657 Shares 1154 views

Modne i wygodne buty Geox dla całej rodziny

Trampki są klasyfikowane jako wygodnego i komfortowego dorywczo lub butów sportowych. Ale czasami powodować uciążliwości dla właściciela. W modelach trampki od pozbawionych skrupułów producentów noga nie oddycha, często jest pocenie się, niezależnie od warunków pogodowych i innych czynników, jest zawsze w wilgotnym środowisku, co może skutkować jeszcze grzyba nożnego rozwijać. Te przyczyny i stać się przesłanką do stworzenia zupełnie nowej marki Geox, produkujących odstraszający wilgoć i oddychające buty dla całej rodziny.

historia marki

Marka Geox – włoska marka, która produkuje buty oddychające i wilgoć odstraszające i ubrania wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Firma została założona w 1995 roku i pierwszy zaczął produkować, po prostu miał trampki.

Chodzi o to, aby buty nie widzieli świat, przyszedł do głowy założyciela Mario Polegato spółki trzy lata wcześniej. Podczas wizyty na konferencji we włoskim winem tak spoconych stóp, że nawet zdecydował się na dziury w butach, które mogłyby pełnić funkcję wentylacji. Powrót do domu, Mario zaczął studiować nowoczesnych materiałów technologicznych, co może sprawić, że powietrze jest wydmuchiwane buty, ale tak, aby nie zamoczyć. Miał nawet do zapoznania się z urządzeniem astronautów skafandra. Ale efekt był tego wart. Wkrótce Geox buty okazały wyobrażenia ludzi o wygodnym obuwiu do aktywnego uprawiania sportu i rekreacji.

Od marki Geox jest obecnie jednym z największych producentów odzieży i obuwia dla całej rodziny. Firma przedstawicielstwa w ponad 100 krajach, zatrudniających ponad tysiąc sklepów specjalistycznych. Marka będzie się rozwijać, wprowadzając do produkcji najnowszych osiągnięć, a nie przestając zastosowanie w produkcji obuwia nowoczesnych materiałów.

Co ciekawe trampki Geox

Zalety i unikalne cechy obuwia Geox są następujące:

  • Obecność dużej technologii, błonę oddychającą, która pozwala stopie oddychać, co jest szczególnie ważne w czasie uprawiania sportów. Jego wyjątkowość polega na tym, że gdy pocenie stóp, pot przez błonę natychmiast odprowadzane na zewnątrz, zapewniając suchą stopą. W tym samym czasie membrana nie pozwala wilgoci przeniknąć do wnętrza buta. Dlatego Geox buty nie są nawet zmoknąć w deszczu.

  • Elastyczna podeszwa zapewnia doskonałą przyczepność i dobrą amortyzację.
  • Unikalna technologia Oddychanie Net System, który jest wykorzystywany do produkcji podeszwy, zapewnia dodatkową oddychalność.
  • Większość z firmą deweloperską prowadzi niezależnie w swoim centrum badawczym, który po raz kolejny potwierdza wyjątkowość Geox buty.
  • Firma stale podnosić jakość buta. Na przykład, w porównaniu z sneakers, wydany trzy lata temu, nowe modele w sześciu razy bardziej oddychająca i jest trzy razy silniejsze trzymać wilgoć.

Geox buty dla dzieci

Tenisówki dla dzieci Włoski producent produkuje w trzech wersjach:

  • czynny (czynne);
  • dziennie (zwykłe);
  • sportowy (Sport).

Główną cechą każdego modelu butów – jest obecność membrany, która zapewnia niezbędny poziom termoregulacji i wspomaga naturalny mikroklimat wewnątrz. tylko naturalne – w nowoczesnych tworzyw sztucznych lub kompozytów i dla wkładek stosuje się jako materiał górnej. Geox buty dla dzieci w większości modeli zapinane na rzepy: zapewnienia stopy i wygodę dzieci, które nie lubią sznurowadła.

wymiarowej siatki zakłada buty 20 i 40 uchwały. Duży wybór kolorów pozwala każdą dziewczynkę i chłopca, aby podnieść jakości buty w zależności od smaku, który jest pewny, aby spełniać wymagania zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Damskie i męskie trampki Geox

Nie mniej interesujący model oferuje producent obuwia dla kobiet i mężczyzn. Geox buty dla nich dostępne są w dwóch liniach produktowych:

  • sport;
  • do codziennego noszenia.

Każda seria prezentuje szeroki asortyment końca.

Geox buty dla kobiet są wykonane z prawdziwej skóry ze wstawkami wykonanymi z tworzyw sztucznych i tekstyliów. Wszystkie modele wyposażone są w stylowe, nowoczesne wzornictwo i są wyłącznie w oparciu o high-tech membrany.

Geox buty dla mężczyzn z perforowaną podeszwą są idealne do aktywnego wypoczynku w siłowni i jogging. Membrana umożliwia stopy pozostają suche bez względu na deszczowe i wilgotne zewnątrz, ani zbyt gorące.