117 Shares 3964 views

Ilya Novikov: "Co Gdzie Kiedy ???"

Klub koneserów intelektualne istnieje od 1975 roku iw tym czasie widzowie zapoznali się z wielu bardzo inteligentnych ludzi, ale tylko najlepsi pozostaną w pamięci. Wśród nich oczywiście odnosi Ilya Novikov. Ten facet z poważnymi oczami i głęboki głos przez długi czas iz powodzeniem grał w kasynie intelektualnej, z publicznością zainteresowany i jego erudycji i życiu osobistym. Ale tu nagle Novikov „Co? Gdzie? Kiedy?” Wyszedłem. Co się stało? Gdzie on się podział? Jeśli pogłoski są prawdziwe o skandalu?


Miejscem, które nie mogą być zmieniane

Bliżej weekend zaczyna się show, który harmonijnie łączy w sobie relaks i pracy umysłowej. Sześciu graczy w smokingach usiąść przy okrągłym stole, stojąc w małym pomieszczeniu. Są poważny i spokojny, ale gra oddaje już emocje. Jeśli gracze poprawnie odpowiedzieć na sześć pytań, zwycięstwo nad nimi. Ale kiedy pytań pozostaje bez odpowiedzi, zwycięzcy są widzowie. Aby znaleźć właściwą odpowiedź gracze dostać chwilę, ale w ciężkich przypadkach może być dodatkowe bonusy, takie jak czas lub pomieszczenia opieki.

Gra stworzona reżyser Władimir Woroszyłow i redaktor Natalia Stetsenko powrotem w ZSRR. Oczywiście, oryginalne zasady gry różniły się od dzisiejszych realiów. Gra szybko zyskał popularność i wiernej publiczności. Nie było nawet analogie sportowe.

Gracz = ekspert

Panowie i panie w okrągłym stole dostał definicję „ekspertów”. To nie jest przesada, co do istoty każdej z zagadek, dotrą jedynie poprzez uczenie się. Prawdopodobieństwo przypadkowo dostać małe w poprawnej odpowiedzi, ale nadal istnieje. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że tabela nie będzie przedstawicieli jednej dziedzinie nauki. Tutaj, z równym powodzeniem może być prawnicy, ekonomiści, pisarze i dziennikarze. Nie ma żadnych ograniczeń, a każdy zespół ma pomysł jednego kapitana. Logiczne jest, że zawód Kapitan zespołu w dużej mierze determinuje skład. Ale tutaj nie można powiedzieć dokładnie to, co kapitan – najjaśniejsza odtwarzacza. Na przykład, zespół Alesia Muhina publiczność natychmiast zidentyfikowane Ilya Novikov. Ten ponury ale imponujący młody człowiek przyciąga uwagę ze względu na ich wewnętrznego spokoju, zauważalnej szybkości i imponującej erudycji. Dlaczego więc Novikov został wydalony z „Co? Gdzie? Kiedy?”.

Informacja o nim

Do tej pory Ilya 34 lat. On jest prawnikiem, absolwentem Rosyjskiej Akademii Sprawiedliwości. Od 2005 roku więcej Novikov i wykłada na Wydziale Prawa rodzimy. Od sierpnia 2011 roku, nie było jego kariera – Ilja stał się starszy partner w kancelarii „Goncharova, Novikov & Partners”. W roku 2013 – jeszcze jeden skok do partnera w firmie konsultingowej. Dziś Ilya – sukcesy prawnik, który ma doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych przypadków wystarczy.

O pomoc do niego skierowana najbardziej kontrowersyjną postacią naszych czasów – wojsk ukraińskich Nadieżda Savchenko skazany w Rosji o udział w zabójstwie rosyjskich dziennikarzy. Sawczenko publicznie nie wykazał najmniejszej skruchy, nie tylko jest aktem myśli ma rację i mówi, że będzie starał się zwiększyć koszt martwy. Nic dziwnego, że nie mile widziane w Rosji. Ochrona Novikov Sawczenko dwa lata nauczył się języka ukraińskiego. On też podjął się obrony Mołdawii biznesmenem i politykiem Wiaczesław Plato, który jest oskarżony o oszustwa i pranie brudnych pieniędzy.

w telewizji

Ilya Novikov "Co? Gdzie? Kiedy?" Najpierw zaatakowali w 2002 z zespołem Mariny Ufaevoy. Następnie udał się do Alesem Muhinym Siergieja Vivatenko i Alekseem Blinovym. Dość często, Eliasz uznany najlepszym graczem w zespole. Dwukrotnie otrzymał „Kryształową Sowa” – nagrodę specjalną w kasynie intelektualnej. To zdarzenie miało miejsce jesienią 2004 a latem 2014 roku. W ostatnim meczu w 2014 i Ilja otrzymał „Diamentowy sowa”, aw 2010 zdobył pierwszą Super Blitz. To była decydująca runda i Novikov naprawdę „wyciągnął” polecenie.

Byliśmy na koncie Eliasza szlachetne czyny – na przykład w lecie 2011 roku, nie chciał walczyć o „Kryształowej Sowa” oraz nagrodę pieniężną do przyjaciela Grzegorza Alhazova. Tak, naprawdę wielki gracz Nowikow. „Co? Gdzie? Kiedy?” bez straciłaby dużo, bo facet jest na liście 11 zawodników, którzy uczestniczyli we wszystkich zawodach sportowych analogii gry intelektualnej.

złamanie

W 2016 roku nastąpił rozpad zespołu maratonu intelektualnej Alesia Muhina – nie wolno było grać. Mówiąc o tym w rozmowie z prezenterem mediów Boris Kryuk powiedział, że przyczyną była właśnie Nadieżda Sawczenko i zgodę Ilya ją chronić. Więcej grać w elitarnym klubie koneserów facet nie może. Okazało się, że Ilya Novikov wykluczony z „Co? Gdzie? Kiedy?” wiecznie. Sam ekspert nie uważa Hook winnym takiej sytuacji i udzieliła wywiadu, w którym powiedział, że Sawczenko bardzo kontrowersyjną, ale interesujące dla prawnika i trzymając go, że zamierza opuścić transferu z własnej inicjatywy.

z pierwszej ręki

Kiedy Ilya Novikov został wydalony z „Co? Gdzie? Kiedy?” To nie była dla niego zaskoczeniem. Natychmiast po podjęciu decyzji, wezwał producentów i kazał przekazać wszystko. Eliasz rozumie złożoność sytuacji, ale stanął po stronie swego zawodu, a nie hobby. praca rzecznictwo zawsze była priorytetem dla niego. Również Novikov zawsze powtarzał, że ważnym zadaniem jest uważany otwartą rozmowę bez rezerwy. Boris Kryuk mówił dwuznacznie, i powiedział, że gdy gracz klubu broniącej Sawczenko, a następnie przenieść się automatycznie za nim, a to jest nie do przyjęcia. Ales Mukhin, zespół kapitan Ilja, wspierana przez czołowych, a głównym argumentem tę opinię, że gra jest apolityczna, ponieważ chciał, aby jego twórca Vladimir Woroszyłow. Uwagi te spowodowały oburzenie wśród widzów, ponieważ takie drastyczne środki powiedzieć wręcz przeciwnie.

Emocje wśród mas

Kiedy Novikov wyrzucony „Co? Gdzie? Kiedy?” Był w epicentrum uwagi, ale jego przeciwnicy nie znaleźli tyle zwolenników. Eliasz wziął ciekawe, z profesjonalnego punktu widzenia projektu, ponieważ starał się wywierać presję ze strony kierownictwa klubu i kanału. Możemy nazwać takie działania są dalekie od polityki? To nie jest młody prawnik, zanim stał się obrońcą charakteru wątpliwej? Nie jest to możliwe w tym zawodzie zawsze bronić interesów krystalicznie uczciwych ludzi, którzy znaleźli się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Na ogół odbiorców roszczenia mogą być łączone w jedną uwagą – ten klub reakcja przekierowane uwagę od jego specyfiki intelektualnej, i zwrócił się do ekspertów złym humorze babcie na ławce, nie powiodło się w jego towarzystwie jednej z nich, że postanowiłem użyć kosmetyków.

Co dzieje się dalej?

Dziś Novikov „Co? Gdzie? Kiedy?” można oglądać jedynie w telewizji. Prawie wszystkie kontakty z wieloma kolegami z klubu zostało przerwane i adres Eliasz przychodzi bardzo wiele niepochlebnych komentarzy. Ale można traktować je inaczej. Po pierwsze, Ilya początkowo zachowywał się uczciwie i natychmiast przedstawił swoje stanowisko. Po drugie, nie powiedział jednego złego słowa o klubie i Expert. Po trzecie, Eliasz rozumie specyfikę programów telewizyjnych oraz utrzymanie przyjaznych stosunków ze swoim zespołem. W przyszłości, to jest dość wierny do powrotu do klubu, ale wyjaśnia, że praca zawsze będzie priorytetem, a Novikov „Co? Gdzie? Kiedy?” Uważa on całkiem przyjemny i ciekawe hobby. Facet po prostu wzrusza ramionami i mówi, że jak tylko sytuacja na ekranie telewizora może się zmienić, i profesjonalne działania koneserzy nie będzie czynnikiem krytycznym.