232 Shares 3960 views

Podwójne drzwi – standardowe rozwiązanie

Drzwi i okien – to konieczne, a istotnym elementem naszego domu, który chroni osobiste terytorium włamania. Dlatego prędzej czy później, czy mamy go szukać. Gdy jest to stosowne zdobyć podwójne drzwi? Odpowiedź jest jasna i jednoznaczna: jeśli szczelina drzwi przewyższa typowe wymiary (szerokość jest większa niż jeden metr), a drzwi nie pasuje znormalizowane dane, w tych przypadkach, i nie ma takiej opcji. A jeśli tak zwykłe drzwi i zwiększenie rozmiarów, wtedy będzie wyglądać bardzo niewygodne. Ponadto, w celu użytkowania, jest bardzo trudne, ze względu na duży ciężar i dużą objętość, że w końcu w sposób nieunikniony prowadzi do łożyska odkształcenie przegrody.

Cóż, jaka jest różnica między podwójnymi drzwiami?

Po pierwsze, są one wykonane (jak można zauważyć z definicji) dwóch części. I mogą być w różnych proporcjach:

1. Oba skrzydełka są równe.

2. Ilość materiału powyżej.

W drugim przypadku, jedna część w pełni pracuje (jest on używany na codzień i stale), a drugi (mniejszy) ustalony górny i dolny i mogą być otwarte tylko w razie potrzeby.

Na jego konstrukcji drzwi są następujące:

1. Typ Deaf (jedno z pasm nie otwiera w ogóle).

2. Panele (ciężar pasty).

Otwierając umysł odróżnić podwójne drzwi:

1. huśtawka otwarte (lub tylko wewnątrz pomieszczenia lub na obrzeżach, lub zarówno w jednym i w drugim kierunku).

2. Rozszerzenie.

Najnowsze skutecznie zaoszczędzić przestrzeń życiową, ale wymagają dodatkowo dla siebie Boczna przestrzeń, w której aby przejść nad liściem. A jeśli wybrać wysokiej jakości komponentów, te drzwi mogą być cicho jak na huśtawce. Naturalnie, są uszczelnione i posiadają wszystkie niezbędne składniki.

Drzwi dwuskrzydłowe można optycznie powiększyć obszar przestrzeni. Wysokie sufity i szerokie drzwi – uzasadniona podstawa do montażu tej konkretnej wersji. Są one wykonane z różnych materiałów, drewno, płyty MDF, fornir i metalu. Co do projektu, to drzwi są stosowane do oryginalnych obrazów, znaków, obrazów, zdjęć, być może połączenie różnych rozwiązań stylistycznych. Ponadto, szkło może być wykorzystywane do dekoracji, plastiku, obrobione kawałki żelaza, które naprawdę ozdabia pomieszczenie. Oczywiście, wszystko to bezpośrednio wpływa na kategorię cenową. Opcje przyzwoite małe akcesoria wzrośnie całkowity koszt drzwi, ale nie skąpić tutaj. Elementy Loop – podstawowe mechanizmy, które wpływają na żywotność samych drzwi.

Z doświadczenia wiadomo, że zainstalowany w wejściach do budynków mieszkalnych żelaza podwójne drzwi (spawane), domy wiejskie (na zasadzie drzwi wejściowe), w zakładach, które wymagają zwiększonych zabezpieczeń (np, banki). Duże rezydencje są tapicerowane z miękkiej okładce i dać Konstrukcja więcej elegancji, gentility. W budynkach biurowych, budynków przemysłowych zainstalować je funkcjonalnie uzasadnione, to znaczy, że musi mieć dużą szerokość otwarcia, w celu uczynienia / make duże, masywne obiekty.

Na koniec chcielibyśmy zauważyć, że wielu projektantów pod podwójnymi drzwiami element elitarnym i modnym wnętrzem. Są one związane ze wspaniałego kompleksu pałacowego i zabytkowej architektury z przeszłości, jak to reprezentacyjny, wyrafinowany i elegancki wygląd, podkreślają luksus materiał przykrywający. Ponadto, te drzwi są wyjątkowo niezawodne, trwałe i będą regularnie obsługiwać więcej niż kilkanaście lat.