344 Shares 1879 views

Optymalne metody dostarczania pojemników z Los Angeles do Europy

Drugi co do wielkości amerykańskich osiedli ludzkich metropolii Los Angeles, położone na wybrzeżu Pacyfiku, wzrosła z małej miejscowości, którego podstawa został zatwierdzony w 1781 roku przez gubernatora Kalifornii jeszcze bardzo młody. Jego nazwa w języku hiszpańskim było: „Rozliczenie NMP Królowej Aniołów, na rzece Porsyunkula”. Ale dlatego, że był zbyt długi, nawet do zapamiętania, z czasem miasto rozrastało się, a nazwa została zmniejszona aż zmieścić w dwóch znanych słów.

Dziś Los Angeles jest znana na całym świecie, przede wszystkim, jako stolica przemysłu rozrywkowego. Oto słynne Hollywood i najbardziej znanych firm fonograficznych i najbardziej znani ludzie w Ameryce uważany jest za prestiżowy własnego domu w okolicy Beverly Hills. „Miasto, w którym marzenia” w ciągu ostatnich kilkunastu lat, przyciąga ludzi z całego świata, jest jednym z największych ośrodków turystyki i biznesu międzynarodowego: stąd ładunki z USA dostarczane są na całym świecie.

położenie miasta, korzystne dla wszystkich sektorów działalności, przyczyniając się do jego rozwoju i dobrobytu. Los Angeles jest jednym z największych miast portowych w Ameryce, gdzie zbiegają dostarczanie międzynarodowych przemieszczających ładunków drogą morską. Dwa porty – Los Angeles i Long Beach, tworząc jedną z największych na świecie pod względem obrotów centrum portu cargo. obszar Port of Los Angeles jest 3,5 tysiąca kilometrów. Codzienne 27 terminale cargo służyć statków przewożących wszystkie rodzaje ładunków.

Kontenery są dostarczane z portu w kierunku Hamburga i Antwerpii, maksymalnie dwóch linii żeglugowych. Cały serwis wody trwa 40-45 dni i jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem pod względem kosztów. Long Way wyjaśnił terytorialną lokalizację portu: statki z ładunków podróżujących do Europy, musimy przejść wokół kontynentu Ameryki Północnej, z jego południowej stronie, tak że przez wąski Przesmyk Panamski, aby przejść od Pacyfiku do Atlantyku. Po drugiej stronie Atlantyku, sąd kieruje przebieg upadku w portach europejskich, z koleją lub transportem drogowym ładunków kontenerowych transportowane w poprzek kontynentu euroazjatyckiego.

Istnieją dwa warianty dostawy więcej ładunków z Los Angeles. Zarówno dotyczyć pociągów towarowych w portach East Coast – Houston czy Nowy Jork. Ponieważ te porty są wysyłane w kontenerach morskich w Europie. W tym przypadku, poprzez dostarczanie Houston odbędzie 30-35 dni, w Nowym Jorku od 20 do 25. Z skrócenie czasu dostawy wzrostem kosztów transportu odpowiednio. Więc zanim wybrać najbardziej odpowiedni wariant trasy, konieczne jest, aby ważyć wartość przewidywanych obciążeń i szybkości dostawy.