548 Shares 7005 views

Nauczyć się rysować tv

We współczesnym świecie trudno znaleźć dom, w którym nie ma TV. Ten cud techniki już dawno przestał być luksusem i wszedł w nasze życie jako integralna część życia codziennego. A ponieważ nie ma czegoś takiego w każdym domu, wiele dzieci chcą nauczyć się rysować na własnym telewizorze. Każdy, nawet z talentem artysty, można dowiedzieć się, jak go opisują.

ramka plan

Jak narysować telewizję? Nic nie jest łatwiejsze. Wystarczy zaopatrzyć się w niektóre z materiałów pod ręką – i można utworzyć obraz własnymi rękami. Praca ta pozwoli zanurzyć się w świat dzieciństwa i beztroski czas. Lista pomocników:

  • ołówek;
  • gumka;
  • papier;
  • linia;
  • kredki lub farby.

A co najważniejsze, trzeba trochę cierpliwości i wolnego czasu, aby utworzyć pierwszy prywatnego arcydzieło.

Narysuj telewizję etapami nie jest trudne. Najpierw musimy reprezentować więcej niż zwykłego placu. Następnie na górnej linii geometrycznych kształtach wizualnie określić pola. Od niej przeprowadzić dwa pociągnięcia. Czyniąc to, starali się każdy w swoim kącie. Będzie to antena TV. Warto zauważyć, że powinny one być o różnych długościach. Jeden mniejszy niż drugiej połowie.

Kiedy pierwsza linia antena wyciągnąć, zaczynają nadawać gotowy wygląd. Cechą, która dalej pozostaje niezmieniona. Wystarczy dodać małą końcówkę w kształcie odwróconego bitu. Druga linia jest reprezentowana jako złamanym kijem. I na końcu narysowanej podobnym odwróconej kropli.

Tworzenie dna i ekran naszego telewizora

Jak narysować telewizję? Nic skomplikowanego, jeśli ściśle stosować się do planu i wszystkich instrukcji. Więc przystępujemy do tworzenia dno naszej telewizji. W dolnej części rysunku po każdej stronie przedstawiają małe, wąskie kwadraty z zaokrąglonymi narożnikami. Będzie to nogi.

Następnie udajemy się do stworzenia naszej ekranie telewizora. Weź linię. Na wewnętrznej stronie każdej linii z powrotem w dół poprzez parę centymetrów. Następnie narysować linię równoległą do boków naszym placu. Muszą one być przedstawione tak, że kąty pozostają nienaruszone. Gdy linie są rysowane rozpocząć łączenie narożniki półkolistą linię. Oto nasza ekranem pojawił. Pozostaje dać kolor obrazu.

Barwienia powstałej ekran

Wszystkie linie telewizyjne otaczać farby lub czarny ołówek. Ciało i nogi można zrobić, na przykład, niebieski odcień. Anteny przedstawiają czerwono.

Jeśli chodzi o kolor, nie jest specyficzna instrukcja nie istnieje. W tym numerze, można pokazać wyobraźnię, albo dać dziecku ciekawą pracę. Najważniejsze jest to, aby wyjaśnić mu, że linia rysowane ołówkiem, gumka skasowane. I dopiero wtedy można wyciągnąć kolorowe farby lub kredki. Tak więc praca będzie wyglądać schludniej. dziecko będzie teraz łatwiej nauczyć się przedstawiać swoje własne artykuły gospodarstwa domowego na papierze. A odpowiedź na pytanie, jak rysować ołówkiem telewizor, staną się jasne.

Ostatnim etapem

Do obrazu, który przedstawia telewizor, sprawiają, że jaśniejsze i piękniejsze, dodając ciekawą ramkę na ekranie. Co do rysowania? To jest decyzja samych dorosłych. Ale można przejść w następujący sposób. Upewnić się, że dziecko ma ulubionych bohaterów. To wszystko i można narysować na ekranie, dostać telewizor. Ten obraz będzie jasny i niezapomniany. I powodują żywe zainteresowanie dziecka.

Mamy uznać, chyba najprostszym przykładem jak narysować telewizor. Teraz każdy rodzic może uczyć się techniki ich dziecka.