180 Shares 1288 views

Jakie kamienie Lew udadzą?

Każdy znak Zodiaka nadaje się do różnych kamieni. Lwy mogą zdobić wiele z nich, ale które będą miały korzystny wpływ na życie? O tym i mów.

Ważną rolę w horoskopie Lions odgrywają Słońce. Przedstawiciele tego znaku są potężni, dążą do tego, aby być zawsze w centrum uwagi, aby być świadomym ważnych wydarzeń. Lwy mają talent twórczy, mają silną witalność i talent do przywództwa. Jednak często ich pewność siebie, pokonując krawędzi, uniemożliwia im pełną demonstrację swojej godności.

Jak wiadomo, kamienie mają silny wpływ na ludzi. Niektóre przyczyniają się do wzmocnienia pozytywnych cech charakteru i wyrównywania niedociągnięć, podczas gdy inni nie aktywują najlepszych motywów. Jak to zrozumieć, zanim staną się kamieniami Lewa?

Minerały słoneczne są często odpowiednie dla przedstawicieli tego znaku Zodiaka, ale mogą wzmocnić ich negatywne cechy. W szczególności – aby uaktywnić egoizm, nietrzymanie moczu, niechęć do słuchania opinii innych ludzi. Dlatego amulety i talizmany muszą być starannie wybrane.

Leo: kamienie szlachetne

Diament jest doskonałym minerałem dla przedstawicieli tego oznaczenia. Daje im odwagę, jest źródłem niewyczerpanej siły, promuje bogactwo i piękno. Przetworzony kamień, diament, pomoże sprostać wszelkim trudnościom, odstraszy przeciwników, pozwoli nigdy nie stracić godności i wielkoduszności. Aby taki kamień Leo był szczęśliwy, ważne jest, aby posiadał je legalnie. Dlatego należy wykreślić wszelkie wykroczenia w tym zakresie.

I co jeszcze nam powiedział Zodiak? Lew, kamień, który nie jest tak łatwy do podniesienia, może nosić granat. Lepiej kupić jasnoczerwony pirop, który z pewnością przyniesie sukces nawet w najbardziej ryzykownych wydarzeniach, czy oliwkowo zielono-zielonym kolorze, który chroni przed wrogami i złymi demonami. Uważa się, że magiczna moc takich kamieni może być wykorzystana tylko przez namiętne, aktywne, poszukiwawcze i ekspresyjne natury.

Także rola amuletu może odegrać sardonyx. Kamienie Lewa będą chronione przed kłamstwami, zdradą i niewiernością, ale będą chronione, jeśli nałożono złe lub miłosne wdzięki. Uzdrowiciele starożytni wierzyli, że ten minerał może przyspieszyć wzrost i splicing kości, przestać krwawić. Kamień Lwa zapewni życie małżeńskie, wypełnione miłością, szczęściem, zrozumieniem i czułością.

Ruby również pasuje do przedstawicieli tego znaku. Uważa się, że zawiera czystą energię i siłę Słońca. Kamień może tworzyć w ludziach pragnienie wielkich rzeczy. Jeśli ktoś ma talent do kreatywności, rubin pomoże mu stać się sławny. Jeśli Lew osiągnął już pewną pozycję, kamień pozwoli mu dotrzeć do szczytów władzy.

Lew nadaje się także do bursztynu. Taki talizman pomoże w samorealizacji, ucieleśnieniu w życiu talentów, rozwinie najlepsze cechy, oczywiści na poziomie umysłowym i wzmocni zdrowie.

Ale są niekorzystne kamienie Lew. Przedstawiciele tego znaku nie powinni nosić perł, obsydianu i chrysoprazy. Ale szczególnie źle dla Lwowa wpływa na ametyst. Może nawet powodować depresję. Dlatego należy wybrać biżuterię i talizmany zgodnie ze znakiem Zodiaka.