375 Shares 5178 views

Szczegółowe informacje na temat jak usunąć zdjęcie, „In Touch”

Wielu użytkowników sieci społecznych „VC” codziennie obciążenie duża różnorodność zdjęć i obrazów. Po pewnym czasie, to przychodzi do głowy pomysł, aby oczyścić swoją stronę, a dokładniej w celu usunięcia obcych nieciekawe filmy, które stopniowo nudzić także wykluczyć piosenek i oczywiście obrazy. Obecnie nie jest to specjalny program dla fotografii „In Touch”, ale z nim można przesłać tylko nową stronę obrazu. W tej chwili jest już uważane za nieistotne, ponieważ jest o wiele łatwiej i szybciej, aby dodać nowe zdjęcie za pośrednictwem interfejsu serwisu społecznościowego „VC”.

uwaga

Jeśli masz potrzebę, aby oczyścić stronę, ale nie wiem jak usunąć zdjęcie, „In Touch”, to powinien przeczytać ten artykuł do końca. Jeśli będziesz traktować ostrożnie, aby wszystko, co jest napisane, a potem trudności z niezbędnej procedury nie powinno występować.

instrukcja

Więc, po prostu przejść do rozwiązania problemu. Jesteś zobowiązany pierwszą rzeczą jest, aby odwiedzić portal społecznościowy „VC” i zalogować się. Następnie przejdź do sekcji „Moje zdjęcia”. Na tej zakładce można znaleźć na liście po lewej stronie swojego awatara. Po przejściu do strony „Moje zdjęcia” przed wami nie będzie albumy, zdjęcia, które zostały przesłane. Teraz trzeba wybrać jedną z nich jest to konieczne, które zawierają obrazy, które chcesz wykluczyć.

Pytanie, jak usunąć zdjęcie, „In Touch” zostanie rozwiązany dopiero po wybraniu jednego z niepotrzebnych obrazów. Po najechaniu kursorem myszy nad obrazem w prawym rogu można zauważyć małą ikonę, która jest przedstawiona w postaci ołówka. Twoim zadaniem jest, aby przesunąć kursor do symbolu. Następnie w celu wytworzenia lewym przyciskiem myszy. Jeśli wykonane prawidłowo, przed wami nowa strona powinna otworzyć, w którym można edytować wybrane zdjęcie, aby i to, gdzie trzeba dokonać usunięcie. Aby to zrobić, należy przesunąć kursor myszy na odpowiedni przycisk i kliknij raz lewym przyciskiem myszy. Jak widać, nie ma absolutnie nic skomplikowanego i pytanie, jak usunąć zdjęcie, „In Touch” jest bardzo łatwe do rozwiązania, jednak nie wszyscy użytkownicy wiedzą o tym. Ponadto, natychmiast po operacji nadal będzie w stanie przywrócić obraz, ale jak najszybciej przenieść do innej strony, funkcja ta zniknie.

ustawienia prywatności

Omówmy teraz pytanie, jak ukryć zdjęcie „In Touch”. I to jest również na stronie edycji. Można ukryć obraz z obcymi, pozostawiając dostęp, na przykład, tylko dla przyjaciół. Oczywiście, jeśli masz dużą liczbę zdjęć, które nie chcą, aby pokazać wszystko, to możemy przenieść wszystkie te obrazy w prywatnym albumie. Dzisiaj powiemy wam jeden najprostszy i najwygodniejszy sposób, aby rozwiązać problem, jak usunąć zdjęcie, „In Touch”, bez dodatkowych aplikacji. Dziękuję za uwagę.