323 Shares 4414 views

Ładny ślimak tyldy zachwyci swoje serce

Wraz z nadejściem jesieni, często spędzają wieczór w domu. Jest to szczególnie miłe mistrzowie, którzy teraz mają trochę więcej czasu dla swoich działań twórczych. Artykuł skupia się na miękkich zabawek w stylu Tildy, która może stopić nawet serce z kamienia. Te naiwne ładny, prosty dom, a można nawet powiedzieć, naturalne zabawki dawna podbił Europę, a obecnie zyskuje na popularności w Rosji. ręcznie robione lalki sprzedawane na targach, ale nie są one tanie.

Ta lalka – oryginalny prezent, który zachwyci zarówno dorosłych jak i dzieci. Nauczyć się szyć tyldy zabawka łatwe, zwłaszcza ten zawód jest przyjemny do dzieci.

Dla tych, którzy dopiero opanowanie podstaw szycia zabawek, to najlepiej zacząć proste. Najlepszym rozwiązaniem jest ślimak tylda. W tym przykładzie widać, że zawód jest bardzo proste, ciekawe i tanie, co jest bardzo miłe.

To, czego potrzebujemy dla ślimaków?

  • skrawki płótna;
  • wątku;
  • igieł;
  • nożyczki;
  • wyściółka (wyściółka poliestrowa, bawełna i tym podobne);
  • parę arkuszy papieru;
  • ołówek.

Od czego zacząć?

Aby ślimak tyldy była piękna, musimy schemat wzoru. Można go znaleźć poniżej i skopiować, ale można wyciągnąć samemu. To jest proste, to może być obsługiwane bez wysiłku. Wzór przenoszenia ma mały trick: zwiększenie schemat na monitorze, należy dołączyć arkusz białego papieru na ekranie i narysować kontur coś miękkiego, filcu-tip pen typu, aby uniknąć uszkodzenia sprzętu.

Zatem, obwód jest gotowy, należy wyciąć. Masz dwie części wejdą: ciało ślimaka i shell-house.

Teraz przechodzimy do tkaniny. Należy natychmiast zastrzec, że ciało jest zawsze Tilda zabawki są wykonane z lekkich materiałów: biały, beżowy, różowy, szary tkaniny. Bardzo często szyte od czystej bieli, a następnie pomalować kolory lub herbaty, to jest opcjonalne. W naszym przypadku, to nie ma znaczenia – możemy uszyć dla siebie i cieszyć się.

Krotnie tkaninę na pół, w połowie twarzy, i przenieść wzór. Materia najlepiej posiekać bulavochkami dla wygody. Nie zapomnij o zasiłki dla szwów, niech to będzie 5-7 mm. Powinny dotrzeć do 2 części ciała ślimaka i jego domu.

Przejdź do szycia. elementy flash mogą być na komputerze, a jeśli ich nie ma, wtedy ręce. Ręcznie uwielbiają szyć dzieci, proces ten prowadzi ich w zachwyt. Dawno, jednak one nie wystarczają, ale że są dorośli, którzy zawsze przychodzą na ratunek.

Ważne jest, aby nie dać się ponieść przez zszycie i nie zapomnij zostawić miejsce dla ubijania. W bagażniku ślimaka trzeba pozostawić przestrzeń z tyłu, gdzie będzie wszyty dom, a przy domu – na dole. Szyte szczegóły trzeba ostrożnie odkręcić. Aby to zrobić, należy użyć zestawu narzędzi: igły, kije do kuchni chińskiej, uchwyty pręta, i tak dalej ..

Kiedy będzie skręcić szczegóły muszą być prasowane. Jeśli tkanina jest elastyczna, ewentualnie żelazo i nie potrzebują. Teraz bezpiecznie nadziewane części zabawki.

Innym ważnym punktem na części domu ślimaka: że artykuł był dokładny, trzeba podwinąć przewagę w środku 5 mm i żelaza lub żelaza przyprawione.

Na tym etapie już widać, że wygląda jak ślimak tylda zdemontowana. Dołączanie plecy dom-to-i zobaczyć, gdzie będzie wyglądać lepiej, nawet wtedy zabezpieczyć go za pomocą szpilek. Pomoże to zrównoważyć domu i starannie przyszyć.

Po połączeniu części, szew może być maskowane za pomocą taśmy.

Ślimak tylda jest gotowy! Narysować oczy i rumienić. Wszystkie inne akcesoria – dla Twojego gustu.

Produkt jest warta takich wydarzeń jak uczciwych mistrzów. Tilda zawsze przychodzi urocze i słodkie. Będzie to wspaniała dekoracja wnętrza, a ulubiona zabawka dla dzieci.