807 Shares 5952 views

Jak sprawić, by dom z bibuły papierosowej?

Od najzwyklejszych materiałów, które są dostępne w każdym domu można stworzyć wiele oryginalnych rzeczy. Na przykład, Boże Narodzenie zabawki własnymi rękami. Najprostszym rozwiązaniem byłby dom wykonany z rurek papierowych. Jego idee tworzenia zupełnie inny i czasami wystąpić w trakcie pracy, więc przynieść hack coś autor nie jest problemem.

Co trzeba

Aby stworzyć dekoracje, być może trzeba będzie odwiedzić urząd dowolnym sklepie poprawić pomysłu. Co więcej, coś jeszcze brakuje. W związku z tym zapotrzebowanie na ręcznie robionych artykułów:

  • kilka arkuszy formatu papieru A4;
  • Pakiet kolorowego kartonu;
  • klej w sztyfcie;
  • nożyczki;
  • bezpośredni słomy koktajl.

„Materiały” do zbioru

Aby dom z bibuły papierosowej z rąk, trzeba szczegółów. Aby utworzyć listy te dostępne potrzebę podzielić na kilka części, raschertiv swój ołówek. Wymiary elementów – jest twórcą smaku.

Następnie, obrabiany jest cięte i przewrócił. Aby uprościć ten proces, można użyć rolki koktajlowe, papier pakowy wokół nich. Zaliczka ta daje pożądany kształt, a szczegóły zostaną tylko skleić. Aby uniknąć uszkodzenia elementów, należy rozpocząć skręcanie na boki, w przeciwnym razie materiał pomnotsya.

Liczba takich preparatów zależy od wielkości idei, tak powinni zrobić w procesie, obracając kawałki 10 zaliczkę, aby przyzwyczaić się do zbliżającej się budowy.

Dom wykonany z bibuły papierosowej z rękami

Jak w przypadku każdego budynku, pamiątka zaczyna się od fundamentu. Warto majstrowanie z kartonu, tworząc pozory pudełku z niskimi bokami. To, że materiał ten nie jest oczywiste, zewnętrzna z boków jest wklejana w krótszych rur.

Następnie przejdź do obliczenia wierszy na tej samej zasadzie, która została wykorzystana w budowie rosyjskich chat. Z tego powodu część składników niezbędnych do mniejszych, aby ustanowić elementów ciasno, a między nimi nie było żadnych luk. Po każdej stronie jest pięć improwizowane dzienniki, trzeba określić położenie okien i drzwi. Aby dom wykonany z rurek papierowych symetryczny wygląd, zaleca się umieścić wszystkie otwory na tej samej wysokości.

Okna i dach

Odnosi się do otworów w ściankach będą musiały stosować krótkie części, których wymiary są obliczane oddzielnie. Miejsca plastry mogą być maskowane „ramek” z kolorowego kartonu w końcu. W międzyczasie, wykorzystanie materiału pozwoli pokazać „wystrój”. Aby to zrobić, należy wyciąć kwadratowy otwór, aby aplikacja i przyklejony do okna.

Jeżeli budynek wiejski z bibuły papierosowej, długość dalszych szczegółów konstrukcji również regulowany niezależnie do przedniej i tylnej ściany tworzą trójkąt.

Dach został wycięty z kartonu. Że nie jest zwinięty, konieczne jest, aby zbudować kilka belek nośnych ze szczątków i je naprawić dach. W rzeczywistości, może mieć dowolny kształt, więc eksperymenty są mile widziane, ponieważ oryginalność pomysłów – najważniejsze w ręcznie Meyde.

Konstrukcja drzwi jest także korzystnie wykonany z łączonych rur i umieszczony w drzwiach. Jeśli jest to możliwe, na przykład górna Ramka samoprzylepna tapety z wzorem drewna.

ozdoby

Po hack (dom wykonany z rurek papierowych) jest w zasadzie gotowe, można przystąpić do jego dekoracji i szczegóły. Na wniosek budynku uzupełniają różne elementy: .. ganek, okiennice, ogrodzenia, itp Jeśli masz wyobraźnię i możliwość dodatkowych materiałów nie są szczególnie ograniczone.

Schody do drzwi, na drodze, jest wykonany z pozostałych rur, obejmujące je z różnymi samoprzylepnej tapety. To daje kamienicy rodzaju naturalistyczne i otoczeniem. Jeśli czas pozwoli, można to zrobić i ze szczegółami na ścianach zakładek. Oczywiście, udekorować swoje koszty z góry. Faktycznie, ten materiał jest stosowany w absolutnie dowolnym celu.

Jeśli planujesz pracę na dużą skalę, wszystkie szczegóły, w tym budynku, jest ustalana na jednej powierzchni. Na przykład, do cięcia drewna lub sklejki. Ogólnie rzecz biorąc, każdy indywidualnie bezużyteczna rzecz może stać się elementem dekoracji, który sprawi, że dom z bibuły papierosowej bardziej wyraziste i oryginalne.