371 Shares 5371 views

Park "Northern Tuszyno". Park „Northern Tuszyno” – wypożyczalnia rowerów, basen

Park „Northern Tuszyno” – jeden z największych w Moskwie. Takie obszary są naturalne „płuca” miasta, które jest bardzo ważne dla miast. Matek z małymi dziećmi spędzają większość dnia tutaj, dając dzieciom możliwość spania na świeżym powietrzu. Dla starszych dzieci jest mnóstwo atrakcji i lokali rozrywkowych.

historia

Wykopaliska archeologiczne wskazują, że kanał w pobliżu Chimki tam był starożytny ludzki. Wydarzenia były jego następstwo, osada powstała i zniszczone, dwie wojny (1812 i 1945) z kolei zniszczone wioski do ziemi. Dopiero w 1960 roku doprowadzono Tuszyno wiadomość do Moskwy, wieś zaczęła rosnąć, a park rekreacji dla osób zostało tu złamane. Później obszar stał się częścią Moskwie, co znacznie wpływa jej obecności. Krajowy przemysł filmowy wykorzystał ten naturalny obszar dla scen filmowych.

Od 1992 roku obszar nadano nazwę „Park Kultury i Wypoczynku” Northern Tuszyno „” Od 2013 roku został ponownie czeka na zmiany. Park połączony z muzeum i pomnik złożonej historii floty, a dołączył do nich wielu małych parków. Teraz park „Northern Tuszyno” znacznie wzrosła w wielkości i nabyte znaczenie historyczne.

obecny

Jeśli masz zamiar zbadać swoje terytorium, konieczne jest, aby dobrze przygotować. Wygodne buty, zaopatrzenie w wodę pitną i wolnego czasu – jest to konieczność, ponieważ park „Northern Tuszyno” obejmuje 70 hektarów. W południowej części parku jest interesujące dla miłośników historii. Tutaj znajduje się piękne aleje i Muzeum Marynarki Wojennej. Wizyta tutaj jest warte, ponieważ nigdzie indziej nie będzie miał okazję odwiedzić Submarine, rzemiosła WIG i łodzi. Należy pamiętać, że nie zawsze są dużo, i wycieczki, które rozpoczynają się w określonych godzinach, przechodzi się do 20 osób. Reszta czeka na wydaniu pierwszej grupie kilku godzin.

Jest to szczególnie interesujące, że były ołów wycieczki wojskowych, którzy sami wypłynął na łodzi podwodnych. Będą powiedzieć wiele fascynujących opowieści, anegdoty i dowcipy armię. Tutaj, sklep z pamiątkami, gdzie można kupić wszystko w pamięci.

Tuż za muzeum zaczyna sadu, tu można zejść do zbiornika. Aleja przychodzi do małej sceny tutaj serdecznie wita gości park „Northern Tuszyno”. Imprezy odbywają się często w tym uroczym zakątku, może to być motywy odwiedzających artystów, dyskoteki lub bujne urodzin. Jadąc z lewej alei, dojdziesz do przejażdżek dziecięcych, wiele z nich tutaj. Na stronie znajduje się z symulatorów dla wszystkich prawo od sceny. Prawy – rampa łódź.

Lato w parku

Chłód z aleje w sobie jest bardzo atrakcyjna w okresie letnich upałów. Ale to nie wszystko, może pochwalić się park. Nie tak dawno temu nie został uszkodzony wspaniałą plażę z leżakami i parasolami, szatniami i prysznicami. Jest to wspaniały teren rekreacyjny leży na brzegu zbiornika, a na pontonach, tuż nad powierzchnią wody, to luksusowy basen z wodą oczyszczoną i ogrzewane. Teraz możesz przynajmniej codziennie zbierają się w parku „Northern Tuszyno”. Basen jest idealny do kąpieli w każdych warunkach pogodowych.

Tyle na temat biernego wypoczynku, ale również dla miłośników sportu jest odpowiednie rozrywki. Roller Park daje możliwość nauczenia się modny sport. Cały teren jest położony bieżnie. Nie zwracał uwagi i fanów kolarstwa: niepopularne aleja dał im, aby nie kolidować z chodzenia pieszych.

Swoim gościom oferuje parku „Northern Tuszyno” rowery, rolki, deskorolki i inne artykuły sportowe. A także rodziny, aby przejść do parku! Dziecko może bawić się na placu zabaw, a dorośli – rozciągnąć mięśnie dokładnie na rowerze. Dziś jest to najbardziej popularny sport po łyżworolek.

Ci, którzy są zmęczeni i głodni, można zjeść posiłek w stoiskach z pyszne jedzenie z ulicy, kawiarni lub stacjonarnych. Siedzieć cicho przy filiżance herbaty, będzie w stanie nadal chodzić.

Zima w parku

Na miejscu boiska piłkarskiego wypełniony dużą lodowisko o powierzchni 800 metrów kwadratowych. Dla wygody gości, nie są wygodne platforma pereobuvaniya, jak również wynajem. Jeśli wykonujesz swoje pierwsze kroki, oferuje osobistego trenera. Pozwoli to szybciej stanąć na łyżwy z minimalnym urazem.

Kto nie lubi jeździć na sankach? To jest coś dla każdego, i dzieci i dorośli. Aby to zrobić, należy użyć duży poślizg, około 4 metrów wysokości. Tutaj można jeździć na rurce – ogromne nadmuchiwane sanki. Wrażenia z tego zjazdu jest zawsze pod dostatkiem. Z dużą prędkością pojazd pływa nadal dobry dystans po zjeżdżalni. Na rodzinne wakacje to dobry koń akcja sanki lub skuter mocny. Nie pozostanie bez uwagi i narciarzy, dla nich jest to wygodne tor i wypożyczalnia sprzętu.

Jak się tam dostać?

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jeśli nigdy nie odwiedził park „Northern Tuszyno”, jak go osiągnąć. Jeśli zdecydujesz metro, żądanej stacji – „Schodnienskaja”. Wychodząc z metra, odwrócić się twarzą do niego po drugiej stronie ulicy, aby zobaczyć duże centrum handlowe. Przejdź do nie jest to konieczne, należy przejść na tej stronie, aż dojdziesz do dużego skrzyżowania. Jest już widoczny punkt orientacyjny – Chimki Zbiornik, który znajduje się w południowej części parku. Wtedy łatwo można dotrzeć do głównego wejścia.

Jeśli wolisz korzystać z transportu ziemi, następujące szlaki podejdzie: trolejbusowe №70 (przystanek „Supermarket”), autobus №678 i 102 (poprzednie stop). Jeśli znają miasto dobrze, można przejść się, zorientowaną w nawigatorze. Szybko, ale droższe wysyłka – jest, oczywiście, taksówki. Chociaż biorąc pod ruchu konta zacina Twój spacer może być opóźnione.

Rodzinne wakacje w przystępnej cenie

Park „Northern Tuszyno” jest bardzo znany z umiejętności, aby mieć dobry czas, za niewielką opłatą. Cena za wstęp do muzeum, opłata za to, że na plaży i na basenie, urządzeń kontrolowanych przez administrację komunalnych sportowych w celu utrzymania cen na minimalnym poziomie. I po prostu wybrać się na spacer z rodziną wzdłuż zielonych alejek całkowicie bezpłatne.