885 Shares 9380 views

Spódnica Midi. Midi spódnica ołówek. Długość spódnicy Midi

Ci, którzy nie ryzykują noszenia zbyt krótkich spódnic, najczęściej wybierają midi. Ale wybór najlepszej opcji dla tego modelu jest daleko od każdej kobiety. Przecież spódnica midi jest uważana za najbardziej podstępną. Przy wyborze wyboru w wielu sytuacjach jest opcja wygrana, ponieważ z jej pomocą można z powodzeniem podkreślić wszystkie zalety rysunku. Jeśli popełnisz błąd z długością lub pompą, wszystkie proporcje postaci zostaną złamane, a dziewczyna w niej będzie wyglądać okropnie.

Trochę historii

Wygląd przepony midi jest spowodowany Coco Chanel. Ten dobrze znany moderator wierzył, że kolana zawsze powinny być ukryte, ponieważ są bardzo nieatrakcyjne. Z tą opinią można bez końca spierać, ale, widzisz, ma prawo do życia. W końcu to dzięki nim pojawiła się niezbędna rzecz w szafie damskiej, podobnie jak spódnica midi.

Pierwszy szczyt popularności, jaki przeżyła w latach 40. ubiegłego wieku. W tym czasie panie nosiły spódnice aż do środka rowy. Następnie zostały zastąpione przez mini, ale projektanci mody próbowali wskrzesić midi i popularyzować je wśród populacji kobiet. Czasem było to możliwe, ale czasem kobiety zupełnie odmówiły modeli, które były poniżej kolana. Dopiero po 2010 roku firma zdecydowanie zajęła pozycję na globalnym rynku mody.

Jak wybrać odpowiedni materiał, styl i kolor

Zanim zaczniesz wybierać spódnicę midi, musisz wiedzieć, jak powinna wyglądać, z jakimi ubraniami łączysz się. Ważne jest jego styl i materiał, z którego jest szyte. W ten sposób długość spódnicy midi zmienia się, może tylko częściowo zakrywać kolano lub być na środku rowy.

Wiele zależy od tego, co nosisz z nią. Obowiązkowym warunkiem, niezależnie od stylu, jest pięta. Midi nie łączy się z płaską podeszwą, ani ze sportowymi butami. Ale grubość i wysokość pięty będą zależały bezpośrednio od tkaniny spódnicy. Dla lekkiego, na przykład szyfonu lub dzianiny, model jest idealny do cienkich i koniecznie wysokich pinów. Ogromne tkaniny, przeciwnie, będą wyglądać lepiej z grubą, pretensjonalnie grubą pięta, może nawet platforma będzie odpowiednia.

Nie zapomnij o połączeniu kolorów. Spódnica i kurtka, oczywiście, nie powinny być takie same, ale po prostu muszą wyglądać dobrze. To samo dotyczy tkanek. Nie próbuj łączyć wełny z przestronnymi bluzkami szyfonowymi. Przynajmniej będziesz czuł się nieswojo w ciepłej spódnicy i zimnym swetrze. Tak, i wygląda na to połączenie będzie dziwne.

Obecnie można wybierać klasyczne wersje curvy, szyte z dzianiny, szyfonu, satyny, lekkiego lub dowolnego gęstego materiału. Możesz też zwrócić uwagę na surowe ołówki, które często są wykonane z tkanin wysokiej jakości, wełny lub nawet skóry.

Wybieramy styl według rysunku

Wybierając to jest bardzo ważne, aby wziąć pod uwagę cechy wzrostu i sylwetki pani. Skinny i pasuje do każdej spódnicy midi. Lush będzie odpowiedni w nieformalnym otoczeniu, zwężony ku dołowi – w pracy. Ale niskie damki będą musiały ciężko pracować, aby stworzyć obraz. Z reguły są to tylko modele ołówków, które sięgają do kolana lub lekko przykrywają. Dalsze wersje wizualnie skracają i zagęszczają sylwetkę. Dlatego bardzo potrzebne jest zbadanie wyboru modeli tej długości dla kobiet pełnych. Krawędź spódnicy w połowie łydki sprawi, że nogi będą znacznie szersze niż w rzeczywistości.

Głównym warunkiem prawidłowego noszenia tego modelu jest jego sadzenie. Jej górna krawędź powinna być dokładnie w pasie, chyba że masz przesadną pośladkę pośrodkową. Przy okazji, ta ostatnia opcja jest odpowiednia tylko dla chude panie, które nie mają wyraźnego brzucha. W przeciwnym razie taki spódnicę tylko podkreśli wszystkie niedociągnięcia rysunku.

Umieściliśmy akcenty

Ale nie zawsze wystarczy, aby móc prawidłowo wybrać styl figury, w niektórych przypadkach konieczne jest poznanie cech spódnicy midi. Więc wielu już zdało sobie sprawę, że niemożliwe jest noszenie tego modelu bez obcasy. Ale to nie jedyny niuans. Jeśli nie chcesz wyglądać starzej, nie możesz zrobić bez makijażu. Jest to również ważna i właściwie dobrana torba – żaden zaczep nie sprawi, że nie jesteś młodą, modną dziewczyną, ale kobietą, która pojechała na zakupy na zakupy.

Bardzo ważne jest, aby prawidłowo umieścić akcenty na obrazie. Na przykład, jeśli masz jasną spódnicę, nie powinieneś wybrać kurtki tego samego koloru. Lepiej jest muflikować się zwykłym swetrem lub bluzką prostą bluzką. Niewystarczająca jasność? W takim przypadku podnieś naszyjnik lub bransoletę.

Równie ważne jest, aby móc harmonijnie dopasować ołówkową spódnicę do stworzonego obrazu. Uwaga: aby harmonijny zespół wyłonił się, lepiej jest odeprzeć materiał, z którego został wykonany. Na przykład, ciasne spódnice będą wyglądać świetnie z kurtkami, a satyna – z bluzkami. Model skórzany – jest doskonałym rozwiązaniem do zmiany pogody w poza sezonem, jest zaskakująco połączony z niemal każdą zewnętrzną odzieżą.

Styl biznesowy

Najbardziej uderzającymi przedstawicielami długości midi są eleganckie spódnice, które większość pań nosi się do pracy. Ten wariant biznesowy doskonale łączy się z bluzkami, kurtkami, koszulek, a nawet turtlenecks. Taki zespół może być używany w każdym biurze: spódnica midi "ołówek" jest wszędzie. Ale z wspaniałymi modelami musisz być bardziej ostrożny. Jeśli zasady firmy nie określają surowego wzoru, a widzisz, że wiele pozwala sobie na małe swobody w strojach, możesz bezpiecznie zabrać się do midi.

Ale pamiętaj, że podniesienie szczytu w bujną spódnicę jest trochę bardziej skomplikowane. Nie będą już łączone z koszulami firmowymi lub marynarkami. Ale koronkowa bluzka będzie doskonałą opcją.

Romantyczne spotkania

Lush midi spódnica jest bardziej odpowiedni do spacerów wieczornych, spotkań z przyjaciółmi. Dla nieformalnego środowiska, górna część strój jest o wiele łatwiej wybrać. W takich przypadkach będą odpowiednie bluzki, koszulki lub koszulki. W niektórych przypadkach można utworzyć idealny zespół za pomocą gorsetu lub góry. Nawiasem mówiąc, taka kombinacja w stylu lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku jest rozpoznawana przez wiele gwiazd.

W sezonie chłodniejszym, spódnica pofałdowanej foteli doskonale pasuje do kurtki, wykonanej w stylu "kazhual". Każdy wspaniały model może być idealnie połączony z turtlenecks, futro kurtki na górze nich są całkiem odpowiednie.

Ale to nie jest konieczne, spacer romantyczny lub spotkanie z przyjaciółmi, aby zrezygnować z spódnic, "ołówki". Mogą stać się doskonałym uzupełnieniem romantycznego wizerunku, dać ci tajemnicę. W tym celu można je połączyć z krótkimi kurtkami lub nawet skórzanymi kurtkami.