285 Shares 5916 views

Jak wyłączyć usługę operatorów komórkowych?

Teraz trudno sobie wyobrazić osobę bez komunikacji mobilnej. Nowoczesni operatorzy oferują wiele usług, za które trzeba płacić osobno. Niektórzy abonenci, nie znając ich, są podłączeni do jakiejkolwiek płatnej usługi i okazuje się, że tylko wtedy, gdy otrzymają rachunek telefoniczny. W związku z tym kwestia wyłączenia usługi operatora jest dość istotna dla większości użytkowników mobilnych.

Na początek konieczne jest określenie przyczyn takiego stanu rzeczy. W prawie każdym planie taryfowym, oprócz bezpłatnych usług, domyślnie obejmuje pakiet usług, którego konto jest ustawione oddzielnie. Jeśli abonent nie potrzebuje ich, warto je przeanalizować i odmówić z wyprzedzeniem.

Ponadto operator łączy abonenta z usługą "bezpłatną", która zostaje zapłacona po pewnym czasie. Większość użytkowników telefonów komórkowych zapomina wyłączyć je na czas, w wyniku czego jest niespodziewanie zaskoczone, gdy otrzymujesz fakturę.

Kwestia, jak wyłączyć usługę operatora, jest również interesująca dla tych, którzy przypadkowo lub celowo połączyli je. Zwykle wymaga to wysłania konkretnego SMS-a do krótkiego numeru.

Jak więc wyłączyć usługę, jeśli tego nie potrzebujesz? Uniwersalny jest sposobem, w jaki musisz skontaktować się z operatorem, dzwoniąc pod numer, który oznacza obsługę klienta i dowiedzieć się, jakie usługi zostały podłączone i jaki jest ich koszt. Jeśli nie używasz usług dźwiękowych, powinieneś poprosić ich o wyłączenie.

Niektórzy operatorzy zezwalają klientom na zarządzanie usługami. Aby to zrobić, musisz zadzwonić pod specjalny numer, w którym za pomocą automatycznej usługi można zrobić wszystko samemu.

Na przykład ci, którzy martwią się, jak wyłączyć usługę "wymienić róg" na Megafon, warto wejść na stronę internetową operatora, gdzie podano szczegółowe instrukcje w tej sprawie. Możesz także skontaktować się z działem pomocy technicznej, który również poinformuje Cię o tym.

Jeśli jesteś abonentem Beeline i nie wiesz, jak wyłączyć usługę, możesz skorzystać z osobistego biura na stronie operatora. Aby wejść tutaj, musisz wybrać numer telefonu * 110 * 09 # w telefonie, a następnie wprowadzić odpowiednie informacje w polu logowania i hasła. Można również rozłączyć usługi z tego operatora, korzystając z informacji automatycznego informatora lub wiadomości SMS. W tym celu należy zadzwonić pod określony numer i postępować zgodnie z poleceniami systemu.

Osoby, które chcą wyłączyć usługę "dial tone" na Megafon, mogą zostać poproszone o odwiedzenie biura operatora osobiście. Jeśli nie ma czasu na to, możesz zadzwonić pod numer 0500, po którym usługa będzie musiała zostać wyłączona.

Usługi świadczone przez krótkie numery, operatorzy są praktycznie nie kontrolowani. Jednak niektórzy dostawcy treści oferują swoim abonentom sposoby ochrony przed takimi nieuczciwymi planami, które często są drogie. Aby uniknąć łączenia niepotrzebnych usług z krótkimi numerami, musisz skontaktować się z operatorem, co spowoduje dalsze działania.