883 Shares 5419 views

Korzyść pomoc: jak podnieść szczeniaka dobry, łagodny i posłuszny

Fakt, że pies – jest najlepszym przyjacielem człowieka, każdy wie. Ale tutaj może kształcić, nie każda osoba. To nie jest łatwe. Po pierwsze, wymaga szczególnej opieki. Ponadto dla każdej z ras ma swój własny. Po drugie, nie każdy pies może dostać się do jakiejś rodziny. To wszystko zależy od charakteru zwierzęcia. Przed przystąpieniem do tematu „Jak wychować psa”, trzeba się kształcić.

Chodzi o to, że zwierzęta, podobnie jak dzieci, są odbiciem starszego mężczyzny (rodzic / osoba). Pierwszą rzeczą, którą trzeba – jest wybrać rasę, że będziesz w stanie podnieść. Dla małych mieszkań to lap psów. Po tym wszystkim, nie trzeba zbyt wiele miejsca. Chociaż istnieje małe ptaki, które potrzebują miejsca. Na przykład, opłat lub Jack Russell. Jest to bardzo poruszające i myśliwskie ras. Aby dowiedzieć się, jak podnieść szczeniaka, trzeba studiować historię rodziny. Tak będzie łatwiej śledzić ewentualne jego zachowanie w przyszłości. Tak więc, nie zaczynaj walki psów w nadziei, aby podnieść z nim do innego dziecka. Tak, dobroć i troska może być wykonana z dowolnego zwierzę ładny łydki, ale nadal czasami bierze swoją krew, wynik może być nieprzewidywalne.

Decyzja o zakupie psa powinny być podejmowane przez wszystkich członków rodziny, bez wyjątku. Jeśli masz dzieci, muszą one również zdecydować, czy podjąć tak ważnym krokiem jest konieczne. Można nawet zorganizować głosowanie rodziny, zważyć „za” i „przeciw”. Ponadto, wskazane jest, aby planować i kto będzie odpowiedzialny za to, co w szczeniaczka hodowli. Tak, ktoś będzie chodzić do niego rano i jedna wieczorem. Oczywiście, nie możemy zapomnieć o szkoleniu zwierząt. Można nawet wstępnie zapoznać się z instrukcją z „Przygotowanie stać psa rodzice”. Zazwyczaj te podręczniki zawierają szczegółowe informacje na temat każdej rasy.

Dowiedz się, jak podnieść szczeniaka, trzeba przed zakupem. Można skonsultować się z hodowców, którzy mogą stać kupowane dla Ciebie. Najczęściej, mogą powiedzieć, co jest wymagane dla szczeniaka. Co do paszy, jak podnieść, które zespoły nauczyć się uczyć na ulicę. Szczeniak dorastał miły i delikatny, nie żal mi go uwagą. Pieścić, pieszczoty, grać, aby pomóc wydalić nadmiar energii (psy miejskie rozpaczliwie potrzebują). Długi spacer w godzinach wieczornych – klucz do zdrowego snu w nocy. Odnosi się to zarówno do właściciela i zwierzęcia.

Po zapoznaniu się z techniką, jak podnieść szczeniaka, zwracać uwagę, kto jest szefem w swojej rodzinie. Zazwyczaj liderzy zwierzęta są przedmiotem niego. Ponadto, duża edukacja osoba powinna zająć się mężczyzną. On jest fizycznie silniejszy niż pań, a więc w stanie poradzić sobie ze szczeniakiem, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Jeśli chcesz podnieść psa obrońcy, warto zwrócić większą uwagę na szkolenie. Zwierzę musi wykonywać polecenia bez zwłoki. Rdzeń zespołu – „nie”. To jest pierwsza rzecz, która powinna wyjaśnić szczeniaka w domu. Drugi i znaczenie (do każdego psa) – komenda „miejsce”. Jednocześnie jest to miejsce, aby być psem.

Aby upewnić się, że zwierzę jest proszę was, gdy przyjdziesz do domu, należy zwrócić uwagę na to. Czasem można sobie pozwolić go leczyć. Więc zwierzę nie będzie tylko w domu, i przyjaciela do ciebie. Przywiązanie, uwaga i życzliwość – to jest to, co daje wynik pozytywny.