106 Shares 4818 views

„Cortexin” dla dzieci

Na rynku farmaceutycznym lek „Cortexin dla dzieci” (dzieci uwalnianiu, 5 mg fiolki) pojawił się w 2009 roku. Dotyczy to lek nootropowy nie ma ograniczeń wiekowych w aplikacji. Producent – rosyjska firma farmaceutyczna „Geropharm”.

Pediatrzy, neonatolodzy pediatrii oraz neurolodzy uważają, że wraz z pojawieniem się cortexin pojawiła skutecznego i bezpiecznego leku do leczenia małych dzieci w wielu chorób centralnego układu nerwowego, incydenty naczyniowo-mózgowe, padaczkę, porażenie mózgowe. Wskazania do stosowania może być urazowe uszkodzenie mózgu. Bardzo często (powodzeniem) lek jest przeznaczony do opóźnienia rozwoju mowy i psychomotorycznego. Dlatego cortexin dla dzieci z neurologów są pewne odchylenia w rozwoju układu nerwowego, jest lekiem z wyboru, czy leki, które pomagają im przystosować. Wyraźne i oczywistą zaletą jest to, że lek ten nie ma stymulujący wpływ na układ nerwowy.

Teraz w dwóch formach produkcji – fiolek do zastrzyków 5 mg i 10 mg i żółtawa masa porowata. Dokładne dawkowanie i czas trwania leczenia określane przez lekarza w zależności od stanu i rodzaju choroby pacjenta. W stosowaniu leku „Cortexin” lekarz zabaw (często neurologa dziecięcego) wyznacza nowe kursy, więc trzeba dostroić się do dłuższego czasu na leczenie. Przebieg leczenia – 10 dni, doszkalających są przypisane po trzech lub sześciu miesięcy. powszechnie przepisywany lek dwa razy w roku, wiosną i jesienią.

Mechanizm działania współpracujący z własnej zdolności do aktywacji peptydy mózgowe i odzyskać swoją normalną aktywność elektryczną, ale także wysoką aktywność przeciwutleniającą, co zapewnia stabilne działanie całego układu nerwowego.

Wskazania do stosowania:

• naczyń mózgowych różnej etiologii;

• zapalenie mózgu;

• padaczka;

• opóźnienie mowy i rozwoju psychomotorycznego u dzieci;

• zaburzenia koncentracji, w tym te związane z nadpobudliwością;

• porażenie mózgowe;

• dystonia naczyniowego;

• zmniejszona zdolność do uczenia się.

Przeciwwskazania do stosowania leku w pediatrii jest specyfiką składnika leku „Cortexin dla dzieci.” Instrukcje użytkowania zawierać wszystkie niezbędne informacje dla pacjentów, które koniecznie trzeba przeczytać przed Oznacza aplikacja. Nie podano wskazania, przeciwwskazania i możliwe skutki uboczne leku. Ustaw i skład cortexin. Składa się ono z peptydem kory mózgowej bydła, zawiera wszystkie aminokwasy, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Glycine działa tu jako składnik pomocniczy.

Wstrzyknięcie leku „Cortexin” dla dzieci może być bardzo bolesne, jednak lekarze zalecają, aby posadzić go w 5 ml 0,5% roztworu Novocaine. A jako rozpuszczalnik może działać leku i soli fizjologicznej (0,9% roztwór chlorku sodu) i wodę do iniekcji, co jest szczególnie cenne, gdy reakcja alergiczna Novocaine.

Cortexin odnosi się do leków nietrwałych termicznie, powinien być przechowywany w temperaturze 20 ° C może zmieniać się od 2.

Lek „Cortexin” dla dzieci, które są pediatrzy nieprawidłowości w rozwoju ośrodkowego układu nerwowego, lub umieścić taką diagnozę jako „porażenie mózgowe”, przyczynia się do poprawy funkcjonowania mózgu. Pomaga z opóźnieniem mowy i sprzyja rozwojowi zdolności uczenia się. Ale do powoływania lub odwoływania lek może być tylko lekarz, samoleczenie jest niedozwolone!