba ta zwiększa się do 8,5 litrów. Cóż, w tym nowości „zjada” minimum 14 litrów benzyny. Jest to prawie półtora razy wyższe niż w przypadku podobnych rozjazdy japońskich.

cena

Minimalna restyling sprzęt „Sang Aktion” na rynku krajowym będzie kosztować około 770 tysięcy rubli. W tym przypadku cena zawiera pełne akcesoria zasilające, wielu poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, samoblokujący mechanizm różnicowy, klimatyzacji i wspomagania kierownicy. W części technicznego silnika przeprowadza silnik benzynowy, 2-litrowe 150 „koni”. Za „luksus” kompletnego zestawu, wyposażonego w silnik Diesla i automatyczną skrzynią biegów, będzie musiał zapłacić co najmniej 800 tysięcy rubli.