511 Shares 2591 views

Twarz Peeling: wybierz najlepszą dla siebie

Mechaniczne złuszczanie skóry twarzy

Peeling mechaniczny zwykle nazywane mikrodermabrazja, która jest uważana za łatwo złuszczanie. Microdermabrasion – procedura, w której drobne cząstki materiału ściernego „polerowania” skóry, stopniowe usuwanie tkanki naskórka. Zwiększa regenerację komórek skóry i powierzchniowych jest coraz bardziej młodzieńczy. W procedurze tej warstwy rogowej skóry, jest częściowo lub całkowicie usunąć niewielkie tarcie. Pozwala to na usunięcie skutków uszkodzenia słońcem skóry, blizny potrądzikowe, plamy starcze, a nawet zmarszczki. Mikroderabraziya bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i trwa około 30 minut. Mikrodermabrazja jest zwykle zalecane jako miesięcznego postępowania, który pozwala na utrzymanie osiągniętych wyników.

Obecnie większość urządzeń do mikrodermabrazji posiada rękojeść z diamentem obrotowego lub szorstkiej powierzchni, która jest używana do polerowania skóry. Obecnie istnieje kilka różnych metod dostępnych mikrodermabrazji:

Krystaliczny Microdermabrasion: jest tradycyjny sposób, który prowadzi się stosując małe kryształy tlenku glinu. Kryształy sprężonym powietrzem są wystrzeliwane w skórę oczyszczając ją keratynowych warstwy powierzchniowej. Potem to wszystko wciągnąć w specjalnym pojemniku. Ta metoda jest najbardziej niewygodna metoda mikrodermabrazja jak kryształy przeniknąć wszędzie, w tym pacjenta oczy, nos, usta, itd

Mikrodermabrazja diamentowa: metoda ta wykorzystuje obrotową końcówkę ścierną z powłoką diamentową. Wchodzi on w kontakt ze skórą, i kasuje jej warstwy powierzchniowe. Metoda ta jest mikrodermabrazja doprowadzony do wyższego poziomu i oferuje bardziej delikatny sposób, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Peeling chemiczny

skórki chemiczne – to procedura, w której skóra rozmazany w specjalne substancje chemiczne, które powodują oparzenia chemiczne i powoduje, że skóra jest oczyszczona. Główną różnicą między typami Pilínkov chemiczny – są to różne warianty ich intensywności.

Chemicznych obierania kwasów AHA (AHA) – stanowi przykład bardzo delikatny skórki chemicznych, które mogą być stosowane na zmarszczki, obszarów suchej skóry, trądzik i nierównomiernego zabarwienia. ANA wzór składa się z kwasów karboksylowych, takie jak kwas glikolowy i kwas mlekowy. kwas glikolowy jest otrzymywany z trzciny cukrowej, a kwas mlekowy można znaleźć w kwaśnego mleka. Ta skórka może powodować wrzody, zaczerwienienie skóry, podrażnienie i wysuszenie. Może to wymagać wielu zabiegów aby osiągnąć pożądany rezultat.

obierania chemiczny jest beta-hydroksykwas (BHA) Obecnie staje się coraz bardziej popularna niż AHA skórki ze względu na jego zdolność do wnikania do głębszych warstw skóry i usuwania martwych komórek oferują szeroki zakres.

Peeling retinowy: to działanie peelingu jeszcze głębiej niż AHA i BHA. Jest to doskonale nadaje się do usuwania blizny, przebarwienia i zmarszczki.

Obieranie TCA (TCA) ten jest odpowiedni do obierania wygładzenie zmarszczek powierzchni i plam pigmentowych. Po zastosowaniu tego peelingu zajmuje trochę czasu, aby uniknąć promieni słonecznych. Proces gojenia skóry trwa od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od głębokości ekspozycji. Głębokość wnikania może być wzmocnione przez zastosowanie wyższego stężenia substancji czynnych. Jednak, aby zwiększyć stężenie ponad 35% nie jest zalecane ze względu na możliwość uszkodzenia skóry.

peelingi fenolowe: jeden z najsilniejszych dostępnych peelingów. skórki fenolu chemiczny jest bardzo długotrwały efekt. Ulepszony skóra jest zwykle bardzo znaczące. Ale może być użyty tylko raz. Proces odzyskiwania może trwać nawet do kilku miesięcy iw tym okresie trzeba dodatkową ochronę przed promieniami słonecznymi. Ta skórka jest używany do usuwania dużych plam pigmentowych i zmarszczki. Dodatkowe efekty peelingów fenolu obejmować usunięcie piegi i wybielania skóry.

AHA i BHA peelingi są lekkie peelingi chemiczne. Powodują one minimalny dyskomfort i nadają się do wszystkich rodzajów skóry. Okres zwrotu jest bardzo krótki, a wyniki stają się widoczne w ciągu tygodnia po zabiegu. Główną wadą tej metody jest to, że jest nieskuteczne w usuwaniu blizn i procedura często należy powtarzać co kilka tygodni, aby uzyskać pożądany efekt.

TCA – mediana peeling, który jest nieco bardziej bolesne w stosunku do poprzednich. środki znieczulające mogą być stosowane w tej procedurze. okres rekonwalescencji trwa zwykle od 2 tygodni do jednego miesiąca.

Głębokie fenol obierania – jest bardzo bolesne i w związku z tym procedura jest czasami przeprowadzono w znieczuleniu ogólnym lub silne środki uspokajające. Po zabiegu pacjent jest hospitalizowany zwykle w ciągu 2-3 dni. Okres rehabilitacji po peeling chemiczny jest bardzo długa i trwa do sześciu miesięcy. Po rehabilitacji zaleca się unikać promieni słonecznych przez okres co najmniej 6 miesięcy po zabiegu. Wyniki tego peelingu chemicznego jest bardzo znacząca.