707 Shares 1542 views

Depilacja bikini: opis procedury, komentarze

Żadna kobieta nie odmówi, aby pozbyć się niechcianej roślinności na ciele raz na zawsze. A tak naprawdę można zrobić dzięki depilacji. 5-10 sesje – i można zapomnieć o konieczności regularnego woskowania. W tym artykule dowiesz się, co to jest procedura wyzwolenia pochodzi z włosów w okolicy bikini, ile jest foto-depilacji i gdzie można to zrobić. Zbadajmy każdą kwestię bardziej szczegółowo.

Co to jest?

Fotoepilacja – nowoczesna, wydajna i skuteczna metoda usuwania owłosienia za pomocą wysokiego tempa światła. Technika ta oparta jest na zdolności pigmentu melaniny pochłaniających promienie świetlne. Substancja zawarta jest w naszych włosów i jest odpowiedzialny za ich kolor. Pochłania energię impulsu światła jest ogrzewany, po którym następuje zniszczenie żarówek. Po krótkim okresie czasu (maksymalnie jeden dzień) włosy zaczynają wypadać.

Podczas procedury usuwania włosów na skórze występuje silne źródło światła. Przed sesją lekarz zbiera dane dotyczące stanu zdrowia pacjenta, możliwość wystąpienia reakcji alergicznych, określa rodzaj skóry i włosów. W zależności od tego, aby wybrać optymalną ekspozycję tryb światła. Fotoepilacja może pozbyć się niechcianej roślinności w dowolnym miejscu na ciele, w tym obszaru bikini.

Wjazdu do strefy bikini

Fotoepilacja strefy intymnej jest wydajny i bezboleśnie, a w innych obszarach organizmu. Ale wiele kobiet interesuje kwestia ewentualnego wystąpienia oparzeń, ponieważ w tym obszarze skóry jest szczególnie delikatna. Lekarze Estheticians zapewnić, że panie mogą być dość spokojny, ponieważ procedura jest całkowicie bezpieczny. Nowoczesne instrumenty, które są używane do usuwania włosów, mają specjalne filtry, które regulują ilość ciepła. Poza tym, zanim procedura jest stosowana na żelu chłodzenia skóry, który absorbuje nadmiar energii cieplnej. Depilacja bikini wykonano przy minimalnym ryzyku poparzenia na skórze.

Ogólnie rzecz biorąc, procedura usuwania włosów w strefie intymnej bezbolesny. Lekkie pieczenie może nastąpić jedynie w przypadku, gdy zdjęcie-depilacja jest wykonywana (głębokie bikini). Referencje udowodnić. Ale większość z nich twierdzi, że odczuwa dyskomfort tylko podczas wybuchu, a ból jest bardzo tolerancyjny.

Jak jest procedura

Procedura usuwania włosów odbywa się w określonej kolejności i wymaga specjalnego przeszkolenia. Dwa tygodnie wcześniej, że nie powinni przyjmować antybiotyki, leki psychotropowe i inne, które mogą mieć wpływ na wynik. Przed zabiegiem nie można podejmować żadnych opalanie, opalać się i korzystać z solarium. Przed pierwszą sesją, należy zdecydować, co będziesz robił w bikini – prosty (usuwanie włosów łonowych) lub głębokie (aby pozbyć się niechcianej roślinności na zewnętrznych narządów płciowych i krocza)?

Depilacji bikini przeprowadza się w następującej kolejności:

 • Stosowanie żelu nawilżającego do miejsca, w którym wiązka światła jest kierowana. Zapewnia bezpieczny i bezbolesny zabieg, chroni skórę przed podrażnieniem i oparzeń.
 • Pacjent i lekarz-kosmetolog nosić specjalne okulary do ochrony oczu przed promieniowaniem.
 • Ekspert spędza żelu urządzenie manipulatora który emituje laser okresowych wybuchów. W tym momencie jest zniszczenie mieszków włosowych. Podczas tej samej procedury, w zależności od tego, co odbywa bikini – prostych lub głębokie, prowadzone od 30 do 90 błysków światła.
 • Po zakończeniu procedury stosowane do traktowanej żelem część nawilżającym.

Depilacji strefy bikini będzie najbardziej skuteczne dla ciemnych włosów, gdyż zawierają one więcej pigmentu. Cienki, lekki i siwe włosy, część z których mniej melaniny, mniej podatne na działanie światła usuwania włosów.

Korzyści z procedurą

Pulsowało światło usuwanie włosów ma swoje zalety w stosunku do innych metod pozbycia się owłosienia. Oto niektóre z nich:

 • Brak uszkodzeń skóry – po zabiegu nie ma zadrapania, blizny, skaleczenia.
 • To wyklucza możliwość zakażenia. Depilacja intymna – to sposób bezdotykowy usuwania włosów, która jest najbezpieczniejsza.
 • Nadaje się do szczególnie wrażliwych obszarów (na przykład, śluzy).
 • Nie prawdopodobieństwo występowania wrastania włosków.
 • Zauważalne rezultaty natychmiast po pierwszym zabiegu.

Depilacja bikini – to jeden z najbardziej skutecznych metod leczenia w celu usunięcia niepożądanej roślinności na dzisiaj. Prawie wszyscy pacjenci włos przestaje rosnąć po 5 sesjach. Wyjątkiem jest kobieta z blond i siwych włosów. Pozytywny wynik z depilacji utrzymuje się przez wiele lat.

Przeciwwskazania

Podobnie jak w przypadku każdej innej metody usuwania owłosienia, woskowanie światło ma także przeciwwskazań. depilacja strefy bikini nie zaleca się trzymać:

 • Ludzie z ciemnej skóry, ze względu na wysokie prawdopodobieństwo poparzenia podczas zabiegu.
 • Pacjenci cierpiący na fotodermatozy, jak skóra tych ludzi są zbyt wrażliwe na działanie promieni świetlnych. Przed usunięciem kosmetologa włosów musi przeprowadzić specjalny test.
 • Gdy skóra i choroby zakaźne, w ostrym stadium.
 • W okresie ciąży i laktacji, ponieważ efekt światła na organizm matki nie zostało w pełni zbadane.
 • W obecności raka i innych nowotworów.
 • choroby serca, padaczka, etc.

Depilacja bikini przeprowadzono po uprzedniej konsultacji z lekarzem-kosmetologa. Przed zabiegiem koniecznie specjalista bada skórę pacjenta w celu uniknięcia ewentualnych komplikacji w przyszłości.

Depilacja bikini: pozytywne recenzje

Większość pacjentów po zabiegu usuwania włosów z lekkim wysokiej pędu są zadowoleni z wyniku.

Fotoepilacja (głębokie bikini) ma następujące opinie:

 • Po 1 zabiegu ilość włosów w obszarze intymnej zmniejszyła się o 85%. Z czasem odrastają, ale dopiero po 3 miesiącach. Nowe włosy będzie znacznie mniej.
 • Nieobecność cierni i wrastających włosków, gdyż naskórek jest całkowicie zniszczony. Włosy po prostu wypada i regenerować w odpowiednim czasie będzie znacznie cieńsze.
 • Po ukończeniu kursu 4-10 zabiegów, skóra staje się gładka, a włosy usuwane przy użyciu drogiego sprzętu, zniknie na zawsze.
 • Jedna sesja trwa nie więcej czasu 30-60 minut (głębokie bikini).

negatywne opinie

Pacjenci, którzy nie lubią depilację, zwrócić uwagę na następujące negatywne aspekty procedury:

 • Pomimo zastosowania specjalnego żelu wielu pacjentów wskazują bolesne, szczególnie, gdy promień o wysokiej energii na działanie światła.
 • Wynik po pierwszym zabiegu utrzymuje się tylko przez 3-4 miesiące, podczas których włosy ponownie odrastają.
 • Konieczne jest, aby kilka drogich sesji.
 • U niektórych pacjentów, włosy nadal rośnie nawet po pełnym zakończeniu kursu.

Depilacja bikini, których opinie w większości przypadków z wynikiem pozytywnym, jest skutecznym sposobem na pozbycie się włosów. Jest to najbardziej bezpieczny i skuteczny sposób, że oferowane przez wiodących kosmetycznych i salonów piękności dzisiaj.

Co jest lepsze: Fotoepilacja lub depilacja laserowa? opinie

Poza fotoudaleniya, nie mniej popularne dziś jest laser do depilacji. Jest to nowoczesny sposób na usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą wiązki laserowej.

Porównajmy te dwa sposoby, dzięki czemu można wybrać to, co najlepsze: Fotoepilacja lub depilacja laserowa? Recenzje procedur potwierdzić, że:

 • Laserowe usuwanie jest uważany za bardziej efektywne, ponieważ laser usuwa równie dobre, a ciemne i jasne włosy, oprócz wyniku postępowania jest przechowywany przez dłuższy czas.
 • Sesje depilacji laserowej będzie musiał dwa razy mniej, ale do czasu trwają znacznie dłużej.
 • Fotoepilacja, opinie pacjentów jest procedura mniej chorobliwy niż przy użyciu lasera.
 • Po depilacji mniej narażone na poparzenia.
 • Laserowe usuwanie włosów jest o wiele tańszy.

W ogóle, skuteczność procedury zależy od umiejętności lekarza-kosmetyczki i urządzeń, że używa w swojej pracy.

Gdzie zrobić?

Dzisiaj, praktycznie wszystkie centra kosmetyczne i salony piękności oferuje usługi usuwania włosów. W tym przypadku, niektóre z nich mogą być kilka urządzeń do wykonywania tych procedur.

W niektórych dużych miastach Federacji Rosyjskiej prowadzi sieć salonów sprzętowej kosmetologii pod tytułem „Pierwsze centrum depilacji.” Salonach specjaliści wykonywania procedur lampa jest zimna, a laser diodowy. Powyższe usługi są oferowane przez centrum miasta Krasnodar, Noworosyjsk, Czelabińsk, Rostów nad Donem, Jekaterynburgu. Fotoepilacja we wnętrzu sieci odbywa się bezboleśnie. Wyszkolonych kosmetologów Centrum gwarantuje brak oparzeń w miejscu zabiegu.

Cena usługi

Cena emisyjna jest często decydującym czynnikiem przy wyborze metody usuwania owłosienia w strefie intymnej. Przed podjęciem decyzji w sprawie procedury, trzeba zapytać wcześniej, ile jest foto-depilacji. Po pierwsze, cena zależy od prostego bikini lub głębokich seriach. W pierwszym przypadku procedura kosztuje około 2000 rubli, podczas gdy druga – 5000.

Po drugie, cena zależy od miasta, umiejętności kosmetologa, Ocena salonie. Depilacja w Moskwie, na przykład, będzie kosztować znacznie droższe niż w innych miastach. Średnia cena na głębokim bikini w metropolii wnętrz specjalisty z dobrych opinii jest 8-10 tysięcy rubli.