196 Shares 2127 views

Woda mineralna „Slavyanovskaya”: kompozycja aplikacji. Spółka Akcyjna „Wody mineralne Zheleznovodsk”

woda mineralna tworzy sama natura. Łączenie jego skład wielu użytecznych pierwiastków śladowych, mają korzystny wpływ na ciało człowieka. Wody mineralnej „Slavyanovskaya” większej liczby właściwości lecznicze. Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Spółka Akcyjna „Wody mineralne Zheleznovodsk” (JSC „MVZH”)

Firma znajduje się bezpośrednio u źródła, u podnóża żelaza. Leje zarówno mineralne i wody pitnej, wyróżnia się unikalnym składzie i mają korzystne właściwości, w stanie poprawić nastrój, radości, a nawet pozbyć się wielu chorób.

Dobrze do produkcji wody mineralnej na głębokości 309 metrów. W tym przypadku sama źródło ma dodatkowych filtrów naturalnych. Chronią one wodę z ujemnym wpływem środowiska zewnętrznego, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich jego korzystnych właściwości.

Potwierdzenie stanu jakości produktów JSC „MVZH”

Produkty firmy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości. Wody mineralne Zheleznovodsk wielokrotnie przyznano srebrne i złote medale w tytule „The Best wodach rosyjskich”. Ponadto, są one umieszczone na liście 100 najlepszych towarów Rosji, co jest kolejnym dowodem na wysoką jakość.

Bliższe spojrzenie na produkcie, takich jak „Slavyanovskaya” woda mineralna, wskazania i przeciwwskazania do zastosowania, kompozycji i właściwości lecznicze.

Skład wody mineralnej „Slavyanovskaya” i jej przechowywanie

Co to jest „Slavyanovskaya” (woda mineralna)? Skład jej bogate wodorowęglany, siarczany, chlorki, sód, potas, magnez i wapń. Mimo, że ma niski poziom mineralizacji i ma łagodny smak, doskonale gasi pragnienie. Przechowywać butelkę wody jest konieczne w pozycji leżącej, w chłodnym i ciemnym miejscu. Gdy ta dopuszcza występowanie niewielkiej osad w postaci soli mineralnych.

„Slavyanovskaya” woda mineralna, wskazania i przeciwwskazania dla stosowania

Jak wspomniano powyżej, produkty JSC „MVZH” ma właściwości lecznicze. Oznacza to, że nie są tak szczególne wskazania do jego stosowania oraz konkretne przeciwwskazania.

Woda mineralna „Slavyanovskaya” zaleca się do stosowania w obecności:

 • Choroby przełyku;
 • Przewlekłe zapalenie żołądka;
 • wrzód dwunastnicy, wrzód 12 lub żołądka;
 • choroby jelit;
 • problemy związane z drogami wątroby, pęcherzyka żółciowego i żółciowych;
 • trzustki;
 • cukrzycy, otyłości i innych chorób związanych z metabolizmem;
 • choroby dróg moczowych;
 • zapalenie pęcherza lub odmiedniczkowe zapalenie nerek pielita.

W szczególności, odbiór tego produktu wykazała obecność postaci przewlekłej powyższych chorób. Woda mineralna „Slavyanovskaya” można również stosować do zapobiegania problemom z przewodu pokarmowego.

Przeciwwskazania do zastosowania jest występowanie nasilenie choroby, a także jako wyraźny nietolerancja takiego sposobu leczenia, w postaci zgagi, biegunki, itp Nawiasem mówiąc, to samo odnosi się do innej znanej wody mineralnej – .. „Essentuki 17”.

Należy zwrócić szczególną uwagę!

W obecności kolki wątrobowej i powikłane zakażenia leczenie wody mineralnej nie jest przeprowadzane! W tym przypadku operacja jest konieczna. Ponadto ten rodzaj terapii jest pożądane, aby wstępnie uzgodnione z lekarzem.

terapia mineralnych

Jak jest uzdatnianie wody mineralnej „Slavyanovskaya”? Oczywiście wymagane dopuszczenia i dawka jest obliczana indywidualnie. Pod uwagę w pierwszej kolejności przyjmuje postać choroby.

 • W leczeniu zapalenia błony śluzowej żołądka, czemu towarzyszy wzrost kwasowości, należy wziąć 3 ml wody na kilogram masy ciała, na godzinę przed posiłkiem. Oczywiście musi być w ciągu 25 dni. Zapalenie żołądka o niskiej kwasowości wody przyjmującej powinno odbywać się na 2 godziny przed posiłkiem, w którym dawka jest taka sama, jak w poprzednim przypadku.
 • Wrzód 12 dwunastnicy i żołądka trzeba rozpocząć przyjmowanie wody mineralne Zheleznovodsk jeden miesiąc przed przewidywanym terminem pogłębienia lub 2-3 miesięcy po jego zakończeniu. W takim przypadku zaleca się stosowanie tego leku do 4 razy w roku na okres jednego miesiąca. Dawka jest obliczana w oparciu o masę pacjenta: do 5 ml na kilogram masy ciała, 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem i jeszcze raz przed snem. Temperatura wody powinna być 25-30 stopni. Jest to postać uważana za najbardziej optymalne.
 • Leczenie kamicy oddechowych przeprowadzono w taki sam sposób i w tych samych dawkach jak wrzody, więc nie będzie powtarzana. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę na: wykorzystaniu wody mineralnej jest zabronione, gdy istnieją znaczące epizody kolki żółciowej.

 • choroby wątroby, wielkość dawki i prawidłowości odbioru pozostaje standardowa: 3-5 ml na kilogram wagi ciała w ciągu 24-30 dni, przez pół godziny przed posiłkiem, w temperaturze 20-30 ° C. Ale jest też trochę cecha. Woda mineralna „Slavyanovskaya” jest w stanie zapewnić skutecznego wpływu i alkoholowej choroby wątroby. Pomaga to uniknąć ryzyka wzrosła zakrzepów, które mogą powodować etanolu. Zalecana dawka dzienna alkohol całą noc picia 500 ml wody mineralnej.
 • choroby trzustki traktuje się według tego samego standardowego schematu. Różnica jest tylko w obecności czwartym odbioru wody w nocy. Jest możliwe, aby używać go jako profilaktyki zmian alkoholowych trzustki i wątroby zupełnie zdrowych ludzi. Aby to zrobić, bierze wodę mineralną w odstępach co miesiąc lub dwa. jego temperatura powinna wynosić około 25-30 °.
 • Leczenie cukrzycy polega technika wodzie trzy razy dziennie na 20 minut przed posiłkiem przez okres do 24-30 dni. W tym przypadku, jego temperatura nie powinna być wyższa niż 20 ° C.
 • W momencie pozbycia wody mineralnej otyłość „Slavyanovskaya” powinny być podejmowane na 6-7 ml na kilogram ciała każdą jedną godzinę przed posiłkiem. Jego temperatura nie powinna być niższa niż 50-60 stopni. W ten sposób woda musi być ogrzewany w łaźni wodnej i uncorked wieczko przyczyniają się do usuwania dwutlenku węgla.

 • Kiedy choroba nerek, nefrourologicheskoy pielitah System, odmiedniczkowe zapalenie nerek i pęcherza moczowego są zachęcani do podjęcia środków do 4 razy dziennie na godzinę przed posiłkiem przez okres do 1 miesiąca. Temperatura wody powinna wynosić od 30-40 stopni.

Zastosowanie wody mineralnej „Slavyanovskaya”, jako środki zapobiegawcze

Jak stosuje się w zapobieganiu chorób przewodu pokarmowego, wody mineralnej „Slavyanovskaya”? Aplikacja zapewnia czas cyklu 30-35 dni. Zatem dawka 5,8 ml na kg ciała człowieka. Aby osiągnąć pożądany rezultat dla lat należy przeprowadzić 3 trasy.

Recenzje wody mineralnej „Slavyanovskaya”

Co ludzie mówią o tym produkcie kupujących? Jest tak przydatne i skuteczne, jak na przykład woda „Essentuki 17”, który jest więcej niż reklamowane? Załóżmy zbadać.

Zacznijmy od tego, że bardzo często istnieją tylko pozytywne opinie na temat tego produktu. Kupujący, takie jak smak wody, niski koszt, w połączeniu z dobrą strukturę i bez żadnych dodatków. Ponadto, w przypadku braku przeciwwskazań, dużo pić go codziennie, aby ugasić pragnienie. Oprócz uwag kobiet powiedzieć, że to woda mineralna może być nie używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem, oraz do mycia i produkcji domowych twarzy maski. Ponadto, każdy z nich powiedział, że pozytywny wynik nie robi długo czekać.

Szczególna uwaga wymaga uwzględnienia właściwości leczniczych produktu. Okazuje się, że „Slavyanovskaya” woda mineralna jest w rzeczywistości w stanie pozbyć się chronicznych chorób! Dowodem na to są komentarze na temat skutecznego usuwania błony śluzowej żołądka po pierwszym zabiegu 21-dniowego. Ponadto klienci zauważyli, że z początkiem korzystania z tej wody całkowicie zniknęła zgaga, wydajność znacznie się poprawiła żołądka i ciała w ogóle.

Jak widać, woda mineralna Zheleznovodsk naprawdę można uznać za jeden z najlepszych w kraju.